Reference

Jsme rádi za každou zprávu, kterou nám zašlete. Vážíme si vašich nápadů, reakcí a přání. Všechny náměty se vždy snažíme zakomponovat do dalších ročníků našich zájezdů a tím produkty neustále zlepšovat. Pokud máte jakýkoliv námět na zlepšení, ať už je to komunikace, webové stránky, zájezd který jste absolvovali nebo máte třeba nápad na nový zájezd napište nám e-mail.. Odměníme vás za to poděkováním a možná i nějakým malým dárkem.

Chládková - Mallorca

Iveta Chládková

Mallorca - krásný ostrov, kde vedou turistické trasy přes vrcholy, zelená údolí, kolem pobřeží......a díky FRČÍME s.r.o. jsem si mohla některé trasy prošlápnout, zapotit se, pokochat se, ale hlavně zažít a vidět. Program byl skvěle připravený, průvodci vždy s přátelským přístupem, strava super, noclehy pro turisty jako stvořené, čisté. Počasí jako bonus slunečné. Co dodat? Paráda

miroslava-smidova

Miroslava Šmídová

Před pár dny jsem se vrátila z nádherné aktivní dovolené na Madeiře. Dlouho jsem hledala CK, aby vyhovovala mým požadavkům na aktivní dovolenou. A s vámi to bylo přesně to pravé. Moc bych chtěla poděkovat průvodci, který se nám věnoval na 120% po celou dobu. S vaší CK FRČÍME jsem byla poprvé a určitě ne naposledy.

elena-skoumalova

Elena Skoumalová

Nevím jak vy, ale já se pořád nějak houpu, vše mi docvakává, co jsme objeli a zvládli. Ten týden s vámi neměl chybu, vše parádnicky zorganizované, kluci průvodci, jsou opravdu na svých místech, vše řešili obratem, informace dostačující, kamarádský přístup byl prostě skvělej👍Doprava a noční přejezdy bez problémů. Byli jsme s CK FRČÍME podruhé a opět nadšeni, takže určitě brzo pojedeme zase. Takže velké DÍKY🤗🤗😉 a mějte se všichni moc hezky a ať nám všem slouží zdraví.

Michaela Poledníková

Michaela Poledníková

Kouzelná trasa malebnou Šumavskou krajinou, nějaké ty kopce, ale za to parádní sjezdy a super občerstvovačky po cestě i se zážitkovou restaurací😉😀 Určitě doporučuji💪

pater_milan_detail

Milan Páter

Ahoj všichni, i já se připojuji za naši školu k poděkování za krásný lyžařský kurz, a i my bychom příští rok znovu rádi jeli ve stejném termínu. Bylo to super.

alena-klimkova

Alena Klimková

Děkuji CK FRČÍME za naši školu z Ostravy za perfektní organizaci lyžáku. Budeme rádi, když budeme moci jet i příští rok. Prosím o rezervaci opět v termínu pololetních prázdnin.

Roman Sevcik

Roman Ševčík

rád bych poděkoval za skvělou realizaci, ochotu a trpělivý přístup všem průvodcům zájezdu na Triglav. Všichni kluci (Patrik, Stanley, Juraj) byli naprosto úžasní, celý výlet jsem si já i moji přátelé perfektně užili a těším se na další výlet s Vaší CK. S díky a přátelským pozdravem

vojtech-kralik

Vojtěch Králík

Rád bych vám chtěl poděkovat za dva super zážitky v tomto roce a jsem rád že jsem vybral vás . Nejen že jsem poznal spoustu super lidi ale ze spousty smích se stali přátelé ať už ze zákazníků tak i z vašich instruktorů. Stali jste se tvůrci založení skupiny Prdel 2022 která má už pevné základy. No a teď to nejdůležitější obrovská pochvala a poklona vaší instruktorce Petře Vaňkové. Takových lidí si vazte jsou to lidé kteří to dělají srdcem a na správném místě . Ať už profesionálním přístupem v daných akcích a situacích tak i zábavou kterou nezkazi či se zapojí. Měl jsem možnost být na hodně akcích ale nikdy jsem nenapsal děkovný dopis . Ale teď je to poprvé a doufám že ne naposled . Přikládám ještě video Na závěr vám přeji hodně úspěchů a spokojených zákazníků vám přeji. A doufám že příští rok s vama bude zase taková prdel jako letos s pozdravem Vojtěch Králík

