Vstupenka Riminiwellness

Nejlevnější vstupenka na veletrh Riminiwellness

Proběhnuté zájezdy

A521
od 30.5.2019
do 2.6.2019
4 dny
650 Kč
A521
od 28.8.2020
do 31.8.2020
4 dny
650 Kč

Nejznámější veletrh světa v oblasti wellness a fitness se odehrává každým rokem na začátku června v Italském Rimini. Jmenuje se Riminiwellness. Můžete z první ruky načerpat novou energii do cvičebního roku, objevíte nové formy cvičení, nové cvičební pomůcky a strávíte desítky hodin pod vedením těch nejlepších instruktorů světa. Vše za jedno vstupné, které Vám nabízíme formou skupinové slevy.

riminiwellnessVeletrh Riminiwellness se odehrává ve dnech 24. 9. - 26. 9. 2021. Zahrnuje několik velkých hal s mnoha stage, včetně vodních forem cvičení, klidných forem jako je jóga, Pilates, apod. Zařádit si můžete v hale Zumby nebo na hodinách Stepu, tanečního Aerobiku, nebo si můžete zaposilovat na hodinách Tabaty, kruhových trénincích a samozřejmě vyzkoušíte u řady vystavovatelů nejmodernější posilovací stroje a zařízení. Italská škola masáží má také svůj stánek a masírují zdarma. Zájemci o Spinning se mohou zúčastnit řady show s živou hudbou a nejlepšími Italskými instruktory. Je to velkolepý veletrh, na kterém žádný aktivní člověk nesmí chybět.

Program

Tady nabízíme pouze zvýhodněnou vstupenku. Pokud máte zájem o účast na zájezdu s ubytováním, případně s dopravou se vstupenkou v ceně, Podívejte se na tento zájezd..

Důležité informace

Vstupenky vydáváme v první den veletrhu (24. září) před vstupem jih. Podrobné informace k předání vstupenek obdržíte týden před veletrhem v pokynech e-mailem. Rezervace zvýhodněného vstupného končí 30. června 2021. Po tomto datu nebude možné zvýhodněné vstupné zajistit.

Cena

Skupinové vstupné 1000,- Kč zahrnuje vstup na 3 dny veletrhu.

V případě zájmu Vám lístek můžeme předat i druhý nebo třetí den veletrhu.
Běžná cena vstupenky je 26 EUR na den (jeden vstup na každý jeden den).

Naše skupinová vstupenka je nejlevnější možností, jak získat vstupné na veletrh Riminiwellness v České republice.

Vybraný termín
Změnit
Termín:
30.5.2019 - 2.6.2019
Délka pobytu:
4 dny
Destinace:
Itálie (vč. Sardinie, Elba)
Cena 650 Kč
Doporučte zájezd ostatním

Vyražte s námi za dobrodružstvím