Riminiwellness

Největší a nejlepší veletrh wellness a fitness

Proběhnuté zájezdy

A521
od 1.6.2022
do 6.6.2022
STOP - vyprodáno / zrušeno
6 dní
6 900 Kč

Prodloužený víkend se cvičením na slavném veletrhu Riminiwellness. Kdo se věnuje posilování a cvičení, nesmí na této akci chybět. Aerobik, Zumba, TRX, trampolíny, Spinning nebo běžící pásy. Pilates, Jóga, cvičení ve vodě nebo výstava posilovacích strojů, stejně jako lanové překážky. Nové trendy aktivního života v několika halách veletrhu. Všechny aktivity jsou v ceně vstupného zahrnuté.

riminiwellnessVeletrh, který se koná pravidelně každým rokem v Italském Rimini. Termín konání veletrhu v roce 2022 byl stanoven na 2. 6. - 5. 6. 2022.

V desíti obřích halách jsou instalovány jednotlivé stage, na kterých pořádají různé sportovní centra a sportovní organizace z Itálie i z celého světa své prezentace. Návštěvníci si mohou zcela libovolně vyzkoušet jakoukoliv lekci - a to zdarma. Jejich přehledný seznam obdržíte se vstupenkou. V průběhu čtyřech dní, od rána do večera, můžete cvičit, posilovat, odpočívat nebo se jen dívat. A je opravdu na co...

Pro další ročník veletrhu jsou připraveny např. hodiny v rámci Walking program (chůze nebo běh na pásech), Zumba (v minulém roce asi nejvíce zaplněná hala), Dansyng (fitness spojený s tancem), Jumping (skákání na trampolínách), Piloxing (něco jako box), Bootcamp (v podstatě vojenský výcvik), Stiding (cyklistika a běh na pásech), Sambafit (fitnes spojený s tancem), StreetWork (funkční tréning), Kangoo (skákání na odpružených botech), Aerokombat (boxování do pytlů), TRX (posilování), a spousta dalších. Vyzkoušíte si aktivity ve vodě na vodních kolech, trampolínách, u tyče nebo aqua aerobik bez použití strojů. Wellness Vám nabídne relaxační zónu, Hot jóga (jóga ve vyhřáté místnosti), zdarma Vám masérská škola nabízí masáže nebo si můžete vyzkoušet některý z mnoha masážních strojů. Nestačí ? Můžete si zajít posilovat na nejmodernějších posilovacích strojích známých výrobců. Můžete také analyzovat svou svalovou a tukovou hmotu na svém těle pomocí počítače.

Individuální vstupné činí 49 EUR/osobu. S námi můžete využít skupinové ceny a objednat si vstupenku jen za 690,- Kč. Objednat můžete zde.

Program

Středa 1. 6. - odjezd ve večerních hodinách z Ostravy, Olomouce, Prostějova, Vyškova, Brna. Noční přejezd do Itálie.
čtvrtek 2. 6. - příjezd do Rimini, relax na pláži a odpočinek po cestě. Příprava na veletrh.
pátek 3. 6. - první skvělý den na veletrhu,
sobota 4. 6. - celý den na veletrhu Riminiwellness, Večerní návštěva San Marina
neděla 5. 6. - celý den na veletrhu Riminiwellness. Po veletrhu sprcha v kempu nebo na pláži, odjezd zpět do ČR.
pondělí 6. 6. - příjezd v brzkých ranních hodinách. Doporučujeme i na tento den pracovní volno pro případ zdržení na trase domů.

Nocleh a strava

Rimini je krásné letovisko na Jaderském pobřeží Itálie. Podél celého města se rozprostírají dlouhé písčité pláže, tolik typické pro Italské pobřeží. Všudypřítomné slunečníky a lehátka jsou občas přerušeny volnou plochou pro zákazníky, kteří slunečníkům příliš neholdují.

Ubytování je zajištěno v apartmánech v centru Rimini (Marina Centro), jen pár desítek metrů od pláže. Svou polohou je naše residence vhodná nejen pro milovníky zábavy, ale i pro rodiny s dětmi, neboť se nachází v klidné, boční ulici, kam se ruch z promenády prakticky nedostane. Apartmány jsou typu Bilo, všechny jsou kompletně zrekonstruovány, elegantně a účelně vybaveny novým nábytkem, mají vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem a WC. Ke každému apartmánu náleží balkon se zahradním nábytkem.
Složení apartmánu: ložnice s manželskou postelí - menší obývací pokoj s rozkládacím gaučem a kuchyňským koutem - koupelna se sprchou a WC - balkon. Vybavení: TV, lednice s mrazákem, sporák, wifi internet.

