Gruzie dovolená s pobytem u moře

Nenáročná turistika a poznávání

Vyberte si termín

T843
od 17.9.2024
do 24.9.2024
8 dní
25 900 Kč

Proběhnuté zájezdy

T842
od 21.5.2024
do 28.5.2024
STOP - vyprodáno
8 dní
24 900 Kč

Nejpohodlnější způsob jak se seznámit s Gruzií. Každý den koupání v Černém moři. Ubytování ve vile na pobřeží. Každý den vyrazíme na jinou stranu za poznáním národních parků, vodopádů, jezer i hor, termálních pramenů, památek a měst.

Nenáročná turistika v GruziiGruzie patří mezi země na pobřeží Černého moře. Nejznámějším pohořím v Gruzii je Kavkaz. Gruzie má prastarou kulturu. Ibérské království existovalo již ve 4. století př. n. l. Gruzínci byli také jedním z prvních národů, který přijal křesťanství – ve 4. století. Odtud pochází velké množství historických památek. Země patří mezi bývalé sovětské republiky a vliv Sovětského svazu je zde dodnes velmi patrný, což dodává zemi velké kouzlo. Pokud je tvým cílem se na dovolené koupat v moři, v jezerech, v řekách a poznávat úžasnou přírodu i kulturní rozdíly, je Gruzie tou pravou destinací. Navíc je zde velmi levně.

Program

Nenáročná turistika v Gruzii Po příletu se ubytujeme a další den začneme s poznáváním krás Gruzie. Od pobřeží Černého moře budeme navštěvovat města, architekturu, ale i pláže či botanickou zahradu nebo národní park. Projedeme se kánoí, navštívíme pláž s magnetickým pískem a také ochutnáme místní gastronomii. Podrobný program najdeš zde.
Program zájezdu, stejně jako pořadí jednotlivých dní, může být na místě pozměněno na základě úvahy průvodce s ohledem na počasí, preference klientů či jiných okolností.

Nocleh a strava

Nenáročná turistika v GruziiPo celou dobu zájezdu budeme ubytováni na jednom místě, přímo na pobřeží Černého moře v rodinném domě se třemi patry a mnoha ložnicemi, vždy pro 2 osoby. Vila má společnou koupelnu a dva záchody. Také velkou kuchyň a jídelnu. Před vilou je rozlehlá zahrada s posezením a s možností grilování.
Dům je přímo na písečné pláži, kde se v době našeho zájezdu jen výjimečně setkáš s člověkem. Moře má svěží teplotu, ale díky vysokým teplotám v Gruzii není problém se koupat.
Zájezd je koncipován bez stravování, protože v Gruzii je velmi levně. Budeme chodit každý den do některé z restaurací a užijeme si skvělé gruzínské jídlo, jako jsou placky chačapuri, masové kuličky abchazura, knedlíčky chinkali, špízy, guláše a další dobroty, ovlivněné kuchyní Ruska, ale také Turecka a Iránu. Ve vile určitě alespoň jednou ugrilujeme čerstvou rybu koupenou na ulici.

Doprava

Nenáročná turistika v GruziiDo Gruzie se dopravíme letecky na trase Vídeň - Kutaisi. V ceně letenky jsou dvě příruční zavazadla. Odbavené zavazadlo lze zajistit za příplatek (sdělíme při rezervaci v kanceláři). Průvodce bude mít vždy jedno velké odbavené zavazadlo na drobnosti pro celou skupinu.
Po Gruzii se budeme pohybovat půjčenou dodávkou pro 8 osob plus průvodce.
Na letiště do Vídně je doprava zajištěna z moravských nástupních míst. Vlastní doprava na letiště je také možná. Podrobné informace a fotky najdeš zde.

Důležité informace

Obtížnost: Jedná se o jednodenní túry a výlety nalehko. Většinou budeme absolvovat malé převýšení a budeme putovat po různých chodnících a turistických značkách. Zájezd zvládnou i starší lidé, případně rodiny s dětmi.

Cena

Základní cena: 24.900 Kč

Cena zahrnuje:

  • leteckou dopravu do Gruzie vč. dvou příručních zavazadel
  • transfer na letiště do Vídně a zpět
  • putování po Gruzii dodávkou a transfery z letiště a na letiště v Gruzii
  • 7x ubytování v luxusní vile na pobřeží Černého moře
  • doprovod průvodce a řidiče v jedné osobě
  • DPH, pojištění proti úpadku a další náklady CK

Cena nezahrnuje:

Lehký program

Zájezd vhodný pro aktivnější lidi, rodiny s většími dětmi a seniory.

Další informace
Vybraný termín
Změnit
Termín:
17.9.2024 - 24.9.2024
Délka pobytu:
8 dní
Destinace:
Gruzie
ApartmányStrava z vlastních zásobLetecky
Cena 25 900 Kč
Doporučte zájezd ostatním

Vyražte s námi za dobrodružstvím