Pro partnery

Představte si, že bez jakýchkoliv speciálních znalostí dokážete ušetřit na svou dovolenou. Nemusíte dělat nic nového. Stačí jen občas poslat e-mail svým kamarádům, doporučit zájezd v komentáři na Facebooku, sdílet obrázek z Instagramu nebo umístit jen tak zajímavý statut na svou zeď. Možná se Vaši kamarádi rádi přidají na stejný zájezd jako Vy. Určitě si rádi přečtou, kde jste byli o víkendu. A my Vám za jejich objednávku dáme odměnu. Vše je hlídáno systémem, který Vaši odměnu automaticky počítá a eviduje.

Jak na to ?

Stačí doporučit naše zájezdy a služby svému okolí. Ihned získáte odměnu ve výši 5 % z ceny zájezdu. Je to snadné - zvládne to každý jen za několik minut. Např. z lyžařského zájezdu v hodnotě 10.000 Kč získáte 500,- Kč odměnu !. Zcela bez práce. Není to skvělé ?

Kdo může být partnerem ?

Partnerem se může stát kdokoliv. Nemusíte vlastnit živnostenský list ani se živit cestovním ruchem. Stačí se občas zmínit o našich zájezdech a službách. Navíc od nás dostanete e-mailem tip, co můžete zrovna doporučit či nabídnout.
Program je samozřejmě určen také pro cestovní agentury a kanceláře.

Jakým způsobem mohu zájezdy nabízet ?

Představivosti se meze nekladou. Program je primárně určen pro spolupráci na internetu. Zájezdy je možné sdílet e-mailem, na Facebooku nebo jiné sociální síti, na vlastním webu, formou článku, komentáře, doporučením kamarádům a známým, rodině, spolupracovníkům v práci, ve sportovním klubu, apod. Zkrátka kdekoliv, kde je možné sdílet odkaz na web.

Jak to celé funguje ?

Je třeba se zaregistrovat. Registrace trvá několik minut. Díky registraci získáte odkaz na naše stránky, který obsahuje Váš unikátní kód. Pomocí kódu poznáme, že klient, který si objednal náš zájezd či služby přichází díky Vašemu doporučení a to po dobu 30 dní. Je zaručeno, že i zákazník, který v následujících dnech navštíví naše stránky - bez unikátního kódu - bude stále registrován na Vašem účtu.

Co nelze a co nefungue ?

Odměna se netýká těch zákazníků, kteří jezdí pravidelně na daný zájezd opakovaně (stálí zákazníci za poslední dva roky). Odměnu nelze získat za prodej svým partnerům a dětem ve vlastní rodině. V těchto případech nebude odměna schválena.

Nejste v tom sami

Registrovaným uživatelům pravidelně posíláme tipy, na které zájezdy je nejlepší se momentálně zaměřit. Doporučíme, který příspěvek nebo kterou stránku je dobré sdílet nebo propagovat. Navrhneme Vám hotové texty, které můžete jen přeposlat e-mailem a tím získat svou odměnu opravdu bez práce.

Jak je registrace jednoduchá Vám ukážeme v tomto videu:Kontrola nad účtem

Kdykoliv máte přístup do svého partnerského účtu, ke kterému jste se na začátku registrovali. Zde se počítá počet přístupů z Vašich doporučení, počet kliknutí na naše stránky a také počet objednávek. Automaticky se zde počítá Vaše provize, celkovou částku není možné z naší strany snížit ani jinak ovlivnit. Rádi Vám pravidelně zaslouženou odměnu vyplatíme, nebo odečteme z ceny zájezdu.

Informace pro cestovní kanceláře a agentury

Po registraci naleznete ve svém účtu celou řadu příjemných grafických bannerů různých velikostí. Můžete je použít na svém webu v bočním sloupci nebo v záhlaví či zápatí. Přilákáte celou řadu zájemců a zvýšíte tak šanci na získání odměny.
Připravili jsme pro Vás video, jak přidat banner na webu se systémem CeSYS. Video najdete zde.


Návod na použití odkazů v praxi:Rádi Vám budeme zasílat našenabídky e-mailem. Registrujte prosím svou e-mailovou adresu do naší databáze. Posíláme e-maily stručné, se zajímavými tipy pro Vaše zákazníky. Neobtěžujeme Vaši e-mailovou schránku zbytečnými zprávami.

Tato registrace není určená pro koncové zákazníky !