Michaela Poledníková

Michaela Poledníková

Aktivní poznávací zájezd Jižním Vietnamem jsme absolvovali se skupinkou kamarádů na podzim roku 2022. Průvodce Radim Jalůvka nám během 14-ti dnů dál okusit všechny barvy a chutě jižního Vietnamu a vzal nás na spoustu krásných míst této zajímavé země s úžasnou kulturou a přírodou. Pochutnali jsme si v tamních restauracích na typických vietnamských pokrmech, které byly velmi chutné a navštívili spoustu zajímavých míst. Z této úžasné země jsem si dovezla spoustu suvenýrů, ale i spoustu nevšedních zážitků. Radim Jalůvka je vskutku zapáleným průvodcem pro tuto zemi a ani slavný "Vietnamista" mu nesahá ani po kotníky😀

Kamila Oršulíiová

Kamila Oršulíková

Super povedeny víkend program i trasa,prostředí Šumavy je pěkné. Doporučuji

Kaprálová

Olga Kaprálová

Účastnila jsem Vašeho cyklozájezdu na Sardinii, ráda bych touto cestou chtěla poděkovat za perfektní průvodcovství vedoucímu Radimovi. (I Michalovi). Nemělo to chybu! Přeji Vaší cestovce krásné dny se spokojenými zákazníky.

Alena, Lucka, Vendy a Jana. Foto: Alena Hrubá.

Alena, Lucka, Vendy a Jana

Náš průvodce Patrik je profesionál, jeho znalosti o zajištěných cestách a pohybu na nich jsou dokonalé, jako bonus je skvělým společníkem, který přizpůsobí celkový program každému účastníkovi zájezdu :) Byl to úžasný zážitek, který neměl chybu.

Martin Klečka

Martin Klečka

Parádně strávený víkend, perfektní trasa a program, výborný kolektiv, objednané počasí... Díky, že jsem mohl být u premiéry této akce! Radimovi palec nahoru, povedlo se mu to! Tohle je zájezd, který se bude líbit... A až tam pojedete, nezapomeňte se zastavit u Šumavského dědka v Nové Peci...

Lenka prochazkova

Lenka Procházková

Průvodce Robert má výbornou znalost prostředí, vzal nás na nádherná místa, hodně jsme toho viděli a přitom jsme neměli pocit, že bychom spěchali. Kapky deště dokázal nahradit sluncem. Celý týden byl neskutečná jízda plná smíchu a skvělých zážitků. Tímto bych Vám chtěla moc poděkovat za nádherné zážitky a těším se na další dovolenou s CK FRČÍME.

Pavel bohm

Pavel Böhm

Skvěle připravený a realizovaný treking na Tenerife. 6 senzačních náročných treků, jeden lepší než druhý. Výstup na Pico del Teide na ranní svítání je pro mě nezapomenutelným životním zážitkem. Sám mám poměrně dost zkušeností s organizací sportovních aktivit na střední škole - tam je to však jednodušší, protože dost dobře znám účastníky a mohu celkem dobře předvídat jejich reakce. Tady se potkalo 16 lidí z celé republiky od 27 - 70 let a na konci se loučili jako opravdoví kamarádi. Pepino, Patriku díky, jste fakt chlapi na svém místě. Už přemýšlím o další účasti.

Simonovska

Dominika Šimonovská

Dobře poskládaný program zájezdu a skvělí průvodci, kteří dokázali alternativně najít program i pro méně zdatné spolucestovatele. Velká spokojenost se vším.

Alena Hruba

Alena Hrubá

Program zájezdu je výborně připravený. V rámci cestování po Tenerife s CK Frčíme jsem poznala všechny krásy tohoto ostrova - hory, pláže, gastronomii. Musím velmi ocenit práci obou průvodců Pepína a Patrika. Horská turistika na Tenerife s nimi byla opravdovým celoživotním zážitkem.

