Toskánsko a Elba na kole

Nejkrásnější místa Toskánska a Elby pohodově s koupáním

Vyberte si termín

C567
od 2.9.2022
do 11.9.2022
10 dní
15 900 Kč

Proběhnuté zájezdy

C566
od 1.7.2022
do 10.7.2022
Prázdninový termín
10 dní
16 900 Kč

Toskánská paráda. Čekají nás úžasné místa na pobřeží i v horách. Navštívíme Florencii, Pisu, Livorno a Volterru. Vychutnáme si dva dny na Elbě. Ubytování na jednom místě u krásné pláže s bílým karibským pískem.

piniovy-les-s-plazemiToskánsko se nachází ve střední Itálii. Oblast je známá zvlněnou krajinou s městy opevněnými etruskými hradbami. Skvělá je toskánská gastronomie a víno. Náš programu také zahrnuje Toskánský ostrov Elba, národní parky na pobřeží a nejznámější města Toskánska (Florencie, Pisa, Volterra a Livorno). Užijeme si dostatek koupání v Tyrhenském moři.

Program

Toskánsko a Elba na koleZkombinovali jsme čtyři cyklistické dny v Toskánsku a dva úžasné dny na kole na ostrově Elba. Pokaždé si užiješ středně náročnou etapu s poznáním krásných měst, památek nebo přírodních zajímavostí a den zakončíš koupáním na pláži. Etapy si můžeš prodloužit, zkrátit nebo je zcela vynechat.
Detailně rozepsaný program každého dne s mapkou a převýšením najdeš zde.

Ubytování

Toskánsko a Elba na kole Příjemný kemp s bazénem, restaurací, obchodem, dětským hřištěm nedaleko krásné písečné pláže.
Ubytování je zajištěno v Mobilních domech Livorno pro 6 osob, kde jsou tři oddělené ložnice (vždy pro 2 osoby). Fotky a detaily si prohlédni na webu kempu Toscana Bella **

Strava

zdravy-koutek V ceně zájezdu je zahrnutá polopenze z naší polní kuchyně. Potraviny dovážíme z ČR a doplňujeme surovinami podle potřeby v Itálii. Vaříme chutné a zdravé jídlo. Používáme masové konzervy firmy Švéda kvality z Hodonína. Bezlepková dieta a vegetariánská strava je možná na vyžádání.
Detaily a fotografie z naší polní kuchyně zde.

Doprava

bus-v-sedleTento zájezd jezdíváme autobusem, případně minibusem a s kvalitním cyklovlekem. Další informace a fotky najdeš zde. Nástupní místa máme zejména na Moravě, klientům z Čech zajistíme svoz Student Agency do Brna. Autobus je s námi po celou dobu zájezdu a dělá nám podporu.
Vlastní doprava je možná se slevou 1000,- Kč/osobu.

Další informace

Náročnost, rezervace bez rizika, počasí, pojištění, Covid-19, mapy a orientace na zájezdech a spoustu dalších informací najdeš na jednom místě zde

Základní cena: 16 900 Kč (termín C566) a 15 900 Kč (termín C567)
Slevy a příplatky najdeš zde. Pro rezervaci stačí kliknout na oranžovou šipku "rezervovat" níže.

Středně těžký program

Zájezd vhodný pro běžné turisty, zkušené rodiny odrostlými dětmi a zdatné seniory.

Další informace
Vybraný termín
Změnit
Termín:
2.9.2022 - 11.9.2022
Délka pobytu:
10 dní
Destinace:
Itálie (vč. Sardinie, Elba)
Mobilní dům, karavan, chatkaPod stanemPolopenzeStrava z vlastních zásobAutobusMinibus
Cena 15 900 Kč
Doporučte zájezd ostatním

Vyražte s námi za dobrodružstvím