Paříž a Versailles na kole

Poznávání památek a krás Paříže ze sedla kola

Proběhnuté zájezdy

C671
od 1.5.2018
do 6.5.2018
6 dní
6 700 Kč
C672
od 24.7.2018
do 29.7.2018
6 dní
6 700 Kč
C671
od 17.4.2019
do 22.4.2019
Svátek v zájezdu
6 dní
6 900 Kč
C672
od 3.9.2019
do 8.9.2019
6 dní
6 900 Kč
C671
od 21.4.2020
do 26.4.2020
6 dní
6 900 Kč
C672
od 25.8.2020
do 30.8.2020
STOP - vyprodáno
6 dní
6 900 Kč

Paříž zcela netradičním způsobem - totiž na kole! Věděli jste, že Paříž je protkaná sítí cyklostezek ? Že se můžete dostat bezpečně, mimo provoz, ke všem důležitým památkám ? S průvodcem projedete nejkrásnější místa Paříže. U každé zajímavosti se zastavíme, pohlídáme si kola, prohlédneme. Díky rychlému přesunu na kole stihnete vidět spoustu zajímavostí, mnohem více než pěšky. V programu máme také večerní krásně osvětlené město. Budeme ubytováni v příjemném kempu **** v dosahu centra města na kole v mobilních domech nebo ve vlastních stanech.

Ze sedla svého kola, které Vám bezpečně přivezeme v cyklistickém vleku za autobusem poznáte nejen památky Paříže, ale také její multikulturní život plný kontrastů. Projedeme několik parků ale také obří kruhový objezd na Champs Élyssées. Sjezd tohoto bulváru je neuvěřitelný zážitek, stejně jako pozorování Eiffelovy věže z některého z mostů přes řeku Seinu. Výlet do Versailles nabízí pravý cyklistický zážitek i mimo město v okolních lesích, kde dříve králové lovili divokou zvěř.

Program

první den - odjezd ve večerních hodinách z Ostravy, Olomouce, Prostějova, Kroměříže a Brna přes Prahu nočním přejezdem Německa a Francie.
druhý den - odpolední příjezd do Paříže se zastávkou na nákupy v Remeši, ubytování, metrem pěší procházka s výhledy na krásně osvětlenou Paříž z návrší Montmartre (Sacré Coeur, Moulin Rouge, Pigalle, malebné uličky plné kaváren, pouličních malířů a umělců).
třetí den - na kole po břehu Seiny. Prohlédneme si paláce na Trocadéru s nejlepším výhledem na Eiffelovu věž, dále k Malému a Velkému paláci a po Champs-Élysées na náměstí Concorde zažijete pocit jako v cíli Tour de France. Podél Tuilerijských zahrad a muzea Louvre ke Královskému paláci a dále až na náměstí Bastille. Zpět se vydáme severní stranou Paříže přes hřbitov Pere Lachaise a Montmartre s prohlídkou Sacré Coeur za denního světla a dále přes hřbitov Montmartre a náměstí Charles de Gaulle zpět na Trocadéro a do Bouloňského lesíka do kempu (40 km).
čtvrtý den - na kole po opačném břehu Seiny. Prohlédneme si originál sochy Svobody na Labutím ostrově, přijedeme na Martova pole k Eiffelově věži s možnou prohlídkou prvního nebo druhého patra. Dále podél řeky k Assemblée nationale, muzeu Orsay a na ostrov de la Cité s katedrálou Notre Dame. Zpět jižní stranou přes Luxembourské zahrady s Luxembourským palácem, Panthéon k Invalidovně a dále po již známé trase do kempu s možnou prohlídkou La Défense nebo průzkum Bouloňského lesíka na kole (30-40 km).
pátý den - na kole přes Meudonský les k observatoři Meudon, dále po královské cestě k rybníku Ecrevisses do Viroflay a dále k zámku Versailles. Projížďka po zámecké zahradě ve Versailles. Zpět kratší cestou s vyhlídkou na celou Paříž. (40-50 km). Večerní odjezd zpět do ČR přes Francii a Německo.
šestý den - příjezd v dopoledních hodinách do nástupních míst.

