Holandsko na lodi a na kole - sever

Frísko na kole s ubytování na lodi

Vyberte si termín

V991
od 8.8.2024
do 17.8.2024
STOP - vyprodáno
10 dní
24 900 Kč

Frísko právem patří k nejkrásnějším zákoutím Holandska. Užiješ si perfektní cyklostezky v okolí jezer a kanálů, spatříš typické mlýny, písečné duny, rybářská městečka na pobřeží i krásnou přírodu místních národních parků. Nenecháme si ujít ani ochutnávku úžasných holandských sýrů.

Holandsko na lodi a na koleFrísko se nachází na severu Holandska. Navštívíme také jeho krásné hlavním město Leeuwarden. Oblast je protkaná farmami s flekatým skotem, vodními kanály a jezery, které jsou plné lodí a plachetnic a také typickými větrnými mlýny. S naší lodí budeme putovat po přístavech v oblasti, přes četná jezera až na pobřeží moře, kde zvládneme několik cyklistických etap a budeme se zase vracet zpět do výchozího přístavu.

Program

stavoren Náš program začíná a končí v přístavu Drachten. Odtud se vydáme na kole i s lodí přes Leeuwarden a četná jezera až do městečka Workum na pobřeží Severního moře. Projedeme se podél krásných jezer Snitser Mar, Hegemer Mar plných plachetnic a hlavně si vychutnáme všudypřítomné dokonalé cyklostezky a Holandský svobodomyslný styl života. Detaily programu, včetně mapky najdete zde.

Nocleh a strava

renal45-loznice Po celou dobu zájezdu spíme na lodi v přístavištích u malebných holandských městeček. V Holandsku využíváme lodě Renal45. Každá loď má čtyři kajuty pro dvě osoby. Některé kajuty mají postele nad sebou nebo u země. Na lodi jsou také dvě toalety, koupelny, kuchyně s obývacím prostorem a příjemné posezení na palubě s výhledem do krajiny. Loď se s námi přesouvá z přístavu do přístavu a kopíruje naši cyklistickou trasu. Menší kajuta se spaním u země se slevou 2.000 Kč/osobu (na vyžádání, nebo poslední volná místa). Detailní popis lodi s fotografiemi najdete zde.

grilovane-maso-a-syr V ceně zájezdu je zahrnutá 7x polopenze z naší polní kuchyně. Potraviny dovážíme z ČR a doplňujeme je surovinami podle potřeby z Holandska. Na místě vaří s láskou chutné a zdravé jídlo přímo na lodi náš kapitán. Používáme kvalitní masové konzervy firmy Švéda quality z Hodonína. Bezlepková dieta a vegetariánská strava je možná na vyžádání.
Další informace a fotografie z naší polní kuchyně najdeš zde.

Doprava

minibus-dvacet-osob V základní ceně zájezdu je zahrnuta doprava. Na tento zájezd cestujeme minibusem pro 19 osob. Nabízíme nástupní místa po celé Moravě (od Ostravy až po Brno) i v Čechách (Praha a Plzeň). Detaily je nutné vyplnit v rámci přihlášky. Vlastní doprava je také možná.
Podrobné informace a fotky najdeš zde. Přeprava kol je zajištěna menším cyklovlekem pro 22 kol. Více informací zde. Akceptujeme přepravu elektrokol, kapacita je však omezená a je tedy nutné elektrokolo zaregistrovat v textu poznámky.

Cena

Základní cena: 24900 Kč
Slevy a příplatky najdeš zde. Pro rezervaci stačí kliknout na oranžovou šipku "rezervovat" níže.

Lehký program

Zájezd vhodný pro aktivnější lidi, rodiny s většími dětmi a seniory.

Další informace
Vybraný termín
Změnit
Termín:
8.8.2024 - 17.8.2024
Délka pobytu:
10 dní
Destinace:
Holandsko
Mobilní dům, karavan, chatkaPolopenzeMinibus
Cena 24 900 Kč
Doporučte zájezd ostatním

Vyražte s námi za dobrodružstvím