Riminiwellness

Největší a nejlepší veletrh wellness a fitness

Proběhnuté zájezdy

A521
od 31.5.2018
do 3.6.2018
4 dny
4 900 Kč
A521
od 29.5.2019
do 3.6.2019
6 dní
4 990 Kč
A521
od 27.8.2020
do 1.9.2020
6 dní
4 990 Kč

Prodloužený víkend se cvičením na slavném veletrhu Riminiwellness. Kdo se věnuje posilování a cvičení, nesmí na této akci chybět. Aerobik, Zumba, TRX, trampolíny, Spinning nebo běžící pásy. Pilates, Jóga, cvičení ve vodě nebo výstava posilovacích strojů, stejně jako lanové překážky. Nové trendy aktivního života v několika halách veletrhu. Všechny aktivity jsou v ceně vstupného zahrnuté.

riminiwellnessVeletrh, který se koná pravidelně každým rokem v Italském Rimini. Termín konání veletrhu v roce 2020 byl z důvodů koronaviru přesunut na termín 28. 8. - 31. 8. 2020.

V desíti obřích halách jsou instalovány jednotlivé stage, na kterých pořádají různé sportovní centra a sportovní organizace z Itálie i z celého světa své prezentace. Návštěvníci si mohou zcela libovolně vyzkoušet jakoukoliv lekci - a to zdarma. Jejich přehledný seznam obdržíte se vstupenkou. V průběhu čtyřech dní, od rána do večera, můžete cvičit, posilovat, odpočívat nebo se jen dívat. A je opravdu na co...

Pro 13. ročník veletrhu jsou připraveny např. hodiny v rámci Walking program (chůze nebo běh na pásech), Zumba (v minulém roce asi nejvíce zaplněná hala), Dansyng (fitness spojený s tancem), Jumping (skákání na trampolínách), Piloxing (něco jako box), Bootcamp (v podstatě vojenský výcvik), Stiding (cyklistika a běh na pásech), Sambafit (fitnes spojený s tancem), StreetWork (funkční tréning), Kangoo (skákání na odpružených botech), Aerokombat (boxování do pytlů), TRX (posilování), a spousta dalších. Vyzkoušíte si aktivity ve vodě na vodních kolech, trampolínách, u tyče nebo aqua aerobik bez použití strojů. Wellness Vám nabídne relaxační zónu, Hot jóga (jóga ve vyhřáté místnosti), zdarma Vám masérská škola nabízí masáže nebo si můžete vyzkoušet některý z mnoha masážních strojů. Nestačí ? Můžete si zajít posilovat na nejmodernějších posilovacích strojích známých výrobců. Můžete také analyzovat svou svalovou a tukovou hmotu na svém těle pomocí počítače.

logo_CKF Individuální vstupné činí 46 EUR/osobu. S námi můžete využít skupinové ceny a objednat si vstupenku jen za 650,- Kč. Objednat můžete zde.

Na akci spolupracujeme s Českou komorou fitness. Další informace najdete také na https://komorafitness.cz/riminiwellness-2020/

Program

středa 27. 8. - odjezd ve večerních hodinách z Ostravy, Olomouce, Prostějova, Vyškova, Brna. Noční přejezd do Itálie.
čtvrtek 28. 8. - ráno příjezd k veletržnímu paláci. Převlečení do sportovního a první skvělý den na veletrhu.
pátek 29. 8. - celý den na veletrhu Riminiwellness
sobota 30. 8. - celý den na veletrhu Riminiwellness. Večerní návštěva San Marina
neděle 31. 8. - celý den na veletrhu Riminiwellness, po veletrhu sprcha v kempu nebo na pláži, odjezd zpět do ČR.
pondělí 1. 9. - příjezd v brzkých ranních hodinách. Doporučujeme i na tento den pracovní volno pro případ zdržení.

Nocleh a strava

Rimini je krásné letovisko na Jaderském pobřeží Itálie. Podél celého města se rozprostírají dlouhé písčité pláže, tolik typické pro Italské pobřeží. Všudypřítomné slunečníky a lehátka jsou občas přerušeny volnou plochou pro zákazníky, kteří slunečníkům příliš neholdují.

