Toskánsko a Elba na kole

Nejkrásnější místa Toskánska a Elby pohodově s koupáním

Proběhnuté zájezdy

C566
od 1.7.2022
do 10.7.2022
Prázdninový termín
10 dní
16 900 Kč
C567
od 2.9.2022
do 11.9.2022
STOP - vyprodáno / zrušeno
10 dní
15 900 Kč

Toskánská paráda. Čekají nás úžasné místa na pobřeží i v horách. Navštívíme Florencii, Pisu, Livorno a Volterru. Vychutnáme si dva dny na Elbě. Ubytování na jednom místě u krásné pláže s bílým karibským pískem.

piniovy-les-s-plazemiToskánsko se nachází ve střední Itálii. Oblast je známá zvlněnou krajinou s městy opevněnými etruskými hradbami. Skvělá je toskánská gastronomie a víno. Náš programu také zahrnuje Toskánský ostrov Elba, národní parky na pobřeží a nejznámější města Toskánska (Florencie, Pisa, Volterra a Livorno). Užijeme si dostatek koupání v Tyrhenském moři.

Program

Toskánsko a Elba na koleZkombinovali jsme čtyři cyklistické dny v Toskánsku a dva úžasné dny na kole na ostrově Elba. Pokaždé si užiješ středně náročnou etapu s poznáním krásných měst, památek nebo přírodních zajímavostí a den zakončíš koupáním na pláži. Etapy si můžeš prodloužit, zkrátit nebo je zcela vynechat.
Detailně rozepsaný program každého dne s mapkou a převýšením najdeš zde.

Ubytování

Toskánsko a Elba na kole Příjemný kemp s bazénem, restaurací, obchodem, dětským hřištěm nedaleko krásné písečné pláže.
Ubytování je zajištěno v Mobilních domech Livorno pro 6 osob, kde jsou tři oddělené ložnice (vždy pro 2 osoby). Fotky a detaily si prohlédni na webu kempu Toscana Bella **

Strava

zdravy-koutek V ceně zájezdu je zahrnutá polopenze z naší polní kuchyně. Potraviny dovážíme z ČR a doplňujeme surovinami podle potřeby v Itálii. Vaříme chutné a zdravé jídlo. Používáme masové konzervy firmy Švéda kvality z Hodonína. Bezlepková dieta a vegetariánská strava je možná na vyžádání.
Detaily a fotografie z naší polní kuchyně zde.

Doprava

bus-v-sedleTento zájezd jezdíváme autobusem, případně minibusem a s kvalitním cyklovlekem. Další informace a fotky najdeš zde. Nástupní místa máme zejména na Moravě, klientům z Čech zajistíme svoz Student Agency do Brna. Autobus je s námi po celou dobu zájezdu a dělá nám podporu.
Vlastní doprava je možná se slevou 1000,- Kč/osobu.

Další informace

Náročnost, rezervace bez rizika, počasí, pojištění, Covid-19, mapy a orientace na zájezdech a spoustu dalších informací najdeš na jednom místě zde

Základní cena: 16 900 Kč (termín C566) a 15 900 Kč (termín C567)
Slevy a příplatky najdeš zde. Pro rezervaci stačí kliknout na oranžovou šipku "rezervovat" níže.

Středně těžký program

Zájezd vhodný pro běžné turisty, zkušené rodiny odrostlými dětmi a zdatné seniory.

Další informace
Vybraný termín
Změnit
Termín:
1.7.2022 - 10.7.2022
Délka pobytu:
10 dní
Destinace:
Itálie (vč. Sardinie, Elba)
Mobilní dům, karavan, chatkaPod stanemPolopenzeStrava z vlastních zásobAutobusMinibus
Cena 16 900 Kč
Doporučte zájezd ostatním

Vyražte s námi za dobrodružstvím