Budapešť na kole

Nejkrásnější místa a památky po cyklostezkách Budapešti

Proběhnuté zájezdy

C122
od 16.7.2022
do 16.7.2022
1 den
2 500 Kč
C123
od 8.10.2022
do 8.10.2022
1 den
2 500 Kč

Budapešť patří bezesporu k nejkrásnějším evropským metropolím. Dýchne zde na tebe atmosféra připomínající "zlaté časy" rakousko - uherského mocnářství. Budapešť je takovým "stánkem s lahůdkami", ze kterého si každý vybere podle své chuti. Někdo velkolepé historické památky, jiný půvabné kavárničky, či posezení u specialit skvělé maďarské kuchyně, další návštěvu vyhlášených lázní. Kolo je určitě skvělý prostředek k jeho poznávání. Po dni plném zážitků zrelaxujeme ve světoznámých termálních lázních.

Program

Budapešť na kole Odjezd po půlnoci z ČR a ranní příjezd do Budapešti. Na kolech projedeme všechny nejvyznamnější památky v Budíně i Pešti - Budínský hrad, Královský palác, Rybářská bašta, Matyášův chrám, Parlament, monument "Boty" na dunajském nábřeží, Andrássyho třída, náměstí Hrdinů.
Po celodenním poznávání města, si dopřejeme relaxaci v Széchenyiho lázních - v jedněch z nejkrásnějších lázní v Evropě. Když budeme mít štěstí, uvidíme i typický obrázek maďarského lázeňství - Budapešťany oddávající se šachové partii přímo v bazénu. Večerní odjezd zpět do ČR.

Nocleh a strava

Jednodenní zájezd bez ubytování.
Můžeš si připravit vlastní jídlo na celý den, nebo se stravovat v restauračních zařízeních a zkusit místní pochutiny.

Doprava

dodávky V základní ceně zájezdu je zahrnuta doprava. Na tento zájezd cestujeme jedním nebo dvěma mikrobusy pro 8 osob nebo minibusem pro 19 osob. Odjíždíme z celé řady nástupních míst na Moravě, od Ostravy až po Brno. Detaily je nutné vyplnit v rámci přihlášky. Podrobné informace a fotky najdeš zde. Přeprava kol je zajištěna cyklovlekem pro 22 kol. Více informací zde. Akceptujeme přepravu elektrokol, kapacita je však omezená a je tedy nutné elektrokolo zaregistrovat v textu poznámky.

Důležité informace

Obtížnost:
Tento zájezd je hodnocen číslem 1, je tedy určen i pro úplné začátečníky. Kolo bude sloužit jako dopravní prostředek po Budapešti, což můžeme považovat za nenáročné, vhodné pro všechny typy kol i pro příležitostné cyklisty. Tato akce je určena všem příznivcům pohodové cykloturistiky za poznáním Budapešti.

Vybavení:
Doporučujeme cyklistickou přilbu a cyklistické oblečení, výlet je však možné zvládnout také "v civilu".

Počasí:
Lokální informace o počasí najdete zde..

Covid-19:
Informace o možnostech a podmínkách cestování najdete zde..

Pojištění na zájezdu:
Tento zájezd nezahrnuje komplexní pojištění na cesty, které doporučujeme. Pojištění je možné objednat v rolovacím menu v průběhu rezervace zájezdu.
Informace ke komplexnímu pojištění najdete zde.

Technické vychytávky
Naši průvodci jsou vybavení GPS modulem pro jejich sledování. Používáme elektronické mapy ve formátu mapy.cz a komunikujeme s klienty ve skupině zřízené v aplikaci WhatsApp. Díky tomu je Vaše orientace jednodušší. Zájemci se mohou pohybovat i sami, bez doprovodu průvodce. Další informace obdržíte v pokynech na cestu.

Cena

Cena zájezdu: 2500 Kč

Cena zahrnuje:

  • doprava autobusem a přeprava kol v cyklovleku
  • informační materiály
  • průvodce, pojištění CK proti úpadku, DPH

Cena nezahrnuje:

  • vstupy do kulturních památek, vstup do lázní - 440 Kč
  • komplexní pojištění na cesty Union TURISTA B

Nejlehčí program

Velmi lehký program vhodný pro průměrně zdatné turisty, rodiny s dětmi i seniory.

Další informace
Vybraný termín
Změnit
Termín:
16.7.2022 - 16.7.2022
Délka pobytu:
1 den
Destinace:
Maďarsko
Strava z vlastních zásobAutobus
Cena 2 500 Kč
Doporučte zájezd ostatním

Vyražte s námi za dobrodružstvím