Odjezdová místa

Plánujete zájezd s naší cestovní kanceláří a potřebujete zjistit, kde pro Vás bude nejlepší nastoupit do našeho autobusu. Odjezdová místa jsou uvedena přímo v detailu každého zájezdu v sekci "Doprava".

Zde najdete detailní popis jednotlivých nástupních míst:
Ostrava, Olomouc, Prostějov, Vyškov, Kroměříž, Brno, Brno u Grandu, Mikulov, Praha Zličín, Plzeň

Ostrava

Parkoviště naproti Domu kultury města Ostravy.
Parkování aut našich klientů je možné přímo na parkovišti, kde je dlouhodobé stání bez poplatku. Nejbližší WC se nachází v Domě kultury.
K parkovišti vedou tramvaje č. 4, 8, 9, 11, 12 a 18. Zastávka se nazývá "Krajský úřad".

Olomouc

Parkoviště u tržnice, ulice Polská - u otočných hodin. Blízko centra města s řadou možností pro parkování v okolních ulicích. WC a občerstvení je k dispozici v galerii Šantovka - asi 100 m od parkoviště.

Prostějov

Čerpací stanice OMV na cestě E462 z Prostějova do Vyškova. Sjezd na čerpací stanici je z obou směrů rychlostní komunikace. Parkování vozidel je možné po celou dobu na parkovišti vedle čerpací stanice. WC a občerstvení je k dispozici non-stop.

Kroměříž

Hanácké náměstí
Parkování aut je zde možné na osvětleném placeném parkovišti. Je zde také malá kavárna a veřejné toalety. K parkování případně můžeš využít také placený parkovací dům Velehradská, který se nachází v docházkové vzdálenosti od tohoto nástupního místa.

Vyškov

Čerpací stanice MOL na ulici Kroměřížská u dálnice D46 Vyškov - Prostějov. Parkování vozidel na čerpací stanici není vhodné. Doporučujeme odstavit auto u nejbližších panelových domů ve Vyškově (asi 10 min chůze).
WC je k dispozici na čerpací stanici MOL, stejně jako občerstvení non-stop.

Brno - parkoviště Delta

Parkoviště u pekárny Delta.
Jedná se o velké parkoviště na křižovatce cest Heršpická a Bohunická. Ve směru od centra sjezd na ulici Bohunická a vjezd na parkoviště přes ulici Teslova. Při cestě z dálnice (Praha, Olomouc) je to sjezd po ulici Teslova.
Tramvajová zastávka - ústřední hřbitov smyčka. Tramvaje 2, 5.
Parkování vozidel je možné přímo na parkovišti - zdarma.

Brno - nádraží u hotelu Grand

V některých případech a jen u některých vybraných zájezdů, zejména s vazbou na autobusy Student Agency či v případě spolupráce na dopravě s jinými cestovními kancelářemi využíváme odjezdové místo na starém autobusovém nádraží u hotelu Grand.
Parkování je zde možné za poplatek (automat) nebo je nutné odvézt auto do okrajové části Brna. WC je k dispozici v kancelářích Student agency v budově vedle hotelu Grand.

Praha Zličín

Parkoviště a autobusové nádraží u stanice metra Zličín. Auta zde není možné parkovat. Je možné využít parkoviště v blízkosti za cca 20 Kč/den. Další možnost je využít parkoviště v okolních obchodních centrech či mezi domy v okolí. Případně odstavné parkoviště Prahy s příjezdem metrem. WC a občerstvení je k dispozici v budově vstupu do metra.

Plzeň

Čerpací stanice ORLEN Benzina na ulici Nepomucká u obchodního centra Olympia Plzeň. Parkování je možné u obchodního centra. WC a občerstvení non-stop na čerpací stanici.

Mikulov

Čerpací stanice MOL na výpadovce z Mikulova na Vídeň. Parkování je zde možné zdarma. WC a občerstvení je k dispozici na čerpací stanici.