Sella Ronda - Val di Fassa

Předvánoční lyžování v Itálii

Vyberte si termín

L531
od 14.12.2022
do 19.12.2022
6 dní
11 900 Kč

Poloprázdné sjezdovky, naprosto dokonalá poloha ubytování na sjezdovce Ciampac Buffaure (nová kabinová lanovka) s přímým dojezdem na Sella Rondu lanovkou Alba - Col dei Rossi. Opakovaně zjištěno, že je dostatek umělého sněhu i při nulovém sněžení. Ručíme za skvělé podmínky pro lyžování.

predvanocni_lyzovaniSe skipasem Dolomitisuperski je možné lyžování nejen v oblasti Val di Fassa, ale je možné také navštívit lanovkami a sjezdovkami propojené oblasti v okruhu nazývaném Sella Ronda.
Okruh kolem skalnatého masívu Gruppo di Sella je možné absolvovat po směru nebo proti směru hodinových ručiček a zkušený lyžař ho zvládne za jeden den i s lyžováním na nejlepších sjezdovkách v jednotlivých střediscích napojených na tento okruh. Cestou kolem Sella Rondy totiž narazíme na takové pojmy jako je Val Gardena, Arabba, Marmolada, Alta Badia, Alpe di Siusi nebo samotné údolí Val di Fassa. V každém z těchto středisek je možné bez problémů lyžovat celý den.
Celkový počet lyžařských sjezdovek a vleků v celé oblasti Dolomitisuperski naprosto převyšuje naše 4-denní možnosti. Je proto třeba se zaměřit na to nejlepší s pomocí našich průvodců.
Informace o lyžařském středisku najdete zde
Mapu ke stažení najdete zde

Program

14. 12. ranní odjezd, ubytování ve večerních hodinách
15. 12. lyžování, nocleh
16. 12. lyžování, nocleh
17. 12. lyžování, nocleh
18. 12. lyžování, odpoledne odjezd do ČR
19. 12. návrat v brzkých hodinách

Nocleh a strava

predvanocni_lyzovaniCanazei - rezidence Maurivan *** Ubytování je zahrnuto v základní ceně. Nachází se v centru krásného městečka Canazei plného vánočních světel. Na lanovku je to jen pár kroků, stejně jako návrat ze sjezdovky (za dostatečného stavu sněhu). Apartmány v této rezidenci jsou pro 2-4 osoby, 4-6 osob nebo 7 osob. Cena je vždy uvedena za osobu při plném obsazení apartmánů. Vybavení apartmánů je na velmi dobré úrovni, rozložení ložnic, WC, toalety je podobné jako u rezidence Ciampac. Cena v této rezidenci je nižší.

Alba di Canazei - residence Ciampac ***
Tato rezidence je za příplatek. Nachází se v obci Alba di Canazei jen 50 m od zcela nové lanovky Alba - Col dei Rossi, která napojuje lyžaře na okruh Sella Rondy ! Stejně tak je 50 m od lanovky na opačnou stranu na vrchol Buffaure, odkud je možné lyžovat v méně známém a velmi kvalitním lyžařském středisku s výhledy na Gruppo di Sella.
V residenci je pouze jeden apartmán pro 2 osoby, jeden apartmán pro 3 osoby a jeden apartmán pro 4 osoby. Apartmány jsou kompletně vybaveny, mají jednu nebo dvě ložnice se dvěma lůžky a společenskou místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro další 2 osoby. V apartmánech najdeme samozřejmě WC a koupelnu, ale také TV, balkon, WiFi připojení a lyžárnu. Za poplatek je možné využít garáž. Před residencí je parkoviště zdarma. Apartmán pro 2 osoby je za příplatek.

Doprava

dodavky-frcimeV základní ceně zájezdu je zahrnuta doprava. Tento zájezd realizujeme - v závislosti na počtu přihlášených – jedním nebo dvěma mikrobusy pro 8 osob nebo minibusem pro 19 osob. Díky tomuto výběru dopravních prostředků rušíme jen velmi málo zájezdů. Minimální počet účastníků pro konání tohoto zájezdu je 8 osob.
Vlastní doprava je také možná (sleva 1000 Kč/osobu.)

Z aktivních cestovních kanceláří máme nejširší nabídku nástupních míst na Moravě. U této akce nabízíme níže uvedená nástupní místa:

Nástupní místo zvolte v přihlášce na zájezd v rolovacím menu. Minimální počet osob pro realizaci nástupního místa jsou 4 osoby. 14 dní před odjezdem na zájezd Vás budeme informovat o tom, zda Vaše nástupní místo této podmínce vyhovuje, případně se domluvíme na dalších možnostech (spolujízda s jiným klientem, nejbližší možné nástupní místo, apod.). Skupinám nabízíme další nástupní místa po vzájemné dohodě s CK.
Přesné časy a konkrétní realizovaná odjezdová místa budou upřesněna v závěrečných informacích k zájezdu, které obdržíte e-mailem 10-7 dní před odjezdem.

Cena

Základní cena: 11900 Kč

Základní cena zahrnuje:

 • dopravu mikrobusem nebo dodávkou
 • 4x ubytování v plně obsazeném apartmánu (dle typologie)
 • 4x rozšířený skipas Dolomitisuperski !
 • pobytová taxa a povlečení
 • spotřeba energií, připojení k internetu WiFi
 • závěrečný úklid
 • DPH a pojištění CK proti úpadku dle zákona

Cena nezahrnuje:

 • Stravu (vlastní - k dispozici vybavená kuchyňka)
 • Komplexní pojištění léčebných výloh do zahraničí Sport B

Příplatky:

 • komplexní pojištění Union Sport B
 • 2 osoby na apartmánu: +4000 Kč/osobu
 • ubytování v rezidenci Ciampac: 1500 Kč/osobu

Možné slevy:

 • vlastní doprava 1 000,- Kč
 • senior narozen před 26.11.1957 (-400 Kč)
 • junior narozen po 26.11.2006 (-1300 Kč)
 • dítě narozené po 26.11.2014 (-4000 Kč),

Lehký program

Zájezd vhodný pro aktivnější lidi, rodiny s většími dětmi a seniory.

Další informace
Vybraný termín
Změnit
Termín:
14.12.2022 - 19.12.2022
Délka pobytu:
6 dní
Destinace:
Itálie (vč. Sardinie, Elba)
Horská chataStrava z vlastních zásobAutomobilem (Vlastní doprava)Autobus
Cena 11 900 Kč
Doporučte zájezd ostatním

Vyražte s námi za dobrodružstvím