Toskánsko pobytové

V kempu v mobilním domku na pobřeží

Proběhnuté zájezdy

T566
od 1.7.2023
do 10.7.2023
Svátek v zájezdu
10 dní
17 600 Kč
T567
od 2.9.2023
do 11.9.2023
10 dní
17 600 Kč

Toskánská paráda. Pobyt v mobilních domcích v kempu s dětským hřištěm, bazénem, animačním programem, jen kousek od písečné pláže v piniovém lese. Cestou do Toskánska odpočinek a koupání v krásném jezeře Lago di Bilancino. Během pobytu možnost navštívíme toskánská města Volterru a Pisu.

piniovy-les-s-plazemiToskánsko se nachází ve střední Itálii. Oblast je známá zvlněnou krajinou s městy opevněnými etruskými hradbami. Skvělá je toskánská gastronomie a víno. Náš program také zahrnuje Toskánská měsa Pisa a Volterra). Užijeme si dostatek koupání v Tyrhenském moři a první den v krásném jezeře Lago di Bilancino nad Florencií. Nabízíme na výběr ze dvou termínů v červnu a září. Můžeš si s sebou vzít kolo a tuto nádhernou oblast poznat ještě lépe. Varianta s kolem.

Program

Toskánsko a Elba na kolePrvní den odjíždíme v poledních a odpoledních hodinách z nástupních míst na Moravě. Přejedeme mezi Bolognu a Florencii k jezeru Lago di Bilancino na písečnou pláž, kde budeme mít 9 hodin pauzu na koupání a opalování s možností občerstvení v místním plážovém bufetu. Druhý den odpoledne přijedeme do kempu jižně od Livorna, kde strávíme dalších 7 nocí. Na programu je koupání na písečné pláži s možností drobných pěších výletů podél pláže v krásném piniovém lese. Na závěr pobytu budeme mít ještě krátkou zastávku v Pise s prohlídkou Náměstí Zázraků s šikmou věží. Během pobytu je možné využít výjezdu autobusu do krásného města Volterra.

Nocleh a strava

Toskánsko a Elba na kole Příjemný kemp s bazénem, restaurací, obchodem, dětským hřištěm nedaleko krásné písečné pláže. Ubytování je zajištěno v Mobilních domech Livorno pro 6 osob, kde jsou tři oddělené ložnice (vždy pro 2 osoby). Fotky a detaily si prohlédni na webu kempu Toscana Bella **
V ceně zájezdu je zahrnutá polopenze z naší polní kuchyně. Potraviny dovážíme z ČR a doplňujeme surovinami podle potřeby v Itálii. Vaříme chutné a zdravé jídlo.. Bezlepková dieta a vegetariánská strava je možná na vyžádání. Více o naší stravě.

Doprava

bus-v-sedleTento zájezd jezdíváme autobusem, případně minibusem a s kvalitním cyklovlekem.
Nástupní místa máme zejména na Moravě, klientům z Čech zajistíme svoz Student Agency do Brna. Autobus je s námi po celou dobu zájezdu a dělá nám podporu.
Vlastní doprava je možná se slevou 1000,- Kč/osobu.

Další informace a fotky najdeš zde.

Důležité informace

Náročnost, rezervace bez rizika, počasí, pojištění, Covid-19, mapy a orientace na zájezdech a spoustu dalších informací najdeš na jednom místě zde

Cena

Základní cena: 17 600 Kč
Slevy a příplatky najdeš zde. Pro rezervaci stačí kliknout na oranžovou šipku "rezervovat" níže.

Nejlehčí program

Velmi lehký program vhodný pro průměrně zdatné turisty, rodiny s dětmi i seniory.

Další informace
Vybraný termín
Změnit
Termín:
1.7.2023 - 10.7.2023
Délka pobytu:
10 dní
Destinace:
Itálie (vč. Sardinie, Elba)
Mobilní dům, karavan, chatkaPolopenzeAutobus
Cena 17 600 Kč
Doporučte zájezd ostatním

Vyražte s námi za dobrodružstvím