Lyžování Hintertux

Podzimní začátky na nej ledovci

Proběhnuté zájezdy

L276
od 7.12.2023
do 10.12.2023
Termín zrušen
4 dny
8 900 Kč

Podzimní lyžování na ledovci Hintertux s ubytováním s polopenzí. Akce pro nedočkavé lyžaře, kteří se již nemohou dočkat zimy nebo potřebují trénovat. Prodloužený víkend na perfektních horách.

hintertux-mapa-plastickaLedovec Hintertux je jediný ledovec v Rakousku, kde je možné lyžovat po celý rok. Zároveň si zde každý lyžař užije fantastické výhledy od Dolomit až po Zugspitze v Německu. K dispozici je zde U-rampa pro závody světového poháru, Funpark a slunečné terasy pro opalování. Zde si užiješ dokonalou souhru přírody a sportu. Místo, kde zaplesá srdce každého lyžaře, karvera, snowboardisty, ale také turisty nebo milovníka opalování. K dispozici je zde aktuálně 21 lanovek a vleků a celkem 14 km modrých, 35 km červených a 11 km černých sjezdovek. Celkem tedy 60 km sjezdovek.

Program

hintertux-kabinka1. den - v dopoledních hodinách odjezd z nástupních míst do Rakouska, ubytování, večeře
2. den - snídaně, lanovkou výjezd do lyžařského střediska, celodenní lyžování, večeře
3. den - snídaně, celodenní lyžování, večeře
4. den - snídaně, půldenní lyžování, v případě skvělého počasí lze i celodenní lyžování, odjezd do ČR. Noční příjezd do nástupních míst.
Uvedený program může být upraven s ohledem na dopravní prostředek, případně počasí.

Nocleh a strava

apartman-loznice-2Po celou dobu zájezdu jsme ubytováni v apartmánech nedaleko Hintertuxu. Apartmán má několik oddělených ložnic. Ve společné kuchyni je pro tebe připravena polopenze. Samozřejmostí je krásná koupelna se sprchovým koutem, individuální vytápění, povlečení, kvalitní matrace a peřiny s polštáři.
Stravování je zajištěno z našich zásob - podrobnosti najdeš zde. Náš průvodce ti připraví 3x chutnou snídani a večeři. Užiješ si chutné a zdravé jídlo z kvalitních potravin. Snídaně jsou formou částečného bufetu, večeře se vždy skládají z polévky, hlavního jídla a ovoce, dezertu nebo salátu.

Doprava

dodavky V základní ceně zájezdu je zahrnuta doprava. Nejčastěji jezdíme mikrobusy Ford Transit a Ford Tourneo pro 8 klientů + průvodce/řidič. Nabízíme nástupní místa po celé Moravě, od Ostravy až po Brno (některá za příplatek). Detaily je nutné vyplnit v rámci přihlášky. V autě je dostatek místa na nohy i zavazadla a cestovní rychlost je vyšší než autobusem. Vlastní doprava je také možná. Podrobné informace a fotky najdeš zde.Důležité informace

hintertux-vyhledNáročnost:
Je dána množstvím sjezdovek, které si během dne sjedeš. Můžeš celý den lyžovat, nebo si část dne užít na sluneční terase, případně v místním baru. Obtížnost je také dána typem sjezdovek, které během dne absolvuješ. Užít si můžeš jak snadné modré sjezdovky, tak náročnější červené nebo černé. Část střediska může být uzavřena pro trénink závodníků. Den tak můžeš strávit také pozorováním techniky závodníků.
V případě zájmu si můžeš s naším průvodcem domluvit individuální výuku lyžování.

Počasí:
Aktuální předpověď počasí můžeš sledovat zde.

Stav sněhu:
Webové kamery jsou k dispozici zde.

Pojištění na zájezdu:
Tento zájezd nezahrnuje komplexní pojištění na cesty Union Sport B, které velmi doporučujeme. Nabízíme také pojištění rizik spojených s onemocněním Covid-19. Pojištění je možné objednat v rolovacím menu v průběhu rezervace zájezdu.
Informace ke komplexnímu pojištění najdeš zde.

Cena

Základní cena: 8.900 Kč

Cena zahrnuje:

  • dopravu mikrobusem nebo minibusem
  • 3x ubytování v apartmánu včetně energií a pobytové taxy
  • 3x chutnou a zdravou polopenzi
  • služby průvodce

Cena nezahrnuje:

  • skipas na 3 dny - 159 EUR
  • komplexní pojištění na cesty - Union Sport B

Slevy a varianty cen:

  • vlastní doprava -1000 Kč
  • skipas pro děti (*2006-2014) platí 72 EUR
  • skipas mládež (*2002-2005) platí 127 EUR

Lehký program

Zájezd vhodný pro aktivnější lidi, rodiny s většími dětmi a seniory.

Další informace
Vybraný termín
Změnit
Termín:
7.12.2023 - 10.12.2023
Délka pobytu:
4 dny
Destinace:
Rakousko
ApartmányPolopenzeAutomobilem (Vlastní doprava)DodávkaMinibus
Cena 8 900 Kč
Doporučte zájezd ostatním

Vyražte s námi za dobrodružstvím