Kdo jsme


Jsme aktivní lidé, cestovatelé a milujeme vše co s tím souvisí! Náš tým spojuje láska k dobrodružství a ke svobodě, k horám a pohybu. Každý člen je důležitou součástí, dokonalého mechanismu, který přispívá k rychlé a kvalitní realizaci nových zájezdů a myšlenek, kterými nás inspirujete i vy. A my vám za to děkujeme.

Zájezdy s pohybem a do přírody plné zážitků a pohody tvoříme pro všechny aktivní lidi. Specifickou zajímavou nabídku u nás najdou i rodiny s dětmi či aktivní senioři nebo milovníci poznání a expedic. Jde nám především o vaši pohodovou dovolenou plnou zážitků.

Zaměřujeme se na zájezdy se cvičením u moře, lyžování a snowboarding v Alpách, cyklistické zájezdy, poznávací zájezdy do hor, horskou turistiku, zajištěné cesty (via ferrata), vodácké akce a vht, a další aktivní zájezdy.
Našim klientům věnujeme po celou dobu zájezdu maximální péči za přijatelnou cenu. Našim hnacím motorem je váš úsměv a spokojenost. Vaši cestu za zážitkem a poznáním u nás vždy doprovází profesionální průvodce nebo instruktor. Jedná se o zkušené profesionály a vášnivé cestovatele, za kterými si stojíme a plně jim důvěřujeme.

Na všechny naše zájezdy a kurzy vám rádi zprostředkujeme zapůjčení potřebného vybavení i sjednání cestovního pojištění. Z osobní zkušenosti doporučujeme Alpenverein, celoroční pojištění pro všechny outdoorové aktivity plné cestovatelských výhod.

Dle vašich představ umíme připravit i zájezd na zakázku a pro školy máme nabídku oblíbených školních výletů a lyžařských kurzů.

Kdykoli vám [httsp://www.frcime.cz/kontakt.html ochotně poradíme {popup}] s výběrem zájezdu, přidáme vlastní zkušenost a zprostředkujeme ty nejkrásnější outdoorové zážitky pro vás a vaše blízké.
Prostřednictvím porovnávače cen vám umíme nabídnout libovolnou dovolenou prakticky do všech koutů světa za tu nejlepší cenu. Obraťte se na nás se svým požadavkem na dovolenou.

Vyražte s námi za dobrodružstvím! sa_sipka_vyrazime_ bez_pozadi

FRČÍME tým

Náš tým


Josef Křetinský Josef Křetinský (1976) - jednatel firmy, produktový manažer, průvodce.
Věčný optimista, kamarád, cestovatel a dobrodruh. Cestuje od svého útlého mládí, které strávil v té době nepoznaném Maroku a Tunisku. Již jako student pracoval jako průvodce poznávacích zájezdů pro řadu cestovních kanceláří i jako delegát pobytových zájezdů (Exim Tours, Azur Reizen, Sunny Days, Omega Tour, Alpina, a činí tak dodnes. Stačil procestovat značnou část světa včetně Chile, Argentiny, Kanady, Austrálie, Indie, Nepálu, Norska. Ve většině Evropských zemí je jako doma. Vystudoval VŠB-TU Ostrava, ekonomickou fakultu s oborem ekonomika a právo v podnikání. Absolvoval postgraduální studium na katedře Marketingu. Celoživotně se vzdělává v oboru managementu a vedení lidí (TC business school). Nezkazí nikdy žádnou legraci, v kolektivu je oblíben :-)
Zakladatel a majitel cestovní kanceláře FRČÍME s.r.o. Můžete ho potkat jako průvodce na mnoha zájezdech, zejména na cyklozájezdech, kolo lodích, turistických akcíhc v horách či expedicích, na skialpech. Má dva skvělé syny, krásnou dceru, bývalou manželku a přítelkyni.

Motto: „Jaký si to uděláš, takový to máš“.

Radim JaluvkaRadim Jalůvka - produktový manažer cyklo zájezdů, průvodce. Radim pro nás zajišťuje některé cyklistické zájezdy. Stará se o zajištění ubytování, dopravy, zajišťuje cyklovleky, vymýšlí nové zajímavé programy, nominuje na tyto zájezdy průvodce, organizuje práci kolem kuchyně, pokynů na cestu, seznamy apod. Radim je také skvělý průvodce. Aktivně cestuje, dlouhodobě pobýval ve Vietnamu, procestoval řadu zemí napříč kontinenty, neustále chystá nějaké expedice, je schopen vyrobit obytnou dodávku, létá s dronem, tiskne na 3D tiskárně. Logistik na kterého je spoleh. Není snad žádná činnost, kterou by neuměl.

3EE92A33-AE62-4502-B466-FAADADF6DAE1Patrik Škoda - produktový manažer turistiky a viaferrata, průvodce. Patrik se u nás stará o zájezdy v horách. Řeší ubytování, dopravu, vymýšlí nové zajímavé programy a expedice. Na tyto akce nominuje průvodce, organizuje práci svých kolegů, řeší pokyny na cestu, seznamy na zájezd, apod. Patrik je na horách vlastně doma. Miluje vítr ve vlasech, jejichž délku by mu jistě záviděla nejedna žena. Když vidí něco špičatého nebo hrbolatého, musí na to vylézt. Živí se výškovými pracemi, rád by se stal členem horské služby a dělá pro své sny maximum.
Naši průvodci a instruktoři

Na zájezdech se setkáte s celou řadou další osobností, které s námi spolupracují na externí bázi. Jejich přehled v sekci naši instruktoři.