Odjezdová místa

Plánujete zájezd s naší cestovní kanceláří a potřebujete zjistit, kde pro Vás bude nejlepší nastoupit do našeho autobusu. Odjezdová místa jsou uvedena přímo v detailu každého zájezdu v sekci "Doprava".

Zde najdete detailní popis jednotlivých nástupních míst:
Ostrava, Olomouc, Prostějov, Vyškov, Kroměříž, Brno, Brno u Grandu, Mikulov, Uherské Hradiště Praha Zličín, Plzeň

Ostrava

Parkoviště naproti Domu kultury města Ostravy.
Parkování aut našich klientů je možné přímo na parkovišti, kde je dlouhodobé stání bez poplatku. Nejbližší WC se nachází v Domě kultury.
K parkovišti vedou tramvaje č. 4, 8, 9, 11, 12 a 18. Zastávka se nazývá "Krajský úřad".

Olomouc

Parkoviště u tržnice, ulice Polská - u otočných hodin. Blízko centra města s řadou možností pro parkování v okolních ulicích. WC a občerstvení je k dispozici v galerii Šantovka - asi 100 m od parkoviště.

Prostějov

Čerpací stanice OMV na cestě E462 z Prostějova do Vyškova. Sjezd na čerpací stanici je z obou směrů rychlostní komunikace. Parkování vozidel je možné po celou dobu na parkovišti vedle čerpací stanice. WC a občerstvení je k dispozici non-stop.

Kroměříž

Hanácké náměstí
Parkování aut je zde možné na osvětleném placeném parkovišti. Je zde také malá kavárna a veřejné toalety. K parkování případně můžeš využít také placený parkovací dům Velehradská, který se nachází v docházkové vzdálenosti od tohoto nástupního místa.

Vyškov

Čerpací stanice MOL na ulici Kroměřížská u dálnice D46 Vyškov - Prostějov. Parkování vozidel na čerpací stanici není vhodné. Doporučujeme odstavit auto u nejbližších panelových domů ve Vyškově (asi 10 min chůze).
WC je k dispozici na čerpací stanici MOL, stejně jako občerstvení non-stop.

Brno - parkoviště Delta

Parkoviště u pekárny Delta.
Jedná se o velké parkoviště na křižovatce cest Heršpická a Bohunická. Ve směru od centra sjezd na ulici Bohunická a vjezd na parkoviště přes ulici Teslova. Při cestě z dálnice (Praha, Olomouc) je to sjezd po ulici Teslova.
Tramvajová zastávka - ústřední hřbitov smyčka. Tramvaje 2, 5.
Parkování vozidel je možné přímo na parkovišti - zdarma.

Brno - nádraží u hotelu Grand

V některých případech a jen u některých vybraných zájezdů, zejména s vazbou na autobusy Student Agency či v případě spolupráce na dopravě s jinými cestovními kancelářemi využíváme odjezdové místo na starém autobusovém nádraží u hotelu Grand.
Parkování je zde možné za poplatek (automat) nebo je nutné odvézt auto do okrajové části Brna. WC je k dispozici v kancelářích Student agency v budově vedle hotelu Grand.

Praha Zličín

Parkoviště a autobusové nádraží u stanice metra Zličín. Auta zde není možné parkovat. Je možné využít parkoviště v blízkosti za cca 20 Kč/den. Další možnost je využít parkoviště v okolních obchodních centrech či mezi domy v okolí. Případně odstavné parkoviště Prahy s příjezdem metrem. WC a občerstvení je k dispozici v budově vstupu do metra.

Plzeň

Čerpací stanice ORLEN Benzina na ulici Nepomucká u obchodního centra Olympia Plzeň. Parkování je možné u obchodního centra. WC a občerstvení non-stop na čerpací stanici.

Mikulov

Čerpací stanice MOL na výpadovce z Mikulova na Vídeň. Parkování je zde možné zdarma. WC a občerstvení je k dispozici na čerpací stanici.

Uherské Hradiště

Parkoviště Kaufland
Parkování aut našich klientů je možné přímo na parkovišti.