Azurové pobřeží na elektrokolech

Letecky s polopenzí do Francie na e-biky

Proběhnuté zájezdy

C581
od 5.6.2019
do 12.6.2019
STOP - vyprodáno / zrušeno
8 dní
26 900 Kč

To nejlepší z Azurového pobřeží a Přímořský Alp na elektrokolech. Podíváme se do Monaka, Monte Carla, Nice, Cannes a samozřejmě do hor s úžasnými výhledy na pobřeží. Letecky z Vídně s noclehem v mobilních domcích, s polopenzí v krásném kempu s bazénem jen kousek od pobřeží. To vypadá na skvělou dovolenou.

elektrokola-niceAzurové pobřeží se nachází v jižní Francii. Nejbližší města jsou Nice, Cannes, Monaco. Jen kousek od pobřeží se nachází nádherné pásmo vysokých hor Alpes Maritimes - Přímořské Alpy, kde jezdíme v zimě lyžovat. V létě se jedná o ráj turistiky a cyklistiky. Asi nejznámější část je národní park Mercantour. Všechny tyto nádhery máme v dosahu cyklistických etap s elektrokoly.
Kola máme zajištěné ve Francii. Jedná se o elektrokola značky Orbea Keram 30 s vybavením Bosch. V ceně vypůjčení je také přilba, zámek a baterie s nabíječkou.

Program

Středa - svoz z nástupních míst na Moravě na letiště do Vídně. Odlet v 18:30 do Nice. Přílet ve 20:25. Transfer do kempu. Ubytování.
Čtvrtek - snídaně, převzetí elektrokol, etapa po pobřežní cyklotrase Euro Velo č. 8. Prohlédneme si Antibes s pevností a delfináriem a také Cannes - město známého filmového festivalu s krásnou promenádou, hotely a úžasnými plážemi. Cestou se několikrát vykoupeme v moři. Zpět do kempu přes městečka nad pobřežím: Le Cannet, Vallauris, Biot a Cagnes sur Mer (55 km, převýšení 600 m). Možnost prodloužení trasy směrem do vnitrozemí. Večeře.
Pátek - snídaně. Etapa do Nice, jednoho z hlavních center Azurového pobřeží. Prohlédneme si jeho centrum a krásné pláže a vydáme se na okružní etapu do vnitrozemí přes městečko Saint André de la Roche, Aspremont, Saint Blaise, Bonson, Gilette, Le Broc až do sedla Col de Vence a zpět do kempu (114 km, převýšení 2400 m). Etapu je možné zkrátit v několika místech a zbytek dne strávit na pláži. Večeře.
Sobota - snídaně. Etapa podél moře do nádherného Monaka. Prohlídka druhého nejmenšího státu světa (po Vatikánu). Podíváme se na slavná kasina v Monte Carlu, navštívíme knížecí palác, krásný přístav, oceánografické muzeum, zahrady i místa, kde se jezdí slavná Grand Prix. Zpět se vydáme po serpentinách nad městem s úžasnými výhledy přes městečka La Turbie, Eze na poloostrov Saint Jean Cap Ferrat. Poznáme, proč je Azurové pobřeží zrovna azurové. Koupání, večeře (77 km, převýšení 1400 m).
Neděle - snídaně. Dnes nás čekají opět Přímořské Alpy. Dáme si vyhlídkový okruh do Colle sur Loup, Tourrettes, Le Bar, Le Tignet, Auribeau, Mandelieu a přes Cannes a Antibes zpět do kempu. Cestou koupání v moři. Večeře. (105 km, převýšení 2000 m)
Pondělí - snídaně. Etapa do sedla Col de Vé Goutier (1099 m) a zpět jinou trasou se závěrečným koupáním na plážích nebo v řece. Večeře. (100 km, převýšení 1800 m).
Úterý- snídaně. Další krásná okružní etapa v horách. Začneme horským městečkem Grasse, dále Saint Vallier de Thiey, vystoupáme až do výšky 1250 m, abychom horskou cestou navštívili Greolieres a přes Gourdon po vyhlídkové silnici D2 se vrátíme zpět na pobřeží. Večeře. (111 km, převýšení 2500 m).
Středa - etapa na nejkrásnější pláže v okolí, koupání. Navrácení kol a transfer na letiště. Odlet ve 21 hod. Ve Vídni přistaneme ve 22:40. Rozvoz do nástupních míst na Moravě.

