Alpe d´Huez s výletem do Les 2 Alpes

Francie - Jižní Alpy

Proběhnuté zájezdy

L641
od 22.3.2024
do 30.3.2024
STOP - vyprodáno
9 dní
13 900 Kč

Tradičně skvělá lyžovačka ve středisku Alpe d´Huez patří k nejoblíbenějším destinacím v Jižních Alpách. Bydlíme přímo na svahu v nadmořské výšce 1900 m n.m. Ve středisku je také nejdelší sjezdovka Evropy La Sarenne s délkou 16 km !

panorama-alpe-dhuezAlpe d´Huez - zde si každý lyžař najde tu svou nejoblíbenější sjezdovku. Přímo ve vesnici dominují snadné modro-zelené sjezdovky. Jen kousek dál najdeš pravý lyžařský ráj červených i černých tras. Ve středisku je nejdelší sjezdovka v Evropě - La Sarenne, která začíná na stejnojmenném ledovci a pokračuje až do údolí. Je zde také nejtěžší sjezdovka zvaná Le Tunnel. Začíná přímo na ledovci Pic Blanc v tunelu vysekaném ve skále, přímo na sjezdovku plnou velkých muld.
Pro běžkaře je zde k dispozici přes 50 km tratí. Samozřejmostí je snowpark a to hned ve třech různých variantách. Najdeme zde lyžařskou školku, ale také skvělý venkovní bazén.
A náš skipas platí také v okolních střediscích. Chystáme se proto na jednodenní výlet do krásného střediska Les 2 Alpes.

Program

huez-bazenPátek - odjezd v odpoledních hodinách z nástupních míst
Sobota - příjezd do oblasti, nákup ve Francii, ubytování
Neděle - pátek 6 skvělých dní lyžování ve středisku Alpe d´Huez a Les 2 Alpes
Pátek večer - příjemně unaveni, po lyžování sprcha, balení, vyklizení apartmánů a odjezd do ČR
Sobota - polední příjezd do nástupních míst, volná neděle pro relax po zájezdu a přípravu na pracovní týden.
V průběhu týdne je možné se domluvit na dalším jednodenním zájezdu na lyžování ve středisku Serre Chevalier (skipas v ceně, na dopravu vybereme podle počtu zájemců)

Nocleh a strava

rezidence-melezesBydlíme v krásné rezidenci Les Mélèzes ve středisku Alpe d´Huez ve čtvrti Bergers v nadmořské výšce 1860 m n.m. Rezidence se nachází přímo na sjezdovce a u lanovky Marmottes 1 vedoucí k ledovci a sjezdovce Sarenne, ale také do jiných částí střediska.
Apartmány máme zajištěny s kapacitou 4, 5 nebo 6 osob. Každý apartmán je nekuřácký a obsahuje 1-2 ložnice plus společnou část s kuchyňským koutem, rozkládacím gaučem nebo zákoutím a jídelnou. Dvě lůžka mohou být na patro. V apartmánu je WC, koupelna a často balkón nebo terasa. Vzdálenosti: sjezdovka 100 m, centrum města (bazén): 1000 m, nákupní možnosti: 200 m
Stravování - vlastní. Každý si může připravit jídlo ve vybavené kuchyňce na apartmánu, nebo využít z řady restaurací a rychlého občerstvení v okolí.

Doprava

autobus V základní ceně zájezdu je zahrnuta doprava. Na tento zájezd cestujeme kvalitním zahraničním autobusem s kapacitou 49 míst. Autobus je vybaven WC, klimatizací, barem a TV-videem. Nabízíme nástupní místa po celé Moravě, od Ostravy až po Brno. Detaily je nutné vyplnit v rámci přihlášky. Autobus je po celou dobu s námi ve středisku. Vlastní doprava je také možná.
Podrobné informace a fotky najdeš zde.

Cena

Základní cena: 13 900,- Kč

Cena zahrnuje:

  • dopravu autobusem z Moravy
  • 6x ubytování
  • 6x skipas Alpe d´Huez
  • pobytové taxy, energie, DPH, pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje:

Lehký program

Zájezd vhodný pro aktivnější lidi, rodiny s většími dětmi a seniory.

Další informace
Vybraný termín
Změnit
Termín:
22.3.2024 - 30.3.2024
Délka pobytu:
9 dní
Destinace:
Francie (vč. Korsiky)
ApartmányStrava z vlastních zásobAutomobilem (Vlastní doprava)Autobus
Cena 13 900 Kč
Doporučte zájezd ostatním

Vyražte s námi za dobrodružstvím