Reference

Jsme rádi za každou zprávu, kterou nám zašlete. Vážíme si vašich nápadů, reakcí a přání. Všechny náměty se vždy snažíme zakomponovat do dalších ročníků našich zájezdů a tím produkty neustále zlepšovat. Pokud máte jakýkoliv námět na zlepšení, ať už je to komunikace, webové stránky, zájezd který jste absolvovali nebo máte třeba nápad na nový zájezd napište nám e-mail.. Odměníme vás za to poděkováním a možná i nějakým malým dárkem.

Jiří Novosad

Dobrý den, děkuji za skvěle připravenou dovolenou v Rakousku. Bylo to úžasné a dostali jsme větší apartmán než jsme mysleli, tak dík i za zajištění takového ubytování. Příští rok budeme chtít toto opakovat i s takovým ubytováním. S pozdravem Jiří Novosad

martin

Martin Šlauer

Zájezd na Skialpový víkend v Rakousku od CK Frčíme jsem vyhrál na plese v tombole. Přestože již řadu let nelyžuji (aktuálně snowboard), rozhodl jsem se, že to zkusím. 3 různé výšlapy, krásné hory a panoramata, luxusní počasí, skvělá parta, fajn ubytování včetně chutné polopenze, dobrá organizace, profi přístup od vedoucích zájezdů (zkušených SkiAlpinistů)... Shrnuto - luxusní prodloužený víkend plný zážitků, které bych asi jinak nezažil. Velké poděkování za trpělivost všem zúčastněným (zvláště pak Pepovi, Bobovi a Michalovi) se slabým lyžařem - na příště vypiluji!

valenta

Jiří Valenta

Opět díky za super akci! Tenhle zájezd má tu výhodu, že průvodce je tu již skoro 15 let „doma“. Takže najde tu správnou túru za jakýchkoliv sněhových podmínek, ať už je sněhu nebezpečně moc či naopak velmi málo. Zaručeně si tedy skialp užijete a neprosedíte zájezd na chatě. Už se těším na příští rok.

dasa-zavadilova

Dagmar Zavadilová

Mnoho let jezdím s klienty k moři, kde jim nabízím cvičitelské služby. Navštívili jsme Řecko, Itálii, Maďarsko, ale nejvíce a nejčastěji jezdíme do Chorvatska. Pobyty probíhaly na Makarské, v Trogiru, ale převážně jsme volili oblast Istrie - okolo Poreče. Je to naše oblíbená destinace. Od roku 2012 jezdíváme do Zelené Laguny, ap. Astra. Mně i klientům se zde velmi líbí a na toto místo se rádi vracíme. Pěkné ubytování v apartmánech s terarou, ve stínu borovic, dostatečně daleko od místa večerního korzování, možnost plavání v klidném nebo naopak divočejším moři - to díky tomu, že jde o poloostrov. Pěšky je možné hezkou procházkou dojít za cca 3/4 hodinky do Poreče, nebo je možné využít vláčku, jehož trasa vede po pobřeží s pěknou vyhlídkou. Cvičení probíhá na malém, uzavřeném hřišti, které nám vyhovuje. Pro relaxaci je možné využít klidovou čtecí zónu na vyvýšeném místě, ze kterého je také hezký rozhled po okolí, až do Poreče. Myslím, že je to ideální místo nejen pro rodinný pobyt, ale i pro skupinové pobyty se cvičením.

lenka-kudelova-bednarikova

Lenka Kudělová Bednaříková

Cvičení v apartmánech Astra bylo parádní. Terasy propojené tak, aby parta mohla být stále venku a spolu. Stín a vůně borovic i když bylo horko. Všude člověk dojde pěšky. A místa na cvičení jsme měli dvě, aby jsme si ranní slunce užili a večernímu horku se vyhnuli, což většina cvičících ocenila. Já jako maminka malé holčičky jsem si užila i to, že šlo všude dojet s kočárem a byla tam hora zábavy i pro děti.

Pepino

Josef Křetinský

Paříž miluji a ze sedla kola je to ještě větší pecka. Každému doporučuji.

Klimkova

Alena Klimková

V apartmánech Astra jsem byla se skupinou v roce 2015. Všem se tady moc líbilo, především apartmány ve stínu borovic a relaxační zóna na kopečku. Cvičení bylo bezproblémové. Využili jsme i nabídku fakultativních výletů. Středisko pro skupiny se cvičením mohu doporučit.

Martina Mayerová

Myslím, že ať je logo jakékoliv, tak s Vámi to klapne ;-)

Pavel-Mrhalek-2

Pavel Mrhálek

Svěřte svoje první kroky po zajištěných cestách do rukou profesionálům. Naučíme vás vše potřebné, aby byly vaše další samostatné kroky jisté a bezpečné.

Milos-Brunner-pruvodce

Miloš Brunner

V posledních letech jsem navštívil, fotografoval a filmoval nejvíce Asii. A hlavně Madagaskar, který považuji za jednu z nejzajímavějších destinací. Naštěstí je tento ostrov ušetřen masové turistiky – zatím.

Vendy-blog

Vendy Vychodilová

Cinkot zvonků oveček, slunce nad hlavou a nedozírné dálky před vámi, kdo by odolal – Nízké Tatry nebo Velká Fatra, krásné Slovensko je za rohem. Pojeďte!

foto3

Irča Stehlíková

Salza, jedna z nejkrásnějších řek, co jsem kdy jela. Pádlování v nádherné průsvitné vodě, houpavé vlnky, zatáčky a soutěska byla naprosto perfektní. Víkend na Salze můžu jen doporučit, nadchne každého vodáka!

detail_pepino

Josef Křetinský

Zájezdy do Poreče organizujeme již od roku 2002. Apartmány Astra za tu dobu nemají snad ani jednu reklamaci. Ideální místo pro první pokusy na cvičení u moře. Cvičební plocha je bezproblémová, stejně jako ubytování. A to je základ úspěchu každé skupiny.