Hintertux

Podzimní lyžování na ledovci

Vyberte si termín

L276
od 27.10.2020
do 31.10.2020
Svátek v zájezdu
5 dní
6 900 Kč
L275
od 13.11.2020
do 17.11.2020
5 dní
6 900 Kč

Podzimní lyžování na ledovci Hintertux s ubytováním v apartmánech s polopenzí, aneb vyrazme lyžovat, dokud můžeme. Sněhové podmínky jsou ideální.

hintertux-mapa-plastickaLedovec Hintertux je jediný ledovec v Rakousku, kde je možné lyžovat po celý rok. Zároveň si zde každý lyžař užije fantastické výhledy od Dolomit až po Zugspitze v Německu. K dispozici je zde U-rampa pro závody světového poháru, Funpar a úžasné slunečné terasy pro opalování. Zde si užijete dokonalou souhru přírody a sportu. Místo, kde zaplesá srdce každého lyžaře, karvera, snowboardisty, ale také turisty nebo milovníka opalování.
K dispozici je zde aktuálně 21 lanovek a vleků a celkem 14 km modrých, 35 km červených a 11 km černých sjezdovek. Celkem tedy 60 km sjezdovek.

Program

Středa - odjezd v nočních hodinách z nástupních míst. Noční přejezd do Rakouska.
Čtvrtek - dopolední příjezd do údolí pod ledovec. Lanovkou výjezd do lyžařského střediska. Celodenní lyžování. Po lyžování ubytování, večeře.
Pátek - snídaně, celodenní lyžování, večeře
Sobota - snídaně, celodenní lyžování, večeře
Neděle - snídaně, půldenní lyžování, odpolední dojezd zpět do ČR. Příjezd ve večerních hodinách.
Akci je možné kombinovat s turistickým programem.

Nocleh a strava

Po celou dobu zájezdu jsme ubytováni v apartmánech v obci Mayerhofen. Apartmán má pět oddělených ložnic vždy pro dvě osoby. Ve společné kuchyni je pro Vás připravena polopenze. Samozřejmostí je krásná koupelna se sprchovým koutem, individuální vytápění, povlečení, kvalitní matrace a peřiny s polštáři. Večer je možné podniknout romantickou procházku po krásné obci Mayerhofen.

Stravování je zajištěno z našich zásob. Náš průvodce Vám připraví chutnou snídani a večeři. Užijete si chutné a zdravé jídlo z kvalitních potravin. Snídaně jsou formou částečného bufetu, večeře se vždy skládají z polévky, hlavního jídla a ovoce, dezertu nebo salátu. Zakoupit si můžete české pivo nebo víno.

Doprava

V základní ceně zájezdu je zahrnuta doprava. Tento zájezd realizujeme - v závislosti na počtu přihlášených - jedním, nebo dvěma mikrobusy pro max 8 osob, popřípadě minibusem pro 19 osob. Díky tomuto výběru rušíme jen velmi málo zájezdů. Minimální počet účastníků pro konání tohoto zájezdu je 8 osob.
Z aktivních cestovních kanceláří máme nejširší nabídku nástupních míst na Moravě. U této akce nabízíme níže uvedená nástupní místa:

Minimální počet osob pro realizaci nástupního místa jsou 4 osoby. 14 dní před odjezdem na zájezd Vás budeme informovat o tom, zda Vaše nástupní místo této podmínce vyhovuje, případně se domluvíme na dalších možnostech (spolujízda s jiným klientem, nejbližší možné nástupní místo, apod.). Skupinám nabízíme další nástupní místa po vzájemné dohodě s CK.
Přesné časy a konkrétní realizovaná odjezdová místa budou upřesněna v závěrečných informacích k zájezdu, které obdržíte e-mailem 10-7 dní před odjezdem.

Důležité informace

Obtížnost je dána množstvím sjezdovek, které si během dne sjedete. Můžete celý den lyžovat, nebo si část dne užít na sluneční terase, případně v místním baru. Obtížnost je také dána typem sjezdovek, které během dne absolvujete. Užít si můžete jak snadné modré sjezdovky, tak náročnější červené nebo černé. Část střediska může být uzavřena pro tréning závodníků. Den tak můžete strávit také pozorováním techniky závodníků.
V případě zájmu si můžete s naším průvodcem domluvit individuální výuku lyžování.

Covid-19 podmínky

Naše zájezdy jsou bez rizika. Pohybujeme se v přírodě, dodržujeme odstupy od ostatních lidí a nákazy se nebojíme. Po klientech chceme jen minimální zálohu a v případě uzavření hranic garantujeme vrácení všech peněz zpět. V případě, že onemocníte před odjezdem, nebo budete uvrženi do karantény, můžeme Vás na tato rizika pojistit. Přicházíte však v nejhorším jen o svou zálohu ve výši 1.000 Kč.

Cena

Základní cena: 6 900,- Kč

Cena zahrnuje:

  • dopravu mikrobusem nebo minibusem
  • 3x ubytování v krásném apartmánu včetně všech energií a pobytové taxy
  • 3x chutnou a zdravou polopenzi
  • práci našeho řidiče a průvodce

Cena nezahrnuje:

  • skipas na 3 dny - 160 EUR
  • pojištění na cesty - varianta sport - 220 Kč/den

Slevy:

  • vlastní doprava -1000 Kč
  • skipas pro děti (*2006-2014) - 72 EUR
  • skipas mládež (*2002-2005) - 128 EUR

Lehký program

Zájezd vhodný pro aktivnější lidi, rodiny s většími dětmi a seniory.

Další informace
Vybraný termín
Změnit
Termín:
27.10.2020 - 31.10.2020
Délka pobytu:
5 dní
Destinace:
Rakousko
ApartmányPolopenzeAutomobilem (Vlastní doprava)MikrobusMinibus
Cena 6 900 Kč
Doporučte zájezd ostatním

Vyražte s námi za dobrodružstvím