Druhá varianta ubytování jsou mobilní domky v kempu na pláži. Kemp se nachází nedaleko naší apartmánové rezidence. I z kempu je velmi blízko do centra města, na pobřežní promenádu s mnoha restauracemi a samozřejmě do veletržního areálu. Výhodou je velká terasa přímo u mobilního domku v krásné přírodě a ve stínu stromů. Mobilní domky mají dvě oddělené ložnice. V jedné ložnici je manželská postel, v druhé ložnici dvě oddělené postele a dvě lůžka je možné vytvořit ve společenské místnosti s kuchyňským koutem.

Ubytování v apartmánech i v mobilhomech každému umožňuje rozhodnutí, zda se bude stravovat sám, nebo zda bude na jídlo chodit do některé z mnoha restaurací na nábřežní promenádě. Samozřejmě můžete zvolit kombinaci obou variant a někdy si jídlo připravit sami a v jiné večery třeba navštívit restauraci.

Doprava

V základní ceně zájezdu je zahrnutá doprava. Tento zájezd realizujeme - v závislosti na počtu přihlášených – jedním nebo dvěma mikrobusy pro 8 osob, minibusem pro 19 osob nebo autobusem s kapacitou 49 míst. Díky tomuto výběru dopravních prostředků rušíme jen velmi málo zájezdů. Minimální počet účastníků pro konání tohoto zájezdu je 8 osob.
Z aktivních cestovních kanceláří máme nejširší nabídku nástupních míst na Moravě. U této akce nabízíme níže uvedená nástupní místa:

Nástupní místo zvolte v přihlášce na zájezd v rolovacím menu. Minimální počet osob pro realizaci nástupního místa jsou 4 osoby. Čtrnáct dní před odjezdem na zájezd Vás budeme informovat o tom, zda Vaše nástupní místo této podmínce vyhovuje, případně se domluvíme na dalších možnostech (spolujízda s jiným klientem, nejbližší možné nástupní místo, apod.). Skupinám nabízíme další nástupní místa po vzájemné dohodě s CK.
Přesné časy a konkrétní realizovaná odjezdová místa budou upřesněna v závěrečných informacích k zájezdu, která obdržíte e-mailem 10-7 dní před odjezdem.
Vlastní doprava je možná se slevou 1500,- Kč

Důležité informace

Samostatnou vstupenku na veletrh Riminiwellness můžete objednat zde.
Zvýhodněná cena pro skupinu je 690 Kč.

Náročnost:
Závisí zcela na Vás. Můžete se po veletrhu jen tak procházet a dívat se. I to je obrovský zážitek. Můžete si vybrat jednu hodinu denně nebo si naplánovat program bez přestávek. Je to zcela na Vás a Vašich možnostech.

Vybavení:
Budete potřebovat ideálně cvičební oblečení, ručník, láhev na tekutiny, menší batůžek na věci na převlečení, plavky. Další instrukce dostanete v závěrečných pokynech na cestu.

Počasí:
Lokální informace o počasí najdete zde..

Covid-19:
Informace o možnostech a podmínkách cestování najdete zde.. Podmínky pro návrat do ČR sledujeme a budeme přihlášené účastníky informovat.

Pojištění na zájezdu:
Tento zájezd nezahrnuje komplexní pojištění na cesty, které velmi doporučujeme. Nabízíme také pojištění rizik spojených s onemocněním Covid-19. Pojištění je možné objednat v rolovacím menu v průběhu rezervace zájezdu. Informace ke komplexnímu pojištění najdete zde.

Cena

Základní cena: 6900 Kč

Cena zahrnuje:

  • 4 dny strávené na veletrhu (čtvrtek, pátek, sobota, neděle)
  • 3 noci v apartmánu pro 4 osoby
  • vstupenku na veletrh
  • dopravu mikrobusem, rozvoz na veletrh

Cena nezahrnuje:

  • Stravu
  • komplexní pojištění na cesty Union TURISTA B

Slevy a příplatky:

  • Sleva za vlastní dopravu: -1 500 Kč/osobu
  • 3 osoby na apartmánu: + 600 Kč/osobu a pobyt.

Lehký program

Zájezd vhodný pro aktivnější lidi, rodiny s většími dětmi a seniory.

Další informace
Vybraný termín
Změnit
Termín:
1.6.2022 - 6.6.2022
Délka pobytu:
6 dní
Destinace:
Itálie (vč. Sardinie, Elba)
ApartmányPolopenzeStrava z vlastních zásobAutomobilem (Vlastní doprava)Autobus
Cena 6 900 Kč
Doporučte zájezd ostatním

Vyražte s námi za dobrodružstvím