Morova

Jaroslava Morova

Vše k tomuto zájezdu super, program dokonalý, majitel-průvodce a další průvodce perfektní, treky měli promyšlené do puntíku, radili, doporučovali, pomáhali a všem splnili, co si přáli... DOPORUČUJI jak tuto společnost, tak jejich program. Prostě naprostá spokojenost 👍👍👍

Tomáš Slanina

Vážení, obdrželi jsme zpět platbu za neuskutečněný zájezd v červnu/červenci na Sardinii. Zájezd je zrušen kvůli koronaviru. Hodnotíme váš krok neskutečně vysoko a děkuji za váš přístup a bezodkladné řešení. Budeme sledovat nabídky vaší společnosti a v budoucnu velice rádi dle možností s vámi pojedeme. Ještě jednou díky, jste skvělí a někdy na shledanou Za klienty z Přerova Tomáš Slanina

Viera Holečková

Viera Holečková

Bylo to prima. Sešli jsme se naprosto skvělá skupina, ochota jeden druhému pomoct, podělit se zážitky. Každoročně 1-2x cestuji s různými cestovkami nabízející sportovní vyžití. Jako průvodce byl Tomáš naprostá jednička. Rozhodný, uvážlivý, spolehlivý a zábavný a mnoho dalších nej superkladném hodnocení. Spokojena jsem byla i s ubytováním jak v Imlil, tak v hostelu v Marakéši. Přesto, že v hostelu měli nedostatek nádobí i skleniček, mělo to svůj půvab a bylo to čisté a útulné místo.

Jarmila Vanova

Jarmila Váňová

Byl to můj první zájezd na kole a ještě k tomu do Francie - Provence!!! Super zájezd. Spousta krásných zážitků, dojmů. Organizace zájezdu výborná, průvodce Roman skvělý. Za sedm dnů jsme sjezdili kopce, hřebeny, kaňony, navštívili krásná kamenná městečka a vesničky, kochali se přírodou - ujeli jsme 300 km. Zázemí v kempu skvělé, jen polní kuchyně potřebuje pár věcí vychytat. Jsem seniorka, která si pořídila před třemi roky elektrokolo, začala sportovat a zvládla tento cyklozájezd a dokonce i vrchol Mont Ventoux, což byl ten nejúžasnější zážitek. Dokázala jsem si, že na to mám. A určitě zase pojedu s Frčíme na cyklovýlet. Doporučuji. Nikdy není pozdě.

Dušan Pytlíček

Dušan Pytlíček

Na kole už jsem zažil hodně výjezdů v horách i nížinách a mnohdy jsem unaven snil o skoku do moře. U moře už jsem se také "válel" vícekrát a chyběl mi pohyb. Ale kombinace, kdy po dojezdu cyklo etapy mohu hupsnout rovnou do moře je úžasný nápad. Díky za něj.

korutany na kole

Jiří Šilberský

Děkuji za organizaci zájezdu, byl výborný. Vaši průvodci za mě a myslím i za ostatní účastníky zasluhují velkou pochvalu. Manželka byla spokojená a to je rozhodující :-) Příští rok určitě někam pojedeme, až se dohodneme kam, tak se na vás klidně obrátím.

marketyng

David Chromčák

Naše společnost se víkendu účastnila výletu do Rakouska na řeku Salzu a byli jsme opravdu mile překvapeni, jak se dá užít i takhle nízko nákladový výlet. Rádi bychom pochválili celou organizaci a vedoucí, kterým se povedlo naladit super týmovou a přátelskou atmosféru. Celý výlet jsme si opravdu užili i přes nepříznivé počasí. Určitě bych chtěl pochválit vedoucí, kteří nám zajistili nejen fajn vzpomínky, ale dokázali je i zdokumentovat. Fotky na druhý den? No co víc si přát. 😊

Výstup na Triglav

Martin Pátík

V celku bych to zařadil mezi zdařilé zájezdy, bezpochyby plný zážitků. Organizace zájezdu byla dobře naplánovaná a instruktoři na svém místě, kteří se o nás po celou dobu dobře starali, mohu jen s radostí doporučit.

Výstup na Triglav

Zájezdový dotazník

Zájezd byl dobře zorganizovaný. Doprava na jedničku. Hlavní průvodce Tomáš je člověk na správném místě, vždy vše s ochotou vysvětlil, když bylo potřeba pomohl jak po fyzické tak i po psychické stránce. Moc se mi tento zájezd líbil a mohu ho jen doporučit. Hlavní průvodce zvládal vše velmi dobře. Byl velmi ochotný a dokázal potřeby a síly jednotlivých účastníků slušně odhadnout a podle toho se jim věnoval. Já jsem celý výšlap zvládl bez zásadních problémů a celý víkend jsem si skvěle užil.

