Toskánsko pobytové

V kempu v mobilním domku na pobřeží

Vyberte si termín

T567
od 2.9.2022
do 11.9.2022
10 dní
11 900 Kč

Proběhnuté zájezdy

T566
od 1.7.2022
do 10.7.2022
Prázdninový termín
10 dní
11 900 Kč

Toskánská paráda. Pobyt v mobilních domcích v kempu s dětským hřištěm, bazénem, animačním programem, jen kousek od písečné pláže v piniovém lese. Cestou do Toskánska odpočinek a koupání v krásném jezeře Lago di Bilancino. Během pobytu možnost navštívíme toskánská města Volterru a Pisu.

piniovy-les-s-plazemiToskánsko se nachází ve střední Itálii. Oblast je známá zvlněnou krajinou s městy opevněnými etruskými hradbami. Skvělá je toskánská gastronomie a víno. Náš programu také zahrnuje Toskánská měsa Pisa a Volterra). Užijeme si dostatek koupání v Tyrhenském moři a první den v krásném jezeře Lago di Bilancino nad Florencií.

Program

Toskánsko a Elba na kolePrvní den odjíždíme v poledních a odpoledních hodinách z nástupních míst na Moravě. Přejedeme mezi Bolognu a Florencii k jezeru Lago di Bilancino na písečnou pláž, kde budeme mít 9 hodin pauzu na koupání a opalování s možností občerstvení v místním plážovém bufetu. Druhý den odpoledne přijedeme do kempu jižně od Livorna, kde strávíme dalších 7 nocí. Na programu je koupání na písečné pláži s možností drobných pěších výletů podél pláže v krásném piniovém lese.
Na závěr pobytu budeme mít ještě krátkou zastávku v Pise s prohlídkou Náměstí Zázraků s šikmou věží. Během pobytu je možné využít výjezdu autobusu do krásného města Volterra.

Ubytování

Toskánsko a Elba na kole Příjemný kemp s bazénem, restaurací, obchodem, dětským hřištěm nedaleko krásné písečné pláže.
Ubytování je zajištěno v Mobilních domech Livorno pro 6 osob, kde jsou tři oddělené ložnice (vždy pro 2 osoby). Fotky a detaily si prohlédni na webu kempu Toscana Bella **

Strava

zdravy-koutek V ceně zájezdu je zahrnutá polopenze z naší polní kuchyně. Potraviny dovážíme z ČR a doplňujeme surovinami podle potřeby v Itálii. Vaříme chutné a zdravé jídlo. Používáme masové konzervy firmy Švéda kvality z Hodonína. Bezlepková dieta a vegetariánská strava je možná na vyžádání.
Detaily a fotografie z naší polní kuchyně zde.

Doprava

bus-v-sedleTento zájezd jedemeautobusem. Další informace a fotky najdeš zde. Nástupní místa máme zejména na Moravě, klientům z Čech zajistíme svoz Student Agency do Brna. Autobus je s námi po celou dobu zájezdu a dělá nám podporu.
Vlastní doprava je možná se slevou 1000,- Kč/osobu.

Další informace

Náročnost, rezervace bez rizika, počasí, pojištění, Covid-19, mapy a orientace na zájezdech a spoustu dalších informací najdeš na jednom místě zde

Základní cena: 11 900 Kč
Slevy a příplatky najdeš zde. Pro rezervaci stačí kliknout na oranžovou šipku "rezervovat" níže.

Nejlehčí program

Velmi lehký program vhodný pro průměrně zdatné turisty, rodiny s dětmi i seniory.

Další informace
Vybraný termín
Změnit
Termín:
2.9.2022 - 11.9.2022
Délka pobytu:
10 dní
Destinace:
Itálie (vč. Sardinie, Elba)
Mobilní dům, karavan, chatkaPolopenzeAutobus
Cena 11 900 Kč
Doporučte zájezd ostatním

Vyražte s námi za dobrodružstvím