Nocleh a strava

Ubytování je zajištěno v krásném kempu **** v Bouloňském lesíku přímo na pobřeží Seiny. Bydlíme v krásných a pohodlných mobilních domech pro 6 osob. Při ubytování šesti osob spí jedna dvojice na rozkládacím gauči v obývacím pokoji. Včasné přihlášení na zájezd Vám zajistí samostatnou ložnici. Mobilní domy jsou vybaveny kuchyňským koutem, nádobím pro nenáročné vaření, sprchou a WC. Každý domek má vlastní posezení. Se slevou 1300,- Kč na osobu je možné bydlet ve vlastním stanu. V kempu je k dispozici velmi komfortní sociální zařízení, WiFi na recepci kempu, obchůdek se základními potravinami. Využít můžeme autobusovou přepravu na nejbližší stanici metra Porte Maillot (2 EUR/jedna cesta). Můžete si pronajmout přenosný gril nebo využít místní restauraci. Celkem zde strávíme 3 noci.

Doprava

Doprava je zajištěna zájezdovým pohodlným autobusem s WC, klimatizací, videem a barem za české koruny. O naši bezpečnou jízdu se budou starat dva zkušení řidiči. Vaše kolo povezeme v bezpečném cyklovleku.
Nástupní místo Kroměříž, Ostrava, Olomouc, Prostějov, Vyškov, Brno, Mikulov, Praha, Plzeň nebo po dohodě na této trase. V případě menšího počtu účastníků bude zájezd realizován mikrobusem nebo vozidlem pro 9 osob s vlekem na kola. V tomto případě budou kola uložena v bezpečných vacích.

Důležité informace

Cena zahrnuje: dopravu do Paříže a zpět, 3x ubytování v mobilních domcích. V základní ceně počítáme s plnou obsazeností 6 osob v mobilhome, pobytovou taxu, průvodce znalý místního prostředí, mluvící francouzským jazykem. DPH, pojištění CK proti úpadku a všemožné poplatky.

Cena nezahrnuje: Stravu - vlastní, komplexní pojištění na cesty Union TURISTA B (+144 Kč) Fakultativní výlety, jsou-li pořádány, vše co není uvedeno pod "cena zahrnuje"

Cena

Základní cena 6900,- Kč
Příplatky: komplexní pojištění na cesty Union TURISTA B (+144 Kč)

Slevy: Ubytování ve vlastním stanu: -1300 Kč/osobu

Lehký program

Zájezd vhodný pro aktivnější lidi, rodiny s většími dětmi a seniory.

Další informace
Vybraný termín
Změnit
Termín:
1.5.2018 - 6.5.2018
Délka pobytu:
6 dní
Destinace:
Francie (vč. Korsiky)
ApartmányPod stanemStrava z vlastních zásobAutobusMikrobus
Cena 6 700 Kč
Doporučte zájezd ostatním

Reference

marketa_vrata
Markéta a Vraťa Paříž

Paříž na kole byl skvělý zážitek, navštívili jsme všechny krásné památky - vždy s Pepínovým super výkladem. Je to perfektní nápad, jak poznat něco nového. S Frčíme.cz určitě ještě někam vyrazíme!!! Markéta a Vráťa

maruska_zednickova
Maruška Z.

Návštěva Paříže pro mě byla splněným snem a uskutečnění tohoto snu na kole naprosto překonalo mé očekávání! Určitě se uvidíme i na dalších zájezdech. Za mě super." S pozdravem Maruška Z.

Pepino
Josef Křetinský

Paříž miluji a ze sedla kola je to ještě větší pecka. Každému doporučuji.

Vyražte s námi za dobrodružstvím