Nocleh a strava

Ubytovaní budeme po celou dobu zájezdu na jednom místě v kempu vzdáleném asi 5 km od pobřeží a 4 km od městečka Cagnes sur Mer. Na letiště v Nice je to 10 km.
Nocleh je zajištěn v příjemných mobilních domcích v zeleném parku. Každý mobilní dům je koncipován pro 6 osob ve třech oddělených místnostech. V každé ložnici jsou dvě lůžka (samostatné postele, v jedné ložnici manželská postel). Každý mobilní dům je vybaven kuchyňkou s nádobím, ledničkou a vařičem. Mobilní dům je vybaven klimatizací. Před domkem je velká terasa vhodná pro popíjení francouzského vína.
Kemp je vybavený vyhřívaným bazénem, obchodem, restaurací, dětským hřištěm.

Strava je zajištěna formou polopenze v místní restauraci nebo kombinací snídaní u mobilních domků a večeří v místní restauraci.

Doprava

Doprava je zajištěna letecky na trase Vídeň - Nice. Poletíme nízkonákladovou společností, proto je nutné si zájezd objednat co nejdříve. Cena zájezdu je garantována jen do určité výše ceny letenek.
V ceně letenky jsou zahrnuty dvě příruční zavazadla. Jedno o rozměrech 55x40x23 cm a druhé, menší o rozměrech 40x30x20 cm.

Na letiště do Vídně a zpět Vás přivezeme našim mikrobusem. Nástupní místa do mikrobusu jsou na trase Ostrava - Olomouc - Prostějov - Přerov - Kroměříž - Vyškov - Brno - Mikulov. Svoz na letiště je zahrnutý v ceně zájezdu.

Důležité informace

Pojištění na zájezdu:
Tento zájezd nezahrnuje komplexní pojištění na cesty, které velmi doporučujeme. Nabízíme také pojištění rizik spojených s onemocněním Covid-19. Pojištění je možné objednat v rolovacím menu v průběhu rezervace zájezdu.
Informace ke komplexnímu pojištění najdete zde.

Cena

Základní cena: 26.900Kč

Základní cena zahrnuje:

 • letenku Vídeň - Nice - Vídeň
 • transfer z Moravy do Vídně a zpět na Moravu
 • transfer z letiště v Nice do kempu a zpět na letiště při odletu
 • 7x ubytování, pobytovou taxu
 • 7x polopenze
 • zapůjčení elektrokola na 7 dní včetně přilby, zámku a nabíječky
 • práci průvodce, překladatele, delegáta a organizátora v jedné osobě
 • DPH, pojištění CK proti úpadku

Základní cena nezahrnuje:

 • komplexní pojištění na cesty Union
 • závěrečný úklid mobilního domku (svépomocí)
 • vstupné do navštívených památek a objektů
 • vše co není vysloveně uvedeno v odstavci cena zahrnuje

Slevy:

 • pobyt bez jídla (s vlastním vařením v mobilním domku) -5000 Kč

Středně těžký program

Zájezd vhodný pro běžné turisty, zkušené rodiny odrostlými dětmi a zdatné seniory.

Další informace
Vybraný termín
Změnit
Termín:
5.6.2019 - 12.6.2019
Délka pobytu:
8 dní
Destinace:
Francie (vč. Korsiky)
Mobilní dům, karavan, chatkaPolopenzeStrava z vlastních zásobLetecky
Cena 26 900 Kč
Doporučte zájezd ostatním

Vyražte s námi za dobrodružstvím