Apartmány Astra

Nabídka pro instruktory

TOTO JE NABÍDKA PRO INSTRUKTORY.
Představujeme Vám nejoblíbenější destinaci našich instruktorů. Místo s ideálním ubytováním, příjemný sportovním zázemím, krásnými plážemi a dobrou dostupností z České republiky. Nejlepší poměr kvality a ceny pro skupiny na cvičení. Destinace je velmi žádaná a je potřeba ji včas rezervovat. Oblast nabízí řadu moc pěkných výletů. Klienti jsou zde velmi spokojení.

apartmany

Sport a zábava


V areálu Zelená laguna mají klienti k dispozici stolní tenis, minigolf, tenisové dvorce, hřiště pro míčové hry, dětské hřiště, plážový volejbal, vodní sporty a další. V moři jsou skákací trampolíny (za poplatek). Jen kousek od ubytování je zcela nový obří aquapark (vstupné). Je možné si zde vypůjčit kola, mořské kajaky, šlapadla. Nedaleko se nachází vlek na vodní lyžování. Do městečka Poreč se dá pohodlně dostat místním vláčkem (15 minut) nebo autobusem (10 minut). Všude kolem najdeme chodníčky na běhání nebo in-line.

Výlety


Vyzkoušený celodenní výlet lodí - tzv. fishpicknick. Loď putuje do Limského zálivu, krásného města Rovinj, projíždí nejkrásnější zátoky s možností koupání. Během dne se podává oběd (ryba nebo maso) s neomezenou konzumací vína. Pro zájemce můžeme zorganizovat výlet s prohlídkou Poreče (UNESCO) s večeří na lodi v přístavu, nebo půldenní výlet do Puly (římský amfiteátr).

Cvičební prostory


Cvičení je možné na třech místech. Nejvíce prostoru je v místním parku. Povrch: betonové dlaždice. Kapacita hřiště je asi třicet osob. Prostor je zastíněn stromy. Na stejném místě je velké asfaltové parkoviště bez aut. Zde může cvičit i několik skupin najednou. Příznivci pomalých forem cvičení mohou využít příjemný lesík u apartmánů (povrch jehličí, tráva) nebo některé z mol na pláži (bez přístupu elektřiny). Menší hřiště je možné využít také ve sportovním centru u tenisových kurtů (mimo sezónu).
Ke všem zájezdům poskytujeme kvalitní aparaturu se stojanem, prodlužovací šňůrou, v případě zájmu také s mikroportem.

Pláže


Kolem poloostrova jsou především skalnaté pláže s krásným výhledem na západ slunce. U sportovního areálu je velká písčitá zátoka (beach volejbal). U kempu Zelena laguna a bazénu je vstup z betonových mol s žebříky do vody. Dále až ke kempu Biela Uvala se střídají betonová plata, travnatá pláž, menší oblázkové pláže. Je zde také známá nudistická pláž. Apartmány jsou od pláže vzdáleny 50-300 m (podle typu pláže).

Program

Program zájezdu závisí na každém instruktorovi. Klientům se snažíme nabídnout zcela konkrétní program, včetně naplánovaných výletů, typů cvičebních hodin, programu na večer, animací v resortu, apod.

Program začíná pátkem odpoledne (odjezd z nástupních míst) a končí nedělí ráno příjezdem do ČR. Pobyt je od soboty do soboty. Jiné rozdělení pobytových dní není možné.

Konkrétní program zde není uveden, protože se jedná o neprodejní nabídku pro instruktory. Jste-li koncový zákazník, hledejte nabídku s konkrétním termínem konání zájezdu a s konkrétním programem.

Nocleh a strava

Celý resort spravuje jedna společnost, proto mají klienti apartmánů možnost využívat bez omezení také zázemí hotelu Delfín nebo kempu Zelena Laguna a Biela Uvala. V těchto kempech jsou Vám k dispozici pláže, bazény, sprchy na pláži nebo řada restaurací a barů. V hotelu zajišťujeme polopenzi (fakultativní příplatek). Hotely, apartmány a kemp mají společný animační program a soutěže v průběhu celého týdne.
Apartmány jsou postaveny v řadách vedle sebe a nad sebou. Vždy čtyři apartmány mají k sobě otočené terasy, což zpříjemňuje večerní posezení a zábavu. Všechny apartmány jsou ve stínu stromů. Apartmány jsou vybaveny klimatizací.
Apartmány jsou pro 4-5 osob. Páté místo doporučujeme obsazovat jen výjimečně a hodí se nejlépe pro malé děti. Najdeme zde dveřmi oddělené ložnice. V jedné ložnici je velká manželská postel a v druhé ložnici jsou dvě samostatná lůžka. Žádné lůžko není patrové. Ložnice mají společnou kuchyňku s jídelnou a WC se sprchovým koutem. Z apartmánu vedou dvoje dveře na terasu (z ložnice a z kuchyně). Způsob umístění klientů po dvou považujeme za největší výhodu ubytování v apartmánech Astra.

V každém apartmánu je k dispozici elektrický plotýnkový vařič, lednička a nádobí pro nenáročné vaření. V případě zájmu si klienti mohou doobjednat polopenzi v nedalekém hotelu Delfín. Snídaně i večeře se zde podávají formou švédských stolů. Příplatek za polopenzi je 2000,- Kč/osobu a pobyt.

