Bretaň na kole

Nejkrásnější místa severní a jižní Bretagne

Proběhnuté zájezdy

C631
od 16.7.2022
do 27.7.2022
STOP - vyprodáno
12 dní
15 900 Kč

Nejkrásnější a nejzajímavější místa Bretaně, které jsme spojili do nenáročných cyklistických etap se dvěma dny aktivního odpočinku a koupání v Atlantiku. Postupně projedeme severní a jižní pobřeží Bretaně z Le Mont Saint Michel až k megalitům Carnacu.

Program

Před Mont St. Michel. Foto: Josef Křetinský Čeká Tě celkem 7 cyklistických etap a dva odpočinkové dny. Postupně projedeme nejkrásnější místa severní a jižní Bretaně. Většina etap vede po vedlejších silnicích nebo cyklostezkách podél cest či v přírodě. Navštívíme středověká města, divoké skalní útesy s majáky a písečné pláže. Zažijeme kouzlo jednoho z největších odlivů v Evropě. Budeme mít dostatek osobního volna na posezení v restauraci, koupání i relax v kempu. Podrobný program najdeš zde.

Nocleh a strava

Mobilní domek. Foto: Josef Křetinský Na zájezdu je celkem 9 nocí. Bydlíme ve dvou kempech. Severní kemp se nachází přímo na písečné pláži, jižní zase u krásného historického města Vannes. V obou kempech máme k dispozici mobilní domky, chatky nebo stanové domy pro 4 osoby s oddělenými ložnicemi. Se slevou je možné bydlet ve vlastním stanu. V kempech je k dispozici obchod, toalety, sprchy i dětská hřiště. Další informace, fotky a popis ubytování najdeš zde.


Ochutnávka ústřic. Foto: Josef Křetinský 9x Vám připravíme chutnou a bohatou polopenzi z naší polní kuchyně. Zásoby jsou převážně dovezené z ČR, které budeme průběžně doplňovat z francouzských obchodů. Během etap se můžeš občerstvit a ochutnat celou řadu netradičních pokrmů z mořských plodů, zejména typické ústřice (pozor - silné afrodiziakum :-)), různé mušle, ryby, apod. V průběhu zájezdu si můžeš dokupovat chutné francouzské potraviny na svačiny a dojídání na večírcích.

Doprava

bus-a-cyklovlek-modry V základní ceně zájezdu je zahrnuta doprava. Na tento zájezd cestujeme kvalitním zahraničním autobusem s kapacitou 49 míst. Autobus je vybaven WC, klimatizací, barem a TV-videem. Nabízíme nástupní místa po celé Moravě i v Čechách. Detaily je nutné vyplnit v rámci přihlášky. Vlastní doprava je také možná.
Podrobné informace a fotky najdeš zde. Přeprava kol je zajištěna cyklovlekem pro 44 kol.Více informací zde. Akceptujeme přepravu elektrokol, kapacita je však omezená a je tedy nutné elektrokolo zaregistrovat v textu poznámky.

Důležité informace

Náročnost, rezervace bez rizika, počasí, pojištění, Covid-19, mapy a orientace na zájezdech.
Vše najdeš na jednom místě zde na této stránce. Pokud máš další dotazy, kontaktuj nás.

Cena

Základní cena: 15.900,- Kč Slevy a příplatky najdeš zde.

Středně těžký program

Zájezd vhodný pro běžné turisty, zkušené rodiny odrostlými dětmi a zdatné seniory.

Další informace
Vybraný termín
Změnit
Termín:
16.7.2022 - 27.7.2022
Délka pobytu:
12 dní
Destinace:
Francie (vč. Korsiky)
Mobilní dům, karavan, chatkaPod stanemPolopenzeAutobus
Cena 15 900 Kč
Doporučte zájezd ostatním

Vyražte s námi za dobrodružstvím