Hintertux

Podzimní lyžování na ledovci

Proběhnuté zájezdy

L276
od 27.10.2020
do 31.10.2020
Svátek v zájezdu
5 dní
6 900 Kč
L275
od 13.11.2020
do 17.11.2020
5 dní
6 900 Kč
L276
od 13.11.2021
do 17.11.2021
5 dní
6 900 Kč

Podzimní lyžování na ledovci Hintertux s ubytováním v apartmánech s polopenzí, aneb vyrazme lyžovat, dokud můžeme. Sněhové podmínky jsou ideální.

hintertux-mapa-plastickaLedovec Hintertux je jediný ledovec v Rakousku, kde je možné lyžovat po celý rok. Zároveň si zde každý lyžař užije fantastické výhledy od Dolomit až po Zugspitze v Německu. K dispozici je zde U-rampa pro závody světového poháru, Funpar a úžasné slunečné terasy pro opalování. Zde si užijete dokonalou souhru přírody a sportu. Místo, kde zaplesá srdce každého lyžaře, karvera, snowboardisty, ale také turisty nebo milovníka opalování.
K dispozici je zde aktuálně 21 lanovek a vleků a celkem 14 km modrých, 35 km červených a 11 km černých sjezdovek. Celkem tedy 60 km sjezdovek.

Program

1. den - odjezd v nočních hodinách z nástupních míst. Noční přejezd do Rakouska.
2. den - dopolední příjezd do údolí pod ledovec. Lanovkou výjezd do lyžařského střediska. Celodenní lyžování. Po lyžování ubytování, večeře.
3. den - snídaně, celodenní lyžování, večeře
4. den - snídaně, celodenní lyžování, večeře
5. den - snídaně, půldenní lyžování, odpolední dojezd zpět do ČR. Příjezd ve večerních hodinách.
Akci je možné kombinovat s turistickým programem.

Nocleh a strava

Po celou dobu zájezdu jsme ubytováni v apartmánech v obci Mayerhofen. Apartmán má pět oddělených ložnic vždy pro dvě osoby. Ve společné kuchyni je pro Vás připravena polopenze. Samozřejmostí je krásná koupelna se sprchovým koutem, individuální vytápění, povlečení, kvalitní matrace a peřiny s polštáři. Večer je možné podniknout romantickou procházku po krásné obci Mayerhofen.

Stravování je zajištěno z našich zásob najdete zde. Náš průvodce Vám připraví chutnou snídani a večeři. Užijete si chutné a zdravé jídlo z kvalitních potravin. Snídaně jsou formou částečného bufetu, večeře se vždy skládají z polévky, hlavního jídla a ovoce, dezertu nebo salátu. Zakoupit si můžete české pivo nebo víno.

Doprava

V základní ceně zájezdu je zahrnuta doprava. Tento zájezd realizujeme - v závislosti na počtu přihlášených - jedním, nebo dvěma mikrobusy pro max 8 osob, popřípadě minibusem pro 19 osob. Díky tomuto výběru rušíme jen velmi málo zájezdů. Minimální počet účastníků pro konání tohoto zájezdu je 8 osob.
Z aktivních cestovních kanceláří máme nejširší nabídku nástupních míst na Moravě. U této akce nabízíme níže uvedená nástupní místa:

Minimální počet osob pro realizaci nástupního místa jsou 4 osoby. 14 dní před odjezdem na zájezd Vás budeme informovat o tom, zda Vaše nástupní místo této podmínce vyhovuje, případně se domluvíme na dalších možnostech (spolujízda s jiným klientem, nejbližší možné nástupní místo, apod.). Skupinám nabízíme další nástupní místa po vzájemné dohodě s CK.
Přesné časy a konkrétní realizovaná odjezdová místa budou upřesněna v závěrečných informacích k zájezdu, které obdržíte e-mailem 10-7 dní před odjezdem.

Důležité informace

Náročnost:
Je dána množstvím sjezdovek, které si během dne sjedete. Můžete celý den lyžovat, nebo si část dne užít na sluneční terase, případně v místním baru. Obtížnost je také dána typem sjezdovek, které během dne absolvujete. Užít si můžete jak snadné modré sjezdovky, tak náročnější červené nebo černé. Část střediska může být uzavřena pro tréning závodníků. Den tak můžete strávit také pozorováním techniky závodníků.
V případě zájmu si můžete s naším průvodcem domluvit individuální výuku lyžování.

Vybavení:
Hlavně lyže, boty a hůlky, lyžařskou přilbu, dostatečně teplé oblečení.

Počasí:
Aktuální předpověď počasí můžete sledovat na: najdete zde..

Stav sněhu: Webové kamery jsou k dispozici zde: najdete zde..

Covid-19:
Informace o možnostech a podmínkách cestování: najdete zde..

Pojištění na zájezdu:
Tento zájezd nezahrnuje komplexní pojištění na cesty SportB, které velmi doporučujeme. Nabízíme také pojištění rizik spojených s onemocněním Covid-19. Pojištění je možné objednat v rolovacím menu v průběhu rezervace zájezdu.
Informace ke komplexnímu pojištění najdete zde.

Technické vychytávky
Naši průvodci jsou vybavení GPS modulem pro jejich sledování. Používáme elektronické mapy ve formátu mapy.cz a komunikujeme s klienty ve skupině zřízené v aplikaci WhatsApp. Díky tomu je Vaše orientace jednodušší. Zájemci se mohou pohybovat i sami, bez doprovodu průvodce. Další informace obdržíte v pokynech na cestu.

Cena

Základní cena: 6 900 Kč

Cena zahrnuje:

  • dopravu mikrobusem nebo minibusem
  • 3x ubytování v krásném apartmánu včetně všech energií a pobytové taxy
  • 3x chutnou a zdravou polopenzi
  • práci našeho řidiče a průvodce

Cena nezahrnuje:

  • skipas na 3 dny - 160 EUR
  • pojištění na cesty - Union SportB

Slevy:

  • vlastní doprava -1000 Kč
  • skipas pro děti (*2006-2014) - 72 EUR
  • skipas mládež (*2002-2005) - 128 EUR

Lehký program

Zájezd vhodný pro aktivnější lidi, rodiny s většími dětmi a seniory.

Další informace
Vybraný termín
Změnit
Termín:
27.10.2020 - 31.10.2020
Délka pobytu:
5 dní
Destinace:
Rakousko
ApartmányPolopenzeAutomobilem (Vlastní doprava)DodávkouMinibus
Cena 6 900 Kč
Doporučte zájezd ostatním

Vyražte s námi za dobrodružstvím