Ferraty a turistika v Raxalpe pro rodiny s dětmi

Snadné výstupy pro začátečníky

Proběhnuté zájezdy

F249
od 24.6.2022
do 26.6.2022
STOP - vyprodáno
3 dny
5 500 Kč

Doprovodíme tebe i tvé děti pod vedením zkušených instruktorů do krásných hor nedaleko Vídně. Vyzkoušíme si jednoduché zajištěné cesty v krásné skalní oblasti Raxalpe. Pro turisty bez ambicí zajištěných cest jsme připravili pohodovou turistiku po náhorní plošině a na vrchol Schneebergu či v jeho okolí s výhledy na Alpy. Ubytování je zajištěno v horské chatě se snídaní v ceně. Užijeme si s dětmi dobrodružství a spoustu zábavy, stejně jako relax, grilování a pohodové večery.

274825922_1823743987811164_4791239155776150575_n Pojeď s námi a nech objevit tvé děti kouzlo a krásu Rakouských Alp. Společně si vyzkoušíme cvičné a lehké via ferraty, které zvládnou i děti. Ukážeme si, jak se na ferratách s dětmi pohybovat, dojišťovat a vybírat, které jsou pro ně vhodné. Program je naplánovaný ve dvou variantách. První je pro zdatnější děti a je zaměřena na na více na lezení, druhá spíše turističtějšího rázu. Obě varianty se dají na místě kombinovat, podle toho jak se bude kdo aktuálně cítit. Projdeme se krásnou a nenáročnou soutěskou na horskou chatu Kienthalerhütte, kde si dáme občerstvení. Po cestě máme pro děti připravené horské hry, aby se nenudily. Pro informace o programu stačí kliknout na tento odkaz.

Ubytování a stravovávní

Weichtalhaus Ubytování a snídaně je zahrnutá v ceně zájezdu. Spát budeme na horské chatě Weichtalhaus. Chata leží v krásném prostředí v horách u říčky Schwarza, kde je možné se osvěžit. Přímo za chatou je cvičný klettergarten, kde je možné si vyzkoušet ferraty různých obtížností nebo skalní lezení. Více informací o ubytování najdeš v tomto odkaze.

Základní cena zahrnuje

  • dopravu (při vlastní dopravě sleva 500 Kč)
  • 2x ubytování se snídaní
  • práci průvodce a instruktora
  • materiály, mapky a další služby cestovní kanceláře
  • DPH, pojištění cestovní kanceláře proti úpadku, poplatky

Více informací o cenách najdeš v tomto odkaze.

Další informace

Odpovědi na všechny své otázky k obtížnosti, Covid-19, počasí, výbavě, půjčovně a k dalším tématům najdeš na této FAQ stránce

Doprava

dodávky V základní ceně zájezdu je zahrnuta doprava. Na tento zájezd cestujeme jedním nebo dvěma mikrobusy pro 8 osob nebo minibusem pro 19 osob. Odjíždíme z celé řady nástupních míst na Moravě od Ostravy až po Brno. Detaily je nutné vyplnit v rámci přihlášky. Vlastní doprava je možná. Mikrobus řídí náš průvodce/řidič a je zde dostatek místa pro nohy i zavazadla. Díky menší skupince si Raxalpe opravdu užiješ.
Podrobné informace a fotky najdeš zde.

Lehký program

Zájezd vhodný pro aktivnější lidi, rodiny s většími dětmi a seniory.

Další informace
Vybraný termín
Změnit
Termín:
24.6.2022 - 26.6.2022
Délka pobytu:
3 dny
Destinace:
Rakousko
PenzionKempSnídaněAutomobilem (Vlastní doprava)AutobusDodávka
Cena 5 500 Kč
Doporučte zájezd ostatním

Vyražte s námi za dobrodružstvím