Kdo jsme


Jsme aktivní lidé, cestovatelé a milujeme vše co s tím souvisí! Náš tým spojuje láska k dobrodružství a ke svobodě, k horám a pohybu. Každý člen je důležitou součástí, dokonalého mechanismu, který přispívá k rychlé a kvalitní realizaci nových zájezdů a myšlenek, kterými nás inspirujete i vy. A my vám za to děkujeme.

Zájezdy s pohybem a do přírody plné zážitků a pohody tvoříme pro všechny aktivní lidi. Specifickou zajímavou nabídku u nás najdou i rodiny s dětmi či aktivní senioři nebo milovníci poznání a expedic. Jde nám především o vaši pohodovou dovolenou plnou zážitků.

Zaměřujeme se na zájezdy se cvičením u moře, lyžování a snowboarding v Alpách, cyklistické zájezdy, poznávací zájezdy do hor, horskou turistiku, zajištěné cesty (via ferrata), vodácké akce a vht, a další aktivní zájezdy.
Našim klientům věnujeme po celou dobu zájezdu maximální péči za přijatelnou cenu. Našim hnacím motorem je váš úsměv a spokojenost. Vaši cestu za zážitkem a poznáním u nás vždy doprovází profesionální průvodce nebo instruktor. Jedná se o zkušené profesionály a vášnivé cestovatele, za kterými si stojíme a plně jim důvěřujeme.

Na všechny naše zájezdy a kurzy vám rádi zprostředkujeme zapůjčení potřebného vybavení i sjednání cestovního pojištění. Z osobní zkušenosti doporučujeme Alpenverein, celoroční pojištění pro všechny outdoorové aktivity plné cestovatelských výhod.

Dle vašich představ umíme připravit i zájezd na zakázku a pro školy máme nabídku oblíbených školních výletů a lyžařských kurzů.

Kdykoli vám [httsp://www.frcime.cz/kontakt.html ochotně poradíme {popup}] s výběrem zájezdu, přidáme vlastní zkušenost a zprostředkujeme ty nejkrásnější outdoorové zážitky pro vás a vaše blízké.
Prostřednictvím porovnávače cen vám umíme nabídnout libovolnou dovolenou prakticky do všech koutů světa za tu nejlepší cenu. Obraťte se na nás se svým požadavkem na dovolenou.

Vyražte s námi za dobrodružstvím! sa_sipka_vyrazime_ bez_pozadi

FRČÍME tým

Náš tým


Josef Křetinský Josef Křetinský (1976) - jednatel firmy, produktový manažer, průvodce.
Věčný optimista, kamarád, cestovatel a dobrodruh. Cestuje od svého útlého mládí, které strávil v té době nepoznaném Maroku a Tunisku. Již jako student pracoval jako průvodce poznávacích zájezdů pro řadu cestovních kanceláří i jako delegát pobytových zájezdů (Exim Tours, Azur Reizen, Sunny Days, Omega Tour, Alpina, a činí tak dodnes. Stačil procestovat značnou část světa včetně Chile, Argentiny, Kanady, Austrálie, Indie, Nepálu, Norska. Ve většině Evropských zemí je jako doma. Vystudoval VŠB-TU Ostrava, ekonomickou fakultu s oborem ekonomika a právo v podnikání. Nezkazí nikdy žádnou legraci, v kolektivu je oblíben :-)
Zakladatel a majitel cestovní kanceláře FRČÍME s.r.o. Můžete ho potkat jako průvodce na mnoha zájezdech, zejména se cvičením u moře, na kolech nebo s turistikou v horách či expedicích. Má skvělého syna, bývalou manželku a přítelkyni.

Motto: „Jaký si to uděláš, takový to máš“.


ZuzkaZuzana Večerková (1984) - dispečink. Zuzka pracuje na dispečinku, kde zpracovává Vaše přihlášky, dotazy, e-maily a páruje Vaše platby. Připravuje pro Vás cestovní smlouvy a sjednává pojištění. Je věčně s úsměvem na tváři. Miluje všechny sporty, nejvíce však lyžování, běh, kolo, plavání a turistiku.

Motto: „Vždycky si to udělat hezký a s úsměvem."

Katka MoricováKateřina Patkaň Moricová (1988) - dispečink. Kačka pracuje na dispečinku. Odpovídá na Vaše emaily, potvrzuje přijetí plateb, vyřizuje cestovní pojištění. Připravuje seznamy na zájezd, zasedací pořádky do autobusu a ubytovací listy. Když je chvíle volného času nabídne pomocnou ruku v účtárně. Volný čas nejraději tráví se svou rodinou. Miluje cestování, léto a festivaly a čas strávený s přáteli.

Motto: „Co tě nezabije, to tě posílí.“
Naši průvodci a instruktoři

Na zájezdech se setkáte s celou řadou další osobností, které s námi spolupracují na externí bázi. Jejich přehled v sekci naši instruktoři.