Zájezdy na zakázku


Chtěli byste prožít dovolenou snů, vydat se s přáteli na vysněné místo nebo zorganizovat perfektní firemní akci či teambuilding, ale žádný zájezd z naší aktuální nabídky není přesně to, co hledáte? Nevadí, umíme vám splnit téměř jakékoliv cestovatelské přání. Na základě vašich představ a požadavků pro vás připravíme zájezd na míru.

Kam

Dokážeme pro vás zorganizovat jakýkoliv turistický poznávací zájezd kamkoliv po Evropě. Provedeme vás zajištěnými cestami via ferrata kdekoliv a připravíme splutí jakékoliv evropské řeky. Pokud zatím nemáte přesnější představu o destinaci či zaměření vaší dovolené, zkuste se inspirovat naší aktuální nabídkou zájezdů.

Pro koho

Zájezd na přání rádi zorganizujeme pro skupiny přátel, rodiny s dětmi, firemní kolektivy, obchodní partnery, zájmové oddíly a další skupinky lidí, kteří chtějí strávit dovolenou společně přesně dle svých představ na vybraném místě.

Program

Vytvořte si vlastní program vaší dovolené nebo si vyberte některý z našich katalogových zájezdů a my pro vás poupravíme jeho průběh dle vašeho přání. Termín, délka, program, ubytování, stravování, zážitkové aktivity, místo odjezdu, to vše je možné u naší stálé nabídky pozměnit pro vás na míru. Splníme vám téměř jakékoliv cestovatelské přání, od krátkých pohodových akcích až po několikadenní zájezdy s náročnějším programem. Pro sestavení vašeho originálního programu od vás potřebujeme vědět:

  • Destinaci, kterou toužíte navštívit
  • Představu o programu a průběhu vašeho zájezdu
  • Termín a přibližnou délku zájezdu
  • Předpokládaný počet účastníků
  • Ubytování (kemp, chata, hotel)
  • Stravování (vlastní, polopenze)
  • Způsob dopravy
  • Další specifické požadavky

Na základě vašich představ a požadavků navrhneme detailně program vašeho zájezdu, podrobně projdeme možné varianty cesty a společně vybereme ten nejlepší itinerář vaší dovolené.

Cena

Cena vaší cesty závisí především na počtu osob, délce a pestrosti programu a standardu vybraných služeb.

Jak si objednat zájezd na zakázku

Informujte nás o vaší představě dovolené emailem, telefonicky či přímo na našem kontaktním místě. Ušetříme vám spoustu času. Nemusíte sami nic řešit předem, nikomu se přizpůsobovat. Detailní znalosti evropských zemí nám dovolují vypracovat program přesně dle vašich přání pro vaši maximální spokojenost. Užijte si svou dovolenou bez kompromisů!