Lyžařský kurz Stuhleck

Levné lyžování pro základní a střední školy

Proběhnuté zájezdy

L239
od 1.2.2023
do 5.2.2023
5 dní
9 900 Kč

Připravili jsme pro Vaši školu nebo třídu optimální lyžařský kurz. Lyžování v Alpách nedaleko České republiky s ubytováním a rakouskou polopenzí a s dopravou autobusem přímo do Vaší školy. Zajistíme Vám skipasy, organizaci na místě i výběr peněz od rodičů. Můžeme zajistit lyžařské instruktory a zdravotníky.

stuhleck_mapa Lyžařský areál Stuhleck se nachází v Dolním Rakousku asi dvě hodiny jízdy od Vídně. Svahy jsou svou délkou a sklonem ideální pro výuku lyžování. Na jednom svahu velmi snadno uhlídáte své družstvo nebo školu a děti budete mít pod neustálým dohledem. Sedačkové lanovky jsou pohodlné a zajistí Vám bezpečí pro Vaše studenty. Vyzkoušet si ale můžete i jízdu na Pomě nebo Kotvě. K dispozici je také slalom pro případné školní závody. Naopak skipas není tak nákladný jako v jiných - větších - Rakouských střediscích.
Lyžařský kurz je připraven pro skupiny dětí do 15 let. Starší děti mají zvýšenou cenu z důvodů dražší polopenze a dražšího skipasu.

Program

1. den - odjezd z nástupních míst v České republice, přejezd do Rakouska, ubytování, večeře
2. den - snídaně, první lyžařský den, večeře
3. den - snídaně, druhý lyžařský den, večeře
4. den - snídaně, třetí lyžařský den, večeře
5. den - snidaně, čtvrtý lyžařský den, odjezd do ČR

Nocleh a strava

Pokoj pro 4 osoby Ubytování je zajištěno v mládežnické ubytovně ve městě Langenwang v pokojích pro 4 osoby (max 8 pokojů) plus v noclehárně pro deset dětí. Ve všech pokojích jsou patrové, ale velmi pohodlné lůžka. Některé pokoje mají sociální zařízení na pokoji, jiné mají společné sociální zařízení a WC na chodbě.
Ubytovací kapacita je přizpůsobena školním kolektivům. Je zde k dispozici společenská místnost a velká jídelna s kuchyní.

Strava

Po celou dobu zájezdu máme k dispozici velmi bohatou polopenzi z místní rakouské restaurace. Snídaně jsou formou bufetu (pečivo, šunky, salám, vaječina, párek, zelenina). Z nápojů je k dispozici čaj, džus.
Večeře je vždy polévka, hlavní chod, dezert nebo ovoce. Jídlo nám přináší z restaurace do společenské místnosti ve várnicích.

Doprava

autobus V základní ceně zájezdu je zahrnuta doprava. Na tento zájezd cestujeme kvalitním zahraničním autobusem s kapacitou 49 míst. Autobus je vybaven WC, klimatizací, barem a TV-videem. Autobus je po celou dobu s námi ve středisku. Dopravu umíme také zajistit menším autobusem pro max 20 osob. To je vhodné zejména pro výběrové kurzy.
Podrobné informace a fotky najdeš zde.
Důležité informace

Pojištění na zájezdu:
Tento zájezd zahrnuje komplexní pojištění na cesty. Jedná se také o pojištění rizik spojených s onemocněním Covid-19. Pojištění je možné objednat v rolovacím menu v průběhu rezervace zájezdu.
Informace ke komplexnímu pojištění najdeš zde.

Cena

Základní cena: 10.500 Kč

Cena nezahrnuje:

  • svačiny v průběhu dne a jídlo na cestu do Rakouska a zpět po lyžování

Příplatky:

  • skipas pro osoby nad 19 let: 2 300 Kč

Pro jiné termíny Vám zpracujeme individuální nabídku na míru pro Vaši školu.

Nejlehčí program

Velmi lehký program vhodný pro průměrně zdatné turisty, rodiny s dětmi i seniory.

Další informace
Vybraný termín
Změnit
Termín:
1.2.2023 - 5.2.2023
Délka pobytu:
5 dní
Destinace:
Rakousko
Horská chataPolopenzeAutobus
Cena 9 900 Kč
Doporučte zájezd ostatním

Reference

pater_milan_detail
Milan Páter

Ahoj všichni, i já se připojuji za naši školu k poděkování za krásný lyžařský kurz, a i my bychom příští rok znovu rádi jeli ve stejném termínu. Bylo to super.

alena-klimkova
Alena Klimková

Děkuji CK FRČÍME za naši školu z Ostravy za perfektní organizaci lyžáku. Budeme rádi, když budeme moci jet i příští rok. Prosím o rezervaci opět v termínu pololetních prázdnin.

Vyražte s námi za dobrodružstvím