Doprava

autobus V základní ceně zájezdu je zahrnuta doprava. Na tento zájezd cestujeme kvalitním zahraničním autobusem s kapacitou 49 míst. Autobus je vybaven WC, klimatizací, barem a TV-videem. Nabízíme nástupní místa po celé Moravě, od Ostravy až po Brno. Detaily je nutné vyplnit v rámci přihlášky. Autobus je s námi ve středisku, nikde nepřestupujeme ani nečekáme. Vlastní doprava je možná.
Podrobné informace a fotky najdeš zde.

Důležité informace

Výhody resortu:

 • blízká dojezdová vzdálenost z ČR
 • nejnižší cena ze všech destinací, které nabízíme
 • dvě oddělené ložnice pro 2 osoby,
 • žádná lůžka na patro, lůžka na chodbě, apod.
 • skvělé terasy a posezení před apartmány,
 • bazén pro klienty zdarma,
 • možnost dokoupení cenově dostupné polopenze v hotelu Delfín
 • možnost kombinace pobytu v hotelu a v apartmánech
 • skvělé cvičební prostory i pro několik skupin najednou
 • bezproblémové vztahy s recepcí,
 • široká nabídka vyzkoušených výletů,
 • dobře zavedená a často navštěvovaná destinace

Nevýhody resortu:

 • brzy vyprodaná kapacita bez možnosti rozšíření v případě velkého zájmu
 • mimo sezónu možnost horšího počasí (květen, červen, září, říjen)
 • v sezóně poměrně hlučné a životaplné středisko

Cena

Cenu Vám rádi nabídneme na vyžádání. Cena závisí na konkrétním termínu, počtu osob, odjezdovém místě, službách, které budou zahrnuty v ceně. Mimo sezónu (červen) se koncová cena pro klienta pohybuje kolem 6800 Kč/osobu. V hlavní sezóně (červenec) je cena okolo 7900 Kč/osobu.

Cena většinou zahrnuje:

 • dopravu do Poreče a zpět
 • 7x ubytování v apartmánech. V základní ceně počítáme s plnou obsazeností 4 osob na apartmánu,
 • pobytovou taxu
 • 2x denně cvičení
 • Delegát znalý místního prostředí. Delegát řeší různé problémy a dotazy na místě, organizuje výlety.
 • DPH, pojištění CK proti úpadku a všemožné poplatky

Cena nezahrnuje:

Příplatky:

 • Polopenze v hotelu Delfín: +2000,- Kč
 • komplexní pojištění na cesty Union TURISTA B 240 Kč
 • 3 osoby na apartmánu: +1500,- Kč/osobu

Slevy:

 • Vlastní doprava: -1000,- Kč
 • 5 osob na apartmánu: -500,- Kč/osobu
Vybraný termín
Termín:
upřesněte
Délka pobytu:
upřesněte
Destinace:
Chorvatsko
Cena od 6 800 Kč
Doporučte zájezd ostatním

Reference

dasa-zavadilova
Dagmar Zavadilová

Mnoho let jezdím s klienty k moři, kde jim nabízím cvičitelské služby. Navštívili jsme Řecko, Itálii, Maďarsko, ale nejvíce a nejčastěji jezdíme do Chorvatska. Pobyty probíhaly na Makarské, v Trogiru, ale převážně jsme volili oblast Istrie - okolo Poreče. Je to naše oblíbená destinace. Od roku 2012 jezdíváme do Zelené Laguny, ap. Astra. Mně i klientům se zde velmi líbí a na toto místo se rádi vracíme. Pěkné ubytování v apartmánech s terarou, ve stínu borovic, dostatečně daleko od místa večerního korzování, možnost plavání v klidném nebo naopak divočejším moři - to díky tomu, že jde o poloostrov. Pěšky je možné hezkou procházkou dojít za cca 3/4 hodinky do Poreče, nebo je možné využít vláčku, jehož trasa vede po pobřeží s pěknou vyhlídkou. Cvičení probíhá na malém, uzavřeném hřišti, které nám vyhovuje. Pro relaxaci je možné využít klidovou čtecí zónu na vyvýšeném místě, ze kterého je také hezký rozhled po okolí, až do Poreče. Myslím, že je to ideální místo nejen pro rodinný pobyt, ale i pro skupinové pobyty se cvičením.

lenka-kudelova-bednarikova
Lenka Kudělová Bednaříková

Cvičení v apartmánech Astra bylo parádní. Terasy propojené tak, aby parta mohla být stále venku a spolu. Stín a vůně borovic i když bylo horko. Všude člověk dojde pěšky. A místa na cvičení jsme měli dvě, aby jsme si ranní slunce užili a večernímu horku se vyhnuli, což většina cvičících ocenila. Já jako maminka malé holčičky jsem si užila i to, že šlo všude dojet s kočárem a byla tam hora zábavy i pro děti.

Klimkova
Alena Klimková

V apartmánech Astra jsem byla se skupinou v roce 2015. Všem se tady moc líbilo, především apartmány ve stínu borovic a relaxační zóna na kopečku. Cvičení bylo bezproblémové. Využili jsme i nabídku fakultativních výletů. Středisko pro skupiny se cvičením mohu doporučit.

detail_pepino
Josef Křetinský

Zájezdy do Poreče organizujeme již od roku 2002. Apartmány Astra za tu dobu nemají snad ani jednu reklamaci. Ideální místo pro první pokusy na cvičení u moře. Cvičební plocha je bezproblémová, stejně jako ubytování. A to je základ úspěchu každé skupiny.

Vyražte s námi za dobrodružstvím