Irena Šafářová

Irena Šafářová

Dobrý den, zájezd na Slovinsko - Triglav mohu jen doporučit.Vše bylo zajištěno dobře a i počasí nám vyšlo na jedničku. Náš průvodce Tomáš Grasser byl super. Pro většinu z nás to byla první zkušenost s ferratami, když bylo potřeba vše s ochotou vysvětlil a pomohl jak po fyzické tak i po psychické stránce. Je to člověk na správném místě. Celkově nemohu nic vytknout, moc se mi tento zájezd líbil. Bude-li příležitost, ráda s vámi zase pofrčím 😉

Kurz via ferrata Solná komora

Tomáš Zich

Pro všechny z nás to byla vlastně první zkušenost s ferratami obecně a Váš instruktor byl skvělý. Bylo vidět, že ví, o čem mluví, vše nám vždycky srozumitelně vysvětlil a když bylo třeba, neváhal jakkoli pomoct. Celkově byl program skvěle vymyšlený. Nebyla žádná hluchá místa a zároveň to nebylo tak napráskané, abychom večer jen lehli a usnuli vyčerpáním :-) Jídlo dobře připravené a velice chutné – nelze nic vytknout :-) Celkově akci nemůžeme nic vytknout a věřím, že se na Frčíme obrátíme i v budoucnu.

Jan Šimáček na Salze

Jan Šimáček

Měli by jste vědět, že akce byla udělaná naprosto skvěle. Zajištění na vodě i mimo bez jediné vady. Všechno vysvětlený, v pohodě, profesionálně. Moc děkuji a těším se na další výlety.

Matušková Pavlína

Moc děkuji za možnost účastnit se zájezdu s vaší cestovní kanceláří. Ač člověk nepříliš aktivní, velmi jsem si to s vámi užila. Vámi poskytované zázemí, polopenze a stále dobrá nálada přispěla k celkové pohodě zájezdu. Zvolené lokality byly krásné. Bude-li příležitost, moc ráda s vámi zase pofrčím.

Lebedova

Lenka Lebedová

Dva dny neposlouchám v práci nic jiného, než chválu na super víkend. Všichni zúčastnění byli nadšení, na Vaši cestovku pějí samou chválu a nabádají mě k dalším akcím:-). Budeme se snažit něco zorganizovat a určitě se ozveme.

ivana-jiraskova

Ivana Jirásková z Mělníka

Sice pozdě, ale přesto chci poděkovat za báječný a skvěle připravený zájezd na Korsiku. Korsika byla krásná sama o sobě, ale procestovat ji s prima průvodcem, výborně zabezpečeným zázemím a vynikající kuchyní, to nemělo chybu!

Jiří Rohan

Vynikající průvodce a to jak vědomostmi, lyžařskými dovednostmi, tak lidským přístupem. Hohentauren je vzdálenostně velmi dobře dostupný z ČR a zároveň mně příjemně překvapil možnostmi běžeckého a sjezdového lyžování a samozřejmě skialpovými možnostmi. Je to místo, na které stojí zato se vrátit.

Lyžování Bad Kleinkirchheim. Foto: Jiří Novosad

Jiří Novosad

Dobrý den, vrátili jsme se ze zájezdu v Rakousku, vše bylo zajištěné dobře jako vždy. Děkujeme za zajištění dovolené. Počasí bylo letos o hodně lepší, tak jsme si dobře zalyžovali. S pozdravem spokojený zákazník Jiří Novosad

Pavlína Komosná

"Rodinná atmosféra, rozkvetlá levandulová pole, genius loci starobylých městeček, mnoho smíchu, ochutnávky vína, vodácký zážitek se skvělým instruktorem, ležérní francouzský styl, překvapivě dobrá kuchyně, vrchol Mont Ventoux, na stopě Vincenta van Gogha, jeskynní projekce Piccasových obrazů. To vše na kole :-) Díky, Pepíno, příště zas! Ještě mi chybí navštívit dvě zbývající "provensálské sestry" Abbey Silvacane a Abbey Le Thoronet :-)

Milena Hejzlarova

Milena Hajzlerová

Dobrý den, dne 17.-24.6. jsem se zúčastnila plavby na seakajaku kolem Elby. Byli s námi průvodci Michal a Martin, akci měli naplánovanou, neustále s námi konzultovali další dění, takže člověk neměl pocit nějaké přehnané organizace. Mysleli i na zadní vrátka (úraz, technické problémy), které naštěstí nenastaly.

