Holandsko na lodi a na kole - sever

Frísko na kole s ubytování na lodi

Vyberte si termín

V919
od 21.7.2022
do 30.7.2022
Poslední volná místa
10 dní
21 900 Kč

Frísko patří právem k nejkrásnějším zákoutím Holandska. Užiješ si perfektní cyklostezky v okolí jezer a kanálů, spatříš typické mlýny, písečné duny, rybářská městečka na pobřeží i krásnou přírodu místních národních parků. Nenecháme si ujít ani ochutnávku úžasných Holandských sýrů.

Holandsko na lodi a na koleFrísko se nachází na severu Holandska. Navštívíme také hlavním město Leeuwarden. Oblast je protkaná farmami s flekatým skotem, četnými kanály, jezery a také samozřejmě tolik typickými větrnými mlýny. S naší lodí proplujeme četná jezera až na pobřeží moře, kde zvládneme několik cyklistických etap.

Program

stavoren Náš program začíná a končí v přístavu Drachten. Odtud se vydáme na kole i s lodí přes Leeuwarden a četná jezera až do městečka Workum na pobřeží Severního moře. Projedeme se podél krásných jezer Snitser Mar, Hegemer Mar plných plachetnic a hlavně si vychutnáme všudypřítomné dokonalé cyklostezky a Holandský svobodomyslný styl života. Detaily programu, včetně mapky.

Ubytování

renal45-loznice Po celou dobu zájezdu spíme na lodi v přístavištích u malebných holandských městeček. V Holandsku využíváme lodě Renal45. Každá loď má čtyři kajuty pro dvě osoby. Některé kajuty mají postele nad sebou nebo u země. Na lodi jsou také dvě toalety, koupelny, kuchyně s obývacím prostorem a příjemné posezení na palubě s výhledem do krajiny. Loď se s námi přesouvá z přístavu do přístavu a kopíruje naši cyklistickou trasu. Detailní popis lodi s fotografiemi najdete zde.

Strava

grilovane-maso-a-syr V ceně zájezdu je zahrnutá polopenze z naší polní kuchyně. Potraviny dovážíme z ČR a doplňujeme je surovinami podle potřeby z Holandska. Vaříme chutné a zdravé jídlo. Používáme masové konzervy firmy Švéda quality z Hodonína. Bezlepková dieta a vegetariánská strava je možná na vyžádání.
Detaily a fotografie z naší polní kuchyně zde.

Doprava

minibus-dvacet-osob Tento zájezd jezdíváme minibusem společnosti Huslik s kvalitním cyklovlekem pro 20 kol. Další informace a fotky najdeš zde. Nástupní místa máme na trase Ostrava - Brno - Praha - Ústí n.L.
Vlastní doprava je možná se slevou 1000,- Kč/osobu.

Další informace

Náročnost, rezervace bez rizika, počasí, pojištění, Covid-19, mapy a orientace na zájezdech a spoustu dalších informací najdeš na jednom místě zde

Základní cena: 21 900 Kč

Slevy a příplatky najdeš zde. Pro rezervaci stačí kliknout na oranžovou šipku "rezervovat" níže.

Lehký program

Zájezd vhodný pro aktivnější lidi, rodiny s většími dětmi a seniory.

Další informace
Vybraný termín
Změnit
Termín:
21.7.2022 - 30.7.2022
Délka pobytu:
10 dní
Destinace:
Holandsko
Mobilní dům, karavan, chatkaPolopenzeMinibus
Cena 21 900 Kč
Doporučte zájezd ostatním

Vyražte s námi za dobrodružstvím