Serre Chevalier

nejlepší a největší centrum Jižních Alp

Vyberte si termín

L631
od 6.1.2023
do 15.1.2023
10 dní
12 900 Kč

Šest lyžařských dní a 7 nocí v největším lyžařském středisku jižních Alp. Přes 250 km sjezdovek, severní orientace svahů, tradiční dostatek sněhu, široké a točité sjezdovky. S ubytování přímo uprostřed střediska, nedaleko sjezdovek a lanovky. A jako bonus - jednodenní výlet do Italského střediska Sestriere.

mapa-sjezdovekSerre Chevalier - největší a nejlepší lyžařské středisko francouzských jižních Alp. Stovky kilometrů rozprostřených na jednom obřím horském hřebeni. Sjezdovky jsou záživné, perfektně propojené a navíc rovnocenně rozprostřené na pláně i do pásma lesa, což je jeho velkou výhodou při špatném počasí. Většina sjezdovek má příznivou severní orientaci. Středisko nabízí celkem 250 km sjezdovek, z toho přes polovinu jsou střední - červené obtížnosti. Nejdelší 6,8 km dlouhá sjezdovka Olympique má převýšení 910 m, což uspokojí nejednoho pokročilého lyžaře. V ceně zájezdu je zahrnutý skipas na 6 lyžařských dní. Doporučujeme !
Stránky střediska najdete zde.

Ubytování


rezidence-eterlouV ceně je zajištěno ubytování na 7 nocí v rezidenci Chalet Éterlou v apartmánech pro 6 osob. Rezidence se nachází v pěší dostupnosti lanovek a sjezdovek přímo v srdci celého střediska, v obci Chantemerle. Díky tomu můžeme lyžovat hned od rána na všechny strany střediska.
Apartmány mají dvě oddělené ložnice. Dvě osoby nocují na rozkládacím gauči v obývacím pokoji. Kuchyňská linka zahrnuje také myčku nádobí, moderní sklokeramickou desku, nádobí na nenáročné vaření. K dispozici je samozřejmě WC a sprchový kout. Každý apartmán disponuje lyžařským boxem v lyžárně.

Stravování


Vlastní. Naši klienti využívají možnost vaření v apartmánu, nebo se stravují v okolních restauracích. Kuchyň v apartmánu je připravena na vaření téměř libovolného jídla. Řada klientů se mezi sebou domlouvá na společné vaření. Díky tomu má každý méně práce a nepřicházíme o společné večery.

Doprava


Je zajištěna pohodlným autobusem Volvo s klimatizací, topením, barem, TV, WC. Bus je s námi po celou dobu ve středisku. Snažíme se minimalizovat množství nástupních míst, přesto jsme schopni realizovat nástup při minimálním počtu 4 osob z Ostravy, Olomouce, Kroměříže, Postějova, Vyškova, Brna, Prahy nebo z Plzně.

Základní cena: 12.900 Kč

Cena zahrnuje:

 • dopravu autobusem
 • 7x ubytování v apartmánech pro 6 osob (zaplněný 6 osobami)

 • 6x skipas Serre Chevalier pro osobu ve věku 12-64 let
 • možnost jednodenního výletu do Sestriere včetně skipasu
 • pobytové taxy, energie, DPH, pojištění CK proti úpadku


Cena nezahrnuje:

Slevy:

 • dítě sleva -800 Kč (6-11 let)
 • senior sleva - 400 Kč (65-74 let)
 • sleva dítě, supersenior -4500 Kč (do 6 let, nad 75 let)
 • vlastní doprava -1000 Kč

Příplatky:

 • apartmán zaplněný jen 5 osobami: 900 Kč/osobu
 • apartmán zaplněný jen 4 osobami: 1500 Kč/osobu

Lehký program

Zájezd vhodný pro aktivnější lidi, rodiny s většími dětmi a seniory.

Další informace
Vybraný termín
Změnit
Termín:
6.1.2023 - 15.1.2023
Délka pobytu:
10 dní
Destinace:
Francie (vč. Korsiky)
ApartmányStrava z vlastních zásobAutomobilem (Vlastní doprava)Autobus
Cena 12 900 Kč
Doporučte zájezd ostatním

Vyražte s námi za dobrodružstvím