Švýcarsko - 4 údolí

Lyžování v jednom z největší ski rezortů Švýcarska

Proběhnuté zájezdy

L422
od 8.1.2021
do 15.1.2021
8 dní
13 900 Kč

Nádherné výhledy z vrcholků hor zalité sluncem. Fungující systém lanovek a sjezdovek, který je v dnešních době malým zázrakem. Lyžování až do výšky 3300 m n.m. zaručuje dostatek sněhu. Ubytování přímo u lanovky.

lyzar-verbierLyžařské středisko 4 údolí - 4 Vallées - se skládá z rezortů Verbier, Nendaz, Veysonnaz, Thyon, La Tzoumaz a Bruson. Lyžování probíhá v nadmořských výškách 1500-3300 m n.m. Celkem zde najdeme 107 km modrých, 203 km červených a 103 km černých sjezdovek. Se svými 412 km sjezdovek patří mezi největší rezorty Švýcarska i Evropy. V oblasti se nachází také běžecké tratě, snowparky, jsou zde ideální podmínky na skialp.
Interaktivní mapa střediska zde.

Proč právě tento zájezd ?

 • pružně reagujeme na systém otevřených skiareálů v době Covid-19
 • doprava mikrobusy v malém počtu účastníků snižuje riziko nákazy
 • ubytování máme v apartmánech přímo u lanovky Nendaz uprostřed celé oblasti
 • výjezd na vrchol Mont Fort 3330 m je opravdovým zážitkem
 • Švýcarsko prostě stojí za to a my se postaráme o všechno ostatní

Program

Pátek - odjezd v odpoledních hodinách z nástupních míst na Moravě a v Čechách
Sobota - dopolední příjezd do střediska, první den lyžování, ubytování
Neděle - druhý den lyžování
Pondělí - třetí den lyžování
Úterý - čtvrtý den lyžování
Středa - pátý den lyžování
Čtvrtek - šestý den lyžování, noční přejezd zpět do ČR
Pátek - příjezd do ČR v dopoledních hodinách

Program je posunutý s ohledem na předpověď počasí, která je lepší v první polovině týdne.

Nocleh a strava

Ubytování je zajištěné v apartmánech pro 4 nebo 6 osob ve středisku Nendaz v pěším dosahu kabinkové lanovky Tracouet a sjezdovky La Nationale. Apartmán pro 6 osob má jednu oddělenou ložnici pro 2 osoby a ve společné ubytovací části na chodbě dvě postele nad sebou, dále rozkládací gauč v obývací části s kuchyňkou, kde je také poslední jedno lůžko.
Kuchyňský kout je vybavený myčkou nádobí, elektrickým vařičem, ledničkou, mikrovlnou troubou a nádobím pro nenáročné vaření a konzumaci jídel.
Apartmány jsou nekuřácké. Ubytování probíhá mezi 16-18 hodinou a poslední den lyžování je třeba je opustit do 10 hod.
Další položky v ceně: pobytová taxa, dezinfekce apartmánu, vysoušeč vlasů, topení, WiFi, mini uklízecí prostředky, parkování. Položky za poplatek: povlečení a ručníky: 23 EUR/apartmán, sauna: 37 EUR/hodinu Na apartmány se vybírá kauce 400 EUR.
Příplatek za apartmán pro 4 osoby činí 1.000 Kč/osobu.

Doprava

V základní ceně zájezdu je zahrnutá doprava. Tento zájezd realizujeme - v závislosti na počtu přihlášených – jedním nebo dvěma mikrobusy pro 8 osob nebo minibusem pro 19 osob. Minimální počet účastníků pro konání tohoto zájezdu je 8 osob.
Z aktivních cestovních kanceláří máme nejširší nabídku nástupních míst na Moravě. U této akce nabízíme níže uvedená nástupní místa:

Nástupní místo zvolte v přihlášce na zájezd v rolovacím menu. Minimální počet osob pro realizaci nástupního místa jsou 4 osoby. Čtrnáct dní před odjezdem na zájezd Vás budeme informovat o tom, zda Vaše nástupní místo této podmínce vyhovuje, případně se domluvíme na dalších možnostech (spolujízda s jiným klientem, nejbližší možné nástupní místo, apod.). Skupinám nabízíme další nástupní místa po vzájemné dohodě s CK.
Přesné časy a konkrétní realizovaná odjezdová místa budou upřesněna v závěrečných informacích k zájezdu, která obdržíte e-mailem 10-7 dní před odjezdem.
Vlastní doprava je možná se slevou 600,- Kč

Důležité informace

Rezervace bez rizika
Znamená, že v okamžiku rezervace zájezdu uhradíte pouze zálohu ve výši 1.000 Kč/osobu. Tři měsíce před odjezdem uhradíte se platí záloha na zájezd do 50 % ceny zájezdu. Doplatek do plné ceny platíte až měsíc před odjezdem na zájezd. Dle všeobecných obchodních podmínek můžete zájezd zrušit bez poplatku až do doby 30 dní před odletem (srovnejte s konkurencí).

Náročnost:
Lyžařské středisko s větším množstvím různých přejezdů a lyžařské cestování. Sjezdovky je vždy možné si zvolit podle náročnosti, vyjma vrcholu Mont Fort 3330 m, odkud je možný návrat lanovkou. Celkovou náročnost hodnotíme stupněm 2.

Vybavení:
Očekáváme nižší teploty. Dbejte na dostatečně teplé oblečení, raději více vrstev, kuklu nebo obličejovou masku, roušku či jiná přikrývka úst a nosu jsou povinností. Budete samozřejmě potřebovat lyžařskou výbavu, lyžařská přilba je ve Švýcarsku povinná.

Počasí:
Lokální informace o počasí najdete zde..

Covid-19:
Do Švýcarska je v tuto chvíli možné cestovat bez omezení a bez testu. Při návratu do ČR je nutné absolvovat PCR test nebo karanténu 10 dní. najdete zde..

Pojištění na zájezdu:
Tento zájezd nezahrnuje komplexní pojištění na cesty, které velmi doporučujeme. Nabízíme také pojištění rizik spojených s onemocněním Covid-19. Pojištění je možné objednat v rolovacím menu v průběhu rezervace zájezdu.
Informace ke komplexnímu pojištění najdete zde.

Technické vychytávky
Naši průvodci jsou vybavení GPS modulem pro jejich sledování. Používáme elektronické mapy ve formátu mapy.cz a komunikujeme s klienty ve skupině zřízené v aplikaci WhatsApp. Díky tomu je Vaše orientace jednodušší. Zájemci se mohou pohybovat i sami, bez doprovodu průvodce. Další informace obdržíte v pokynech na cestu.

Cena

Základní cena: 13.900 Kč

Základní cena zahrnuje:

 • dopravu mikrobusem nebo minibusem
 • 5x ubytování v apartmánu pro 6 osob zaplněném 6 osobami
 • 6x skipas 4 údolí
 • pobytovou taxu
 • pojištění CK proti úpadku, služby CK a francouzsky mluvícího delegáta v místě pobytu

Základní cena nezahrnuje:

 • stravování (vlastní, restaurace jsou uzavřeny)
 • povlečení a ručníky (možné za příplatek)
 • pojištění na cesty

Slevy:

 • vlastní doprava: -600 Kč/osobu
Vybraný termín
Změnit
Termín:
8.1.2021 - 15.1.2021
Délka pobytu:
8 dní
Destinace:
Švýcarsko
Cena 13 900 Kč
Doporučte zájezd ostatním

Vyražte s námi za dobrodružstvím