Stuhleck

Bezva lyžování v blízkých Alpách

Proběhnuté zájezdy

L233
od 26.2.2022
do 26.2.2022
STOP - vyprodáno / zrušeno
1 den
990 Kč
L235
od 26.3.2022
do 26.3.2022
1 den
990 Kč

Užijte si s námi lyžařskou sezónu. Stuhleck patří mezi největší a nejmodernější lyžařské areály. Nabídne Vám dlouhé sjezdovky s příjemným sklonem. Najdete zde čtyři rychlé sedačkové lanovky, šest lyžařských vleků a 24 kilometrů sjezdových tratí modré i červené. Je zde také park pro snowboardéry nebo lyžaře, kteří uznávají volný styl.

stuhleck_zadni_sjezdovkaLyžařský areál Stuhleck je se svou nadmořskou výškou a polohou v předhůří Alp dokonalým lákadlem moravských lyžařů. Nabízí dvě velmi moderní 6-ti sedačkové lanovky, dvě 4-sedačkové lanovky, 6 vleků. Celkem zde najdeme 24 km sjezdovek střední a snadné obtížnosti. Středisko je ideální pro výuku lyžování i těch nejmenších lyžařů.
Vyzkoušet si můžete také měřený rychlostní úsek, sáňkařskou dráhu, noční sjezdovku nebo klasické lyžování (běžky).
Na závěr dne si můžete na počítači zobrazit průběh Vašeho lyžování díky systému Skiline.

Program

3:00 odjezd Ostrava
4:20 odjezd z Prostějova
4:15 odjezd Kroměříž
5:30 odjezd Brno
9:30 stojíme na svahu u prvního vleku
16:30 konec lyžování
20:30 příjezd do Kroměříže
22:00 příjezd Ostrava

Časy jsou orientační a jejich definitivní podoba bude záviset na počtu klientů a jednotlivých nástupních místech. Přesné informace obdržíte týden před odjezdem na zájezd v pokynech na cestu.

Nocleh a strava

Jedná se o jednodenní zájezd bez ubytování.

Stravování:
Doporučujeme zabalit si drobnou svačinu na cestu do autobusu. Během dne je nejlepší odpočinout si na terase vrcholového bufetu se samoobslužnou restaurací s rozumnými cenami.

Doprava

V základní ceně zájezdu je zahrnuta doprava. Tento zájezd realizujeme - v závislosti na počtu přihlášených - jedním, nebo dvěma mikrobusy pro max 8 osob, popřípadě minibusem pro 19 osob. Díky tomu rušíme jen velmi málo zájezdů. Minimální počet účastníků pro konání tohoto zájezdu je 8 osob.
Z aktivních cestovních kanceláří máme nejširší nabídku nástupních míst na Moravě. U této akce nabízíme níže uvedená nástupní místa:

Minimální počet osob pro realizaci nástupního místa jsou 4 osoby. 14 dní před odjezdem na zájezd Vás budeme informovat o tom, zda Vaše nástupní místo této podmínce vyhovuje, případně se domluvíme na dalších možnostech (spolujízda s jiným klientem, nejbližší možné nástupní místo, apod.). Skupinám nabízíme další nástupní místa po vzájemné dohodě s CK.
Přesné časy a konkrétní realizovaná odjezdová místa budou upřesněna v závěrečných informacích k zájezdu, které obdržíte e-mailem 10-7 dní před odjezdem.

Důležité informace

Ceny skipasů najdete zde.
Cenu skipasů vybíráme cestou v autobuse v EURech za skupinové ceny. Po příjezdu pak obdržíte svůj skipas od průvodce. Nemusíte se o nic starat.

Covid-19 podmínky

Naše zájezdy jsou bez rizika. Pohybujeme se v přírodě, dodržujeme odstupy od ostatních lidí a nákazy se nebojíme. Po klientech chceme jen minimální zálohu a v případě uzavření hranic garantujeme vrácení všech peněz zpět. V případě, že onemocníte před odjezdem, nebo budete uvrženi do karantény, můžeme Vás na tato rizika pojistit.
Podmínky pro vstup do Rakouska jsou v době vypsání zájezdu: potvrzení o očkování nebo potvrzení o antigenním testu (max 48 hod) nebo potvrzení o prodělání nemoci Covid-19.

Pojištění na zájezdu:
Tento zájezd nezahrnuje komplexní pojištění na cesty, které velmi doporučujeme. Pojištění je možné objednat v rolovacím menu v průběhu rezervace zájezdu.
Informace ke komplexnímu pojištění najdete zde.

Cena

Dospělá osoba: 990 Kč
Dítě do 9,99 let: 790 Kč

Cena zahrnuje:

  • dopravu autobusem, nebo mikrobusem
  • poplatky, parkovné, DPH
  • služby průvodce, pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje:

  • skipas 49 EUR (dospělý)
  • stravu (vlastní)
  • komplexní pojištění na cesty Union SPORT B

Nejlehčí program

Velmi lehký program vhodný pro průměrně zdatné turisty, rodiny s dětmi i seniory.

Další informace
Vybraný termín
Změnit
Termín:
26.2.2022 - 26.2.2022
Délka pobytu:
1 den
Destinace:
Rakousko
Strava z vlastních zásobMinibus
Cena 990 Kč
Doporučte zájezd ostatním

Vyražte s námi za dobrodružstvím