Karel Nesmerak

Karel Nesmerák

Dobrý den, obeplutí Elby na seakajaku v podání FRČÍME pod bezchybným vedením/velením Michala a Martina je povedená záležitost, celé pobřeží ostrova je nádherný kus přírody a máchání pádlem tady není nakonec taková dřina. Doporučuju všem, Karel

marketa_hegerova

Markéta Hegerová

bylo to úžasné :), super zážitek. Instruktoři byli skvělí a vůbec, sešli jsme se skvělá parta. Nelituji, že jsem jela takto na poslední chvíli, i když byly pro mě přípravy trochu hektičtější. Chci Vám poděkovat za rychlé vyřízení věcí, včetně pojištění, to mi časově hodně pomohlo. Určitě Vaší cestovku ještě využiji, zaujala mě spousta dalších zájezdů :).

marketa_vrata

Markéta a Vraťa Paříž

Paříž na kole byl skvělý zážitek, navštívili jsme všechny krásné památky - vždy s Pepínovým super výkladem. Je to perfektní nápad, jak poznat něco nového. S Frčíme.cz určitě ještě někam vyrazíme!!! Markéta a Vráťa

Adéla Valčíková Triglav

Dobrý den, opožděně bych chtěla poděkovat za Vaši ochotu při sjednání zájezdu, velmi si toho vážím. Víkend na Triglavu byl dechberoucí, nejenom díky úchvatné přírodě a novým zkušenostem především z ferrat, ale také díky skvělé organizaci zájezdu, ochotnému a zkušenému průvodci, úžasné skupině. Nezapomenutelný víkend plný zážitků, nových zkušeností, smíchu a mírné dřiny. Děkuji! :)

maruska_zednickova

Maruška Z.

Návštěva Paříže pro mě byla splněným snem a uskutečnění tohoto snu na kole naprosto překonalo mé očekávání! Určitě se uvidíme i na dalších zájezdech. Za mě super." S pozdravem Maruška Z.

Hohentauern 2018. Foto: Ilona Kroczková

Ilona Kroczková

Díky moc za skvělý skialpový víkend, kterým nás provedl Michal Veselý. Je to člověk na svém místě, byla to paráda!Mějte se a ať se vaší cestovce daří!

HAYS

HAYS Recruiting expert worldwide

Dobrý den, s cestovní kanceláří FRČÍME jsme uspořádali incentivní lyžařský zájezd pro naše zaměstnance do Rakouska. Spolupráce byla na perfektní úrovni, pracovníci nám rychle zpracovali vhodné a zajímavé nabídky a zorganizovali celou akci na klíč. Nenarazili jsme na jediný zádrhel a vše proběhlo k velké spokojenosti všech zúčastněných. Určitě využijeme Vaše služby i pro další firemní zájezdy. Moc děkujeme... Hays Czech Republic s.r.o. Měj te se hezky Lenka Lenka Čermáková Office Coordinator

Foto: Hana Zvoníčková

Hana Zvoníčková

chtěla bych Vám touto cestou poděkovat za krásnou zimní dovolenou v Rakousku. Vše proběhlo k naší naprosté spokojenosti. Přeji hezký den. S pozdravem H. Zvoníčková s rodinou

Lyžování Bad Kleinkirchheim. Foto: Jiří Novosad

Jiří Novosad

Dobrý den, děkuji za skvěle připravenou dovolenou v Rakousku. Bylo to úžasné a dostali jsme větší apartmán než jsme mysleli, tak dík i za zajištění takového ubytování. Příští rok budeme chtít dovolenou zopakovat a určitě znovu v Römerhofu.

