Reference

Jsme rádi za každou zprávu, kterou nám zašlete. Vážíme si vašich nápadů, reakcí a přání. Všechny náměty se vždy snažíme zakomponovat do dalších ročníků našich zájezdů a tím produkty neustále zlepšovat. Pokud máte jakýkoliv námět na zlepšení, ať už je to komunikace, webové stránky, zájezd který jste absolvovali nebo máte třeba nápad na nový zájezd napište nám e-mail.. Odměníme vás za to poděkováním a možná i nějakým malým dárkem.

maruska_zednickova

Maruška Z.

Návštěva Paříže pro mě byla splněným snem a uskutečnění tohoto snu na kole naprosto překonalo mé očekávání! Určitě se uvidíme i na dalších zájezdech. Za mě super." S pozdravem Maruška Z.

Hohentauern 2018. Foto: Ilona Kroczková

Ilona Kroczková

Díky moc za skvělý skialpový víkend, kterým nás provedl Michal Veselý. Je to člověk na svém místě, byla to paráda!Mějte se a ať se vaší cestovce daří!

HAYS

HAYS Recruiting expert worldwide

Dobrý den, s cestovní kanceláří FRČÍME jsme uspořádali incentivní lyžařský zájezd pro naše zaměstnance do Rakouska. Spolupráce byla na perfektní úrovni, pracovníci nám rychle zpracovali vhodné a zajímavé nabídky a zorganizovali celou akci na klíč. Nenarazili jsme na jediný zádrhel a vše proběhlo k velké spokojenosti všech zúčastněných. Určitě využijeme Vaše služby i pro další firemní zájezdy. Moc děkujeme... Hays Czech Republic s.r.o. Měj te se hezky Lenka Lenka Čermáková Office Coordinator

Foto: Hana Zvoníčková

Hana Zvoníčková

chtěla bych Vám touto cestou poděkovat za krásnou zimní dovolenou v Rakousku. Vše proběhlo k naší naprosté spokojenosti. Přeji hezký den. S pozdravem H. Zvoníčková s rodinou

Lyžování Bad Kleinkirchheim. Foto: Jiří Novosad

Jiří Novosad

Dobrý den, děkuji za skvěle připravenou dovolenou v Rakousku. Bylo to úžasné a dostali jsme větší apartmán než jsme mysleli, tak dík i za zajištění takového ubytování. Příští rok budeme chtít dovolenou zopakovat a určitě znovu v Römerhofu.

Sardinie na kole. Foto: Pavel Fiala

Pavel Fiala

Sardinii jsme s manželkou navštívili poprvé a musím říci, že nám učarovala.....moře, hory, příroda i lidé. S CK Frčíme to byla rovněž první zkušenost. Zájezd byl vedený v kamarádském a zábavném duchu s lidmi, naladěnými na stejnou notu. Pepíno se svým týmem organizačně vše zvládal na jedničku a k naší spokojenosti. Díky za dovolenou, na kterou se nezapomíná.

Teambuilding Salza. Foto: Tomáš Zich

Tomáš Zich

Chtěl bych Vám poděkovat za perfektní akci na Salze, teambuilding nám skvěle vyšel. Parta, se kterou jsme měli tu čest se plavit, byla taky super – prostě a jednoduše - bez výhrad :-) Pokud bude příští rok možnost, určitě se Vám ozveme ohledně nějaké další akce, po zkušenostech s FRČÍME budeme jen rádi !

Jaroslav Rumánek - Salza

Jaroslav Rumánek

Dobrý den, chtěl jsem za celou naši skupinu poděkovat za parádní akci na Salze. Všem se moc líbilo - většina byla na vodě poprvé a odjeli skutečně nadšení. Já za sebe chci taky napsat, že tak perfektní přátelský přístup, názorné ukázky a vysvětlení, které se jen tak nevidí. Díky za to!

romana_kobylkova

Romana Kobylková

Dovolená s FRČÍME - Sardinie na kole byla nad moje očekávání. Zážitky jak sportovní tak i návštěvy krásných míst, pláži, ostrůvků, hornatých oblastí a celodenní výlet na člunu podél skalnatého pobřeží. To vše ve mě zanechalo hluboké dojmy. Díky vedoucímu Pepínovi, který se nám celé skupině věnoval na plno včetně stravování, které i v kempovych podmínkách bylo velmi chutné. Tímto děkuji za krásnou dovolenou.

Libor_Barnet

Libor Barnet

Jinak budu mluvit za naší Kroměřížskou skupinu - výlet byl úžasný, pánové instruktoři byli na svém místě, hodně věcem nás naučili, měli to dobře zorganizované - takže musíme jenom chválit. Děkujeme za krásný výlet.

simona

Simona Marková

Pro mě zatím moje nejlepší dovolená. Celou dobu maximálně přátelský přístup - člověku ani nepřipadalo, že vyrazil s CK, ale že se prostě domluvil s partou kamarádů. Na všem se dalo domluvit, na každého z nás se vždycky počkalo... Odvezla jsem si spoustu zážitků, 382 km na kole (dřív bych řekla, že ujet tohle za týden, tak akorát padnu, ale mně to baterky spíš dobíjelo), trénink na kopečky, cyklistika nádhernou přírodou (od moře, až po hory), koupání na tolika plážích (jedna hezčí, než druhá), moře čistší a azurovější, než voda v bazénu, spousta "poprvé" (např. celodenní výlet na nafukovacím motorovým člunu po "karibských" plážích východní Sardinie).. a spoustu dalších... Člověk ani nedokáže popsat, jak úžasný to bylo, tohle se prostě musí zažít! ;-) Tak příští rok zase, kdo se přidá? ;-)