Ubytování je zajištěno v apartmánech v centru Rimini (Marina Centro), jen pár desítek metrů od pláže. Svou polohou je naše residence vhodná nejen pro milovníky zábavy, ale i pro rodiny s dětmi, neboť se nachází v klidné, boční ulici, kam se ruch z promenády prakticky nedostane. Apartmány jsou typu Bilo, všechny jsou kompletně zrekonstruovány, elegantně a účelně vybaveny novým nábytkem, mají vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem a WC. Ke každému apartmánu náleží balkon se zahradním nábytkem.
Složení apartmánu: ložnice s manželskou postelí - menší obývací pokoj s rozkládacím gaučem a kuchyňským koutem - koupelna se sprchou a WC - balkon. Vybavení: TV, lednice s mrazákem, sporák, wifi internet.

Druhá varianta ubytování jsou mobilní domky v kempu na pláži. Kemp se nachází nedaleko naší apartmánové rezidence. I z kempu je velmi blízko do centra města, na pobřežní promenádu s mnoha restauracemi a samozřejmě do veletržního areálu. Výhodou je velká terasa přímo u mobilního domku v krásné přírodě a ve stínu stromů. Mobilní domky mají dvě oddělené ložnice. V jedné ložnici je manželská postel, v druhé ložnici dvě oddělené postele a dvě lůžka je možné vytvořit ve společenské místnosti s kuchyňským koutem.

Ubytování v apartmánech i v mobilhomech každému umožňuje rozhodnutí, zda se bude stravovat sám, nebo zda bude na jídlo chodit do některé z mnoha restaurací na nábřežní promenádě. Samozřejmě můžete zvolit kombinaci obou variant a někdy si jídlo připravit sami a v jiné večery třeba navštívit restauraci.

Doprava

Doprava mikrobusem pro 8 klientů je zahrnutá v ceně. Doprava se uskuteční pouze při plném obsazení vozidla min. 7 klienty.
Nástupní místo Kroměříž, Ostrava, Olomouc, Prostějov, Vyškov, Brno
V ceně je také dovoz klientů na veletrh, případně zpět z veletrhu ! Zejména v ranní špičce se jedná o velmi příjemnou službu našim klientům, kteří se tak na veletrh nemusí tlačit v přeplněných autobusech městské hromadné dopravy.

Důležité informace

Samostatnou vstupenku na veletrh Riminiwellness můžete objednat zde.
Zvýhodněná cena pro skupinu je 650 Kč.

Pojištění na zájezdu:
Tento zájezd nezahrnuje komplexní pojištění na cesty, které velmi doporučujeme. Nabízíme také pojištění rizik spojených s onemocněním Covid-19. Pojištění je možné objednat v rolovacím menu v průběhu rezervace zájezdu.
Informace ke komplexnímu pojištění najdete zde.

Cena

Základní cena: 4 990 Kč

Cena zahrnuje:

  • 4 dny strávené na veletrhu (čtvrtek, pátek, sobota, neděle)
  • 3 noci v apartmánu pro 4 osoby
  • vstupenku na veletrh
  • dopravu mikrobusem, rozvoz na veletrh

Cena nezahrnuje:

  • Stravu
  • komplexní pojištění na cesty Union TURISTA B

Slevy a příplatky:

  • Sleva za vlastní dopravu: -1 500 Kč/osobu
  • 3 osoby na apartmánu: + 600 Kč/osobu a pobyt.

Lehký program

Zájezd vhodný pro aktivnější lidi, rodiny s většími dětmi a seniory.

Další informace
Vybraný termín
Změnit
Termín:
31.5.2018 - 3.6.2018
Délka pobytu:
4 dny
Destinace:
Itálie (vč. Sardinie, Elba)
ApartmányPolopenzeStrava z vlastních zásobAutomobilem (Vlastní doprava)Autobus
Cena 4 900 Kč
Doporučte zájezd ostatním

Vyražte s námi za dobrodružstvím