Azurové pobřeží na elektrokolech

Letecky s polopenzí do Francie na e-biky

Proběhnuté zájezdy

C581
od 5.6.2019
do 12.6.2019
STOP - vyprodáno
8 dní
26 900 Kč

To nejlepší z Azurového pobřeží a Přímořský Alp na elektrokolech. Podíváme se do Monaka, Monte Carla, Nice, Cannes a samozřejmě do hor s úžasnými výhledy na pobřeží. Letecky z Vídně s noclehem v mobilních domcích, s polopenzí v krásném kempu s bazénem jen kousek od pobřeží. To vypadá na skvělou dovolenou.

elektrokola-niceAzurové pobřeží se nachází v jižní Francii. Nejbližší města jsou Nice, Cannes, Monaco. Jen kousek od pobřeží se nachází nádherné pásmo vysokých hor Alpes Maritimes - Přímořské Alpy, kde jezdíme v zimě lyžovat. V létě se jedná o ráj turistiky a cyklistiky. Asi nejznámější část je národní park Mercantour. Všechny tyto nádhery máme v dosahu cyklistických etap s elektrokoly.
Kola máme zajištěné ve Francii. Jedná se o elektrokola značky Orbea Keram 30 s vybavením Bosch. V ceně vypůjčení je také přilba, zámek a baterie s nabíječkou.

Program

Středa - svoz z nástupních míst na Moravě na letiště do Vídně. Odlet v 18:30 do Nice. Přílet ve 20:25. Transfer do kempu. Ubytování.
Čtvrtek - snídaně, převzetí elektrokol, etapa po pobřežní cyklotrase Euro Velo č. 8. Prohlédneme si Antibes s pevností a delfináriem a také Cannes - město známého filmového festivalu s krásnou promenádou, hotely a úžasnými plážemi. Cestou se několikrát vykoupeme v moři. Zpět do kempu přes městečka nad pobřežím: Le Cannet, Vallauris, Biot a Cagnes sur Mer (55 km, převýšení 600 m). Možnost prodloužení trasy směrem do vnitrozemí. Večeře.
Pátek - snídaně. Etapa do Nice, jednoho z hlavních center Azurového pobřeží. Prohlédneme si jeho centrum a krásné pláže a vydáme se na okružní etapu do vnitrozemí přes městečko Saint André de la Roche, Aspremont, Saint Blaise, Bonson, Gilette, Le Broc až do sedla Col de Vence a zpět do kempu (114 km, převýšení 2 400 m). Etapu je možné zkrátit v několika místech a zbytek dne strávit na pláži. Večeře.
Sobota - snídaně. Etapa podél moře do nádherného Monaka. Prohlídka druhého nejmenšího státu světa (po Vatikánu). Podíváme se na slavná kasina v Monte Carlu, navštívíme knížecí palác, krásný přístav, oceánografické muzeum, zahrady i místa, kde se jezdí slavná Grand Prix. Zpět se vydáme po serpentinách nad městem s úžasnými výhledy přes městečka La Turbie, Eze na poloostrov Saint Jean Cap Ferrat. Poznáme, proč je Azurové pobřeží zrovna azurové. Koupání, večeře (77 km, převýšení 1 400 m).
Neděle - snídaně. Dnes nás čekají opět Přímořské Alpy. Dáme si vyhlídkový okruh do Colle sur Loup, Tourrettes, Le Bar, Le Tignet, Auribeau, Mandelieu a přes Cannes a Antibes zpět do kempu. Cestou koupání v moři. Večeře. (105 km, převýšení 2 000 m)
Pondělí - snídaně. Etapa do sedla Col de Vé Goutier (1 099 m) a zpět jinou trasou se závěrečným koupáním na plážích nebo v řece. Večeře. (100 km, převýšení 1 800 m).
Úterý- snídaně. Další krásná okružní etapa v horách. Začneme horským městečkem Grasse, dále Saint Vallier de Thiey, vystoupáme až do výšky 1 250 m, abychom horskou cestou navštívili Greolieres a přes Gourdon po vyhlídkové silnici D2 se vrátíme zpět na pobřeží. Večeře. (111 km, převýšení 2 500 m).
Středa - etapa na nejkrásnější pláže v okolí, koupání. Navrácení kol a transfer na letiště. Odlet ve 21 hod. Ve Vídni přistaneme ve 22:40. Rozvoz do nástupních míst na Moravě.