Jiří Novosad

Dobrý den, děkuji za skvěle připravenou dovolenou v Rakousku. Bylo to úžasné a dostali jsme větší apartmán než jsme mysleli, tak dík i za zajištění takového ubytování. Příští rok budeme chtít toto opakovat i s takovým ubytováním. S pozdravem Jiří Novosad

martin

Martin Šlauer

Zájezd na Skialpový víkend v Rakousku od CK Frčíme jsem vyhrál na plese v tombole. Přestože již řadu let nelyžuji (aktuálně snowboard), rozhodl jsem se, že to zkusím. 3 různé výšlapy, krásné hory a panoramata, luxusní počasí, skvělá parta, fajn ubytování včetně chutné polopenze, dobrá organizace, profi přístup od vedoucích zájezdů (zkušených SkiAlpinistů)... Shrnuto - luxusní prodloužený víkend plný zážitků, které bych asi jinak nezažil. Velké poděkování za trpělivost všem zúčastněným (zvláště pak Pepovi, Bobovi a Michalovi) se slabým lyžařem - na příště vypiluji!

valenta

Jiří Valenta

Opět díky za super akci! Tenhle zájezd má tu výhodu, že průvodce je tu již skoro 15 let „doma“. Takže najde tu správnou túru za jakýchkoliv sněhových podmínek, ať už je sněhu nebezpečně moc či naopak velmi málo. Zaručeně si tedy skialp užijete a neprosedíte zájezd na chatě. Už se těším na příští rok.

dasa-zavadilova

Dagmar Zavadilová

Mnoho let jezdím s klienty k moři, kde jim nabízím cvičitelské služby. Navštívili jsme Řecko, Itálii, Maďarsko, ale nejvíce a nejčastěji jezdíme do Chorvatska. Pobyty probíhaly na Makarské, v Trogiru, ale převážně jsme volili oblast Istrie - okolo Poreče. Je to naše oblíbená destinace. Od roku 2012 jezdíváme do Zelené Laguny, ap. Astra. Mně i klientům se zde velmi líbí a na toto místo se rádi vracíme. Pěkné ubytování v apartmánech s terarou, ve stínu borovic, dostatečně daleko od místa večerního korzování, možnost plavání v klidném nebo naopak divočejším moři - to díky tomu, že jde o poloostrov. Pěšky je možné hezkou procházkou dojít za cca 3/4 hodinky do Poreče, nebo je možné využít vláčku, jehož trasa vede po pobřeží s pěknou vyhlídkou. Cvičení probíhá na malém, uzavřeném hřišti, které nám vyhovuje. Pro relaxaci je možné využít klidovou čtecí zónu na vyvýšeném místě, ze kterého je také hezký rozhled po okolí, až do Poreče. Myslím, že je to ideální místo nejen pro rodinný pobyt, ale i pro skupinové pobyty se cvičením.

lenka-kudelova-bednarikova

Lenka Kudělová Bednaříková

Cvičení v apartmánech Astra bylo parádní. Terasy propojené tak, aby parta mohla být stále venku a spolu. Stín a vůně borovic i když bylo horko. Všude člověk dojde pěšky. A místa na cvičení jsme měli dvě, aby jsme si ranní slunce užili a večernímu horku se vyhnuli, což většina cvičících ocenila. Já jako maminka malé holčičky jsem si užila i to, že šlo všude dojet s kočárem a byla tam hora zábavy i pro děti.

Pepino

Josef Křetinský

Paříž miluji a ze sedla kola je to ještě větší pecka. Každému doporučuji.

Klimkova

Alena Klimková

V apartmánech Astra jsem byla se skupinou v roce 2015. Všem se tady moc líbilo, především apartmány ve stínu borovic a relaxační zóna na kopečku. Cvičení bylo bezproblémové. Využili jsme i nabídku fakultativních výletů. Středisko pro skupiny se cvičením mohu doporučit.

Martina Mayerová

Myslím, že ať je logo jakékoliv, tak s Vámi to klapne ;-)

Pavel-Mrhalek-2

Pavel Mrhálek

Svěřte svoje první kroky po zajištěných cestách do rukou profesionálům. Naučíme vás vše potřebné, aby byly vaše další samostatné kroky jisté a bezpečné.

Milos-Brunner-pruvodce

Miloš Brunner

V posledních letech jsem navštívil, fotografoval a filmoval nejvíce Asii. A hlavně Madagaskar, který považuji za jednu z nejzajímavějších destinací. Naštěstí je tento ostrov ušetřen masové turistiky – zatím.

Vendy-blog

Vendy Vychodilová

Cinkot zvonků oveček, slunce nad hlavou a nedozírné dálky před vámi, kdo by odolal – Nízké Tatry nebo Velká Fatra, krásné Slovensko je za rohem. Pojeďte!

foto3

Irča Stehlíková

Salza, jedna z nejkrásnějších řek, co jsem kdy jela. Pádlování v nádherné průsvitné vodě, houpavé vlnky, zatáčky a soutěska byla naprosto perfektní. Víkend na Salze můžu jen doporučit, nadchne každého vodáka!

detail_pepino

Josef Křetinský

Zájezdy do Poreče organizujeme již od roku 2002. Apartmány Astra za tu dobu nemají snad ani jednu reklamaci. Ideální místo pro první pokusy na cvičení u moře. Cvičební plocha je bezproblémová, stejně jako ubytování. A to je základ úspěchu každé skupiny.