Toskánsko a Elba na kole

Nejkrásnější místa Toskánska a Elby pohodově s koupáním

Proběhnuté zájezdy

C566
od 1.7.2023
do 10.7.2023
Prázdninový termín
10 dní
19 600 Kč
C567
od 2.9.2023
do 11.9.2023
Poslední volná místa
10 dní
19 600 Kč

Toskánská paráda. Čekají nás úžasné místa na pobřeží i v horách. Navštívíme Florencii, Pisu, Livorno a Volterru. Vychutnáme si dva dny na Elbě. Ubytování na jednom místě u krásné pláže s bílým karibským pískem.

piniovy-les-s-plazemi Toskánsko se nachází ve střední Itálii. Oblast je známá zvlněnou krajinou s městy opevněnými etruskými hradbami. Skvělá je toskánská gastronomie a víno. Náš program také zahrnuje dva dny na Toskánském ostrově Elba, národní parky na pobřeží a nejznámější města Toskánska (Florencie, Pisa, Volterra a Livorno). Užijeme si dostatek koupání v Tyrhenském moři. Kombinace cyklistiky v nádherné prostředím, se skvělým vínem, koupáním a poznáváním nejznámějších měst je skvělá volba aktivní dovolené, kterou si zamiluješ.

Program

Toskánsko a Elba na kole Zkombinovali jsme čtyři cyklistické dny v Toskánsku a dva úžasné dny na kole na ostrově Elba. Pokaždé si užiješ středně náročnou etapu s poznáním krásných měst, památek nebo přírodních zajímavostí a den zakončíš koupáním na pláži. Etapy si můžeš prodloužit, zkrátit nebo je zcela vynechat. Náš zkušený průvodce tě provede celým programem. Ukáže ti krásné pláže, šikmou věž v Pise, Florencii a spoustu dalších nádherných míst.
Podrobný program najdeš zde.

Nocleh a strava

Toskánsko a Elba na kole Ubytování je zajištěno v příjemném kempu s bazénem, restaurací, obchodem a hřištěm nedaleko písečné pláže. Bydlet budeme v mobilních domech Livorno pro 6 osob - tři oddělené ložnice pro 2 osoby. Fotky a detaily si prohlédni na webu kempu Toscana Bella **. V ceně zájezdu je zahrnuta polopenze z naší polní kuchyně. Potraviny dovážíme z ČR a podle potřeby doplňujeme surovinami v Itálii. Vaříme chutné a zdravé jídlo. Bezlepková a vegetariánská strava je možná na vyžádání. Více informací o ubytování a stravování najdeš zde.

Doprava

bus-v-sedle V základní ceně zájezdu je zahrnuta doprava. Na tento zájezd cestujeme autobusem s kapacitou 49 míst. Nabízíme nástupní místa po celé Moravě, od Ostravy až po Brno. Detaily je nutné vyplnit v rámci přihlášky. Autobus je po celou dobu s námi ve středisku. Vlastní doprava je možná. Podrobné informace a fotky najdeš zde.
Přeprava kol je zajištěna cyklovlekem pro 44 kol. Více informací zde. Akceptujeme přepravu elektrokol, kapacita je však omezená a je tedy nutné elektrokolo zaregistrovat v textu poznámky.

Důležité informace

Náročnost, rezervace bez rizika, počasí, pojištění, Covid-19, mapy a orientace na zájezdech a spoustu dalších informací najdeš na jednom místě zde

Cena

Základní cena: 19 600 Kč
Slevy a příplatky najdeš zde. Pro rezervaci stačí kliknout na oranžovou šipku "rezervovat" níže.

Středně těžký program

Zájezd vhodný pro běžné turisty, zkušené rodiny odrostlými dětmi a zdatné seniory.

Další informace
Vybraný termín
Změnit
Termín:
1.7.2023 - 10.7.2023
Délka pobytu:
10 dní
Destinace:
Itálie (vč. Sardinie, Elba)
Mobilní dům, karavan, chatkaPod stanemPolopenzeStrava z vlastních zásobAutobusMinibus
Cena 19 600 Kč
Doporučte zájezd ostatním

Vyražte s námi za dobrodružstvím