Nocleh a strava

Ubytováni budeme po celou dobu zájezdu na jednom místě v kempu vzdáleném asi 5 km od pobřeží a 4 km od městečka Cagnes sur Mer. Na letiště v Nice je to 10 km.
Nocleh je zajištěn v příjemných mobilních domcích v zeleném parku. Každý mobilní dům je koncipován pro 6 osob ve třech oddělených místnostech. V každé ložnici jsou dvě lůžka (samostatné postele, v jedné ložnici manželská postel). Každý mobilní dům je vybaven kuchyňkou s nádobím, ledničkou a vařičem. Mobilní dům je vybaven klimatizací. Před domkem je velká terasa vhodná pro popíjení francouzského vína.
Kemp je vybavený vyhřívaným bazénem, obchodem, restaurací, dětským hřištěm.

Strava je zajištěna formou polopenze v místní restauraci nebo kombinací snídaní u mobilních domků a večeří v místní restauraci.

Doprava

dodávky V základní ceně zájezdu je zahrnuta letecká doprava. Odletové letiště je Vídeň. Poletíme nízkonákladovou společností, proto je nutné si zájezd objednat co nejdříve. Cena zájezdu je garantována jen do určité výše ceny letenek.Na letiště organizujeme svoz mikrobusem pro 8 klientů. Odjíždíme z celé řady nástupních míst na Moravě, od Ostravy až po Brno. Detaily je nutné vyplnit v rámci přihlášky. Vlastní doprava na letiště je také možná. Mikrobus řídí náš průvodce/řidič a je zde dostatek místa pro nohy i zavazadla.
Podrobné informace a fotky najdeš zde.

Důležité informace

Pojištění na zájezdu:
Tento zájezd nezahrnuje komplexní pojištění na cesty, které doporučujeme. Nabízíme také pojištění rizik spojených s onemocněním Covid-19. Pojištění je možné objednat v rolovacím menu v průběhu rezervace zájezdu.
Informace ke komplexnímu pojištění najdeš zde.

V ceně letenky jsou zahrnuty dvě příruční zavazadla. Jedno o rozměrech 55x40x23 cm a druhé, menší o rozměrech 40x30x20 cm.

Cena

Základní cena: 26.900Kč

Základní cena zahrnuje:

 • letenku Vídeň - Nice - Vídeň
 • transfer z Moravy do Vídně a zpět na Moravu
 • transfer z letiště v Nice do kempu a zpět na letiště při odletu
 • 7x ubytování, pobytovou taxu
 • 7x polopenze
 • zapůjčení elektrokola na 7 dní včetně přilby, zámku a nabíječky
 • práci průvodce, překladatele, delegáta a organizátora v jedné osobě
 • DPH, pojištění CK proti úpadku

Základní cena nezahrnuje:

 • komplexní pojištění na cesty Union
 • závěrečný úklid mobilního domku (svépomocí)
 • vstupné do navštívených památek a objektů
 • vše co není vysloveně uvedeno v odstavci cena zahrnuje

Slevy:

 • pobyt bez jídla (s vlastním vařením v mobilním domku) -5000 Kč

Středně těžký program

Zájezd vhodný pro běžné turisty, zkušené rodiny odrostlými dětmi a zdatné seniory.

Další informace
Vybraný termín
Změnit
Termín:
5.6.2019 - 12.6.2019
Délka pobytu:
8 dní
Destinace:
Francie (vč. Korsiky)
Mobilní dům, karavan, chatkaPolopenzeStrava z vlastních zásobLetecky
Cena 26 900 Kč
Doporučte zájezd ostatním

Vyražte s námi za dobrodružstvím