Sardinie na kole. Foto: Pavel Fiala

Pavel Fiala

Sardinii jsme s manželkou navštívili poprvé a musím říci, že nám učarovala.....moře, hory, příroda i lidé. S CK Frčíme to byla rovněž první zkušenost. Zájezd byl vedený v kamarádském a zábavném duchu s lidmi, naladěnými na stejnou notu. Pepíno se svým týmem organizačně vše zvládal na jedničku a k naší spokojenosti. Díky za dovolenou, na kterou se nezapomíná.

Teambuilding Salza. Foto: Tomáš Zich

Tomáš Zich

Chtěl bych Vám poděkovat za perfektní akci na Salze, teambuilding nám skvěle vyšel. Parta, se kterou jsme měli tu čest se plavit, byla taky super – prostě a jednoduše - bez výhrad :-) Pokud bude příští rok možnost, určitě se Vám ozveme ohledně nějaké další akce, po zkušenostech s FRČÍME budeme jen rádi !

Jaroslav Rumánek - Salza

Jaroslav Rumánek

Dobrý den, chtěl jsem za celou naši skupinu poděkovat za parádní akci na Salze. Všem se moc líbilo - většina byla na vodě poprvé a odjeli skutečně nadšení. Já za sebe chci taky napsat, že tak perfektní přátelský přístup, názorné ukázky a vysvětlení, které se jen tak nevidí. Díky za to!

romana_kobylkova

Romana Kobylková

Dovolená s FRČÍME - Sardinie na kole byla nad moje očekávání. Zážitky jak sportovní tak i návštěvy krásných míst, pláži, ostrůvků, hornatých oblastí a celodenní výlet na člunu podél skalnatého pobřeží. To vše ve mě zanechalo hluboké dojmy. Díky vedoucímu Pepínovi, který se nám celé skupině věnoval na plno včetně stravování, které i v kempovych podmínkách bylo velmi chutné. Tímto děkuji za krásnou dovolenou.

Libor_Barnet

Libor Barnet

Jinak budu mluvit za naší Kroměřížskou skupinu - výlet byl úžasný, pánové instruktoři byli na svém místě, hodně věcem nás naučili, měli to dobře zorganizované - takže musíme jenom chválit. Děkujeme za krásný výlet.

simona

Simona Marková

Pro mě zatím moje nejlepší dovolená. Celou dobu maximálně přátelský přístup - člověku ani nepřipadalo, že vyrazil s CK, ale že se prostě domluvil s partou kamarádů. Na všem se dalo domluvit, na každého z nás se vždycky počkalo... Odvezla jsem si spoustu zážitků, 382 km na kole (dřív bych řekla, že ujet tohle za týden, tak akorát padnu, ale mně to baterky spíš dobíjelo), trénink na kopečky, cyklistika nádhernou přírodou (od moře, až po hory), koupání na tolika plážích (jedna hezčí, než druhá), moře čistší a azurovější, než voda v bazénu, spousta "poprvé" (např. celodenní výlet na nafukovacím motorovým člunu po "karibských" plážích východní Sardinie).. a spoustu dalších... Člověk ani nedokáže popsat, jak úžasný to bylo, tohle se prostě musí zažít! ;-) Tak příští rok zase, kdo se přidá? ;-)

Jiří Novosad

Dobrý den, děkuji za skvěle připravenou dovolenou v Rakousku. Bylo to úžasné a dostali jsme větší apartmán než jsme mysleli, tak dík i za zajištění takového ubytování. Příští rok budeme chtít toto opakovat i s takovým ubytováním. S pozdravem Jiří Novosad

martin

Martin Šlauer

Zájezd na Skialpový víkend v Rakousku od CK Frčíme jsem vyhrál na plese v tombole. Přestože již řadu let nelyžuji (aktuálně snowboard), rozhodl jsem se, že to zkusím. 3 různé výšlapy, krásné hory a panoramata, luxusní počasí, skvělá parta, fajn ubytování včetně chutné polopenze, dobrá organizace, profi přístup od vedoucích zájezdů (zkušených SkiAlpinistů)... Shrnuto - luxusní prodloužený víkend plný zážitků, které bych asi jinak nezažil. Velké poděkování za trpělivost všem zúčastněným (zvláště pak Pepovi, Bobovi a Michalovi) se slabým lyžařem - na příště vypiluji!

