Toskánsko a Elba na kole

Nejkrásnější místa Toskánska s návštěvou Elby na pohodu

Vyberte si termín

C567
od 30.8.2024
do 8.9.2024
10 dní
19 600 Kč

Proběhnuté zájezdy

C566
od 5.7.2024
do 14.7.2024
Termín zrušen
10 dní
19 600 Kč

Toskánská paráda. Čekají nás úžasné místa na pobřeží i v horách. Navštívíme Florencii, Pisu, Sienu i Volterru. Vychutnáme si jeden den na Elbě. Ubytování v mobilních domech s bazénem nedaleko krásné pláže s bílým karibským pískem.

piniovy-les-s-plazemi Toskánsko se nachází ve střední Itálii. Oblast je známá zvlněnou krajinou s městy opevněnými etruskými hradbami. Skvělá je toskánská gastronomie a víno. Náš program také zahrnuje jeden den na Toskánském ostrově Elba, národní parky na pobřeží a nejznámější města Toskánska (Florencie, Pisa, Volterra a Livorno). Užijeme si dostatek koupání v Tyrhenském moři. Kombinace cyklistiky v nádherné prostředím, se skvělým vínem, koupáním a poznáváním nejznámějších měst je skvělá volba aktivní dovolené, kterou si zamiluješ.

Program

Toskánsko a Elba na kole Zkombinovali jsme pět cyklistických dní v Toskánsku s jedním dnem na kole na ostrově Elba. Pokaždé si užiješ středně náročnou etapu s poznáním krásných měst, památek nebo přírodních zajímavostí a všechny etapy zakončíš koupáním na pláži. Trasy si můžeš vždy prodloužit, zkrátit nebo je zcela vynechat a věnovat se relaxaci. Náš zkušený průvodce tě každý den seznámí s variantami programu. Navštívíš krásné pláže, šikmou věž v Pise, Florencii, Sienu a spoustu dalších nádherných míst v Toskánsku.
Podrobný program najdeš zde.

Nocleh a strava

Toskánsko a Elba na kole Ubytování je zajištěno v příjemném kempu s bazénem, restaurací, obchodem a hřištěm nedaleko písečné pláže. Bydlet budeme v mobilních domech Livorno pro 6 osob - tři oddělené ložnice pro 2 osoby. Fotky a detaily si prohlédni na webu kempu Toscana Bella **. V ceně zájezdu je zahrnuta 6x polopenze z naší polní kuchyně. Potraviny dovážíme z ČR a podle potřeby doplňujeme surovinami v Itálii. Vaříme chutné a zdravé jídlo. Bezlepková a vegetariánská strava je možná na vyžádání. V den výletu na Elbu je snídaně realizována formou balíčku, s večeří počítáme v některé z mnoha restaurací v Portoferraio (není zahrnuto v ceně). Více informací o ubytování a stravování najdeš zde.

Doprava

bus-v-sedle V základní ceně zájezdu je zahrnuta doprava. Na tento zájezd cestujeme autobusem s kapacitou 49 míst. Nabízíme nástupní místa po celé Moravě, od Ostravy až po Brno (některá za příplatek). Detaily je nutné vyplnit v rámci přihlášky. Autobus je po celou dobu s námi ve středisku. Vlastní doprava je možná. Podrobné informace a fotky najdeš zde.
Přeprava kol je zajištěna cyklovlekem pro 44 kol. Více informací zde. Akceptujeme přepravu elektrokol, kapacita je však omezená a je tedy nutné elektrokolo zaregistrovat v textu poznámky.

Důležité informace

Náročnost, rezervace bez rizika, počasí, pojištění, Covid-19, mapy a orientace na zájezdech a spoustu dalších informací najdeš na jednom místě zde

Cena

Základní cena: 19 600 Kč
Slevy a příplatky najdeš zde. Pro rezervaci stačí kliknout na oranžovou šipku "rezervovat" níže.

Středně těžký program

Zájezd vhodný pro běžné turisty, zkušené rodiny odrostlými dětmi a zdatné seniory.

Další informace
Vybraný termín
Změnit
Termín:
30.8.2024 - 8.9.2024
Délka pobytu:
10 dní
Destinace:
Itálie (vč. Sardinie, Elba)
Mobilní dům, karavan, chatkaPod stanemPolopenzeStrava z vlastních zásobAutobusMinibus
Cena 19 600 Kč
Doporučte zájezd ostatním

Vyražte s námi za dobrodružstvím