valenta

Jiří Valenta

Opět díky za super akci! Tenhle zájezd má tu výhodu, že průvodce je tu již skoro 15 let „doma“. Takže najde tu správnou túru za jakýchkoliv sněhových podmínek, ať už je sněhu nebezpečně moc či naopak velmi málo. Zaručeně si tedy skialp užijete a neprosedíte zájezd na chatě. Už se těším na příští rok.

dasa-zavadilova

Dagmar Zavadilová

Mnoho let jezdím s klienty k moři, kde jim nabízím cvičitelské služby. Navštívili jsme Řecko, Itálii, Maďarsko, ale nejvíce a nejčastěji jezdíme do Chorvatska. Pobyty probíhaly na Makarské, v Trogiru, ale převážně jsme volili oblast Istrie - okolo Poreče. Je to naše oblíbená destinace. Od roku 2012 jezdíváme do Zelené Laguny, ap. Astra. Mně i klientům se zde velmi líbí a na toto místo se rádi vracíme. Pěkné ubytování v apartmánech s terarou, ve stínu borovic, dostatečně daleko od místa večerního korzování, možnost plavání v klidném nebo naopak divočejším moři - to díky tomu, že jde o poloostrov. Pěšky je možné hezkou procházkou dojít za cca 3/4 hodinky do Poreče, nebo je možné využít vláčku, jehož trasa vede po pobřeží s pěknou vyhlídkou. Cvičení probíhá na malém, uzavřeném hřišti, které nám vyhovuje. Pro relaxaci je možné využít klidovou čtecí zónu na vyvýšeném místě, ze kterého je také hezký rozhled po okolí, až do Poreče. Myslím, že je to ideální místo nejen pro rodinný pobyt, ale i pro skupinové pobyty se cvičením.

lenka-kudelova-bednarikova

Lenka Kudělová Bednaříková

Cvičení v apartmánech Astra bylo parádní. Terasy propojené tak, aby parta mohla být stále venku a spolu. Stín a vůně borovic i když bylo horko. Všude člověk dojde pěšky. A místa na cvičení jsme měli dvě, aby jsme si ranní slunce užili a večernímu horku se vyhnuli, což většina cvičících ocenila. Já jako maminka malé holčičky jsem si užila i to, že šlo všude dojet s kočárem a byla tam hora zábavy i pro děti.

Pepino

Josef Křetinský

Paříž miluji a ze sedla kola je to ještě větší pecka. Každému doporučuji.

Klimkova

Alena Klimková

V apartmánech Astra jsem byla se skupinou v roce 2015. Všem se tady moc líbilo, především apartmány ve stínu borovic a relaxační zóna na kopečku. Cvičení bylo bezproblémové. Využili jsme i nabídku fakultativních výletů. Středisko pro skupiny se cvičením mohu doporučit.

Martina Mayerová

Myslím, že ať je logo jakékoliv, tak s Vámi to klapne ;-)

Pavel-Mrhalek-2

Pavel Mrhálek

Svěřte svoje první kroky po zajištěných cestách do rukou profesionálům. Naučíme vás vše potřebné, aby byly vaše další samostatné kroky jisté a bezpečné.

Milos-Brunner-pruvodce

Miloš Brunner

V posledních letech jsem navštívil, fotografoval a filmoval nejvíce Asii. A hlavně Madagaskar, který považuji za jednu z nejzajímavějších destinací. Naštěstí je tento ostrov ušetřen masové turistiky – zatím.

Vendy-blog

Vendy Vychodilová

Cinkot zvonků oveček, slunce nad hlavou a nedozírné dálky před vámi, kdo by odolal – Nízké Tatry nebo Velká Fatra, krásné Slovensko je za rohem. Pojeďte!

foto3

Irča Stehlíková

Salza, jedna z nejkrásnějších řek, co jsem kdy jela. Pádlování v nádherné průsvitné vodě, houpavé vlnky, zatáčky a soutěska byla naprosto perfektní. Víkend na Salze můžu jen doporučit, nadchne každého vodáka!

detail_pepino

Josef Křetinský

Zájezdy do Poreče organizujeme již od roku 2002. Apartmány Astra za tu dobu nemají snad ani jednu reklamaci. Ideální místo pro první pokusy na cvičení u moře. Cvičební plocha je bezproblémová, stejně jako ubytování. A to je základ úspěchu každé skupiny.