Lyžování na Ukrajině - Bukovel

Levné lyžařské středisko pro celou rodinu

Proběhnuté zájezdy

L131
od 18.3.2019
do 23.3.2019
STOP - vyprodáno / zrušeno
6 dní
8 990 Kč
L141
od 2.3.2020
do 7.3.2020
STOP - vyprodáno / zrušeno
5 dní
9 500 Kč

Moderní a zajímavé lyžování na Ukrajině. Příjemná změna. Levný pobyt i skipas. Mnoho zajímavých a neokoukaných atrakcí pro návštěvníky. Možnost skialpových túr.

Ukrajina - BukovelLyžařské středisko Bukovel je vzdálené cca 25 km, kde vás čeká více než 68 km upravených lyžařských tratí a spoustu neobvyklých atrakcí např. BIKE ZIP = jízda na kole po laně, hotel a restaurace se sněhu a ledu, vyzkoušet si můžete jízdu se psím spřežením, apod. K dispozici je lyžařská škola, skiservis, ledová plocha k bruslení, extrémní snow park, restaurace, bary, občerstvení. Vše za zajímavé ceny. Další informace o středisku nadjete zde.

Program

1. den: - ranní odjezd z nástupních míst Ostrava, Olomouc, Prostějov, Vyškov, Kroměříž, Zlín, Brno, Bratislava. Celodenní přejezd přes Maďarsko směrem na Ukrajinu. Večerní příjezd na ubytování, večeře.
2. den: - snídaně, nákup skipasu, celodenní lyžování. Večeře, ubytování.
3. den: - snídaně, celodenní lyžování. Možnost různých aktivit ve středisku. Večeře, ubytování.
4. den: - snídaně, celodenní lyžování. Možnost různých aktivit ve středisku. Večeře, ubytování.
5. den: - snídaně, celodenní lyžování. Možnost různých aktivit ve středisku. Večeře, ubytování.
6. den: - sníadně, odjezd ze střediska. Večerní příjezd do České republiky do nástupních míst. Cestou levné nákupy na Ukrajině.

Nocleh a strava

Ubytování:
Penzion, ve kterém máme zajištěno ubytování, je dvoupatrový, celková kapacita je 35 míst. V přízemí je bar + jeden dvojlůžkový pokoj. V prvním a druhém patře se nachází šest apartmánů - typ A pro 5 osob: trojlůžkový pokoj + 2lůžkový pokoj s příslušenstvím, typ B pro 4 osoby: 2 lůžkový pokoj a další 2 lůžkový pokoj s příslušenstvím. Jednotlivé pokoje jsou vždy samostatně uzamykatelné. Kousek od ubytování je možnost vyzkoušet pravou ruskou saunu (cca 100 Kč / osoba / hodina ).

Stravování: Polopenze je podávána v jídelně penzionu. Výborná ukrajinská kuchyně – snídaně a večeře o dvou chodech – jednotné menu. Pobyt začíná prvním dnem večeří a končí poslední den snídaní.

Doprava

V základní ceně zájezdu je zahrnuta doprava. Tento zájezd realizujeme - v závislosti na počtu přihlášených - jedním nebo dvěma mikrobusy pro 8 osob nebo minibusem pro 19 osob. Díky tomu rušíme jen velmi málo zájezdů. Minimální počet účastníků pro konání tohoto zájezdu je 8 osob.
Z aktivních cestovních kanceláří máme nejširší nabídku nástupních míst na Moravě. U této akce nabízíme níže uvedená nástupní místa:

Minimální počet osob pro realizaci nástupního místa jsou 4 osoby. 14 dní před odjezdem na zájezd Vás budeme informovat o tom, zda Vaše nástupní místo této podmínce vyhovuje, případně se domluvíme na dalších možnostech (spolujízda s jiným klientem, nejbližší možné nástupní místo, apod.). Skupinám nabízíme další nástupní místa po vzájemné dohodě s CK.
Přesné časy a konkrétní realizovaná odjezdová místa budou upřesněna v závěrečných informacích k zájezdu, které obdržíte e-mailem 10-7 dní před odjezdem.

Důležité informace

Počasí:
najdete zde..

Covid-19:
Informace o možnostech a podmínkách cestování najdete zde.. Na rizika spojená s onemocněním je možné se nově pojistit.

Pojištění na zájezdu:
Tento zájezd nezahrnuje komplexní pojištění na cesty, které velmi doporučujeme. Nabízíme také pojištění rizik spojených s onemocněním Covid-19. Pojištění je možné objednat v rolovacím menu v průběhu rezervace zájezdu.
Informace ke komplexnímu pojištění najdete zde.

Technické vychytávky
Naši průvodci jsou vybavení GPS modulem pro jejich sledování. Používáme elektronické mapy ve formátu mapy.cz a komunikujeme s klienty ve skupině zřízené v aplikaci WhatsApp. Díky tomu je Vaše orientace jednodušší. Zájemci se mohou pohybovat i sami, bez doprovodu průvodce. Další informace obdržíte v pokynech na cestu.

Cena

Základní cena: 9 900 Kč

Cena zahrnuje:

  • dopravu minibusem tam a zpět, rozvoz na sjezdovky
  • 5x ubytování s polopenzí
  • 4x skipas Bukovel
  • poplatky za dálnice, silnice, parkování
  • pobytová taxa, služby cestovní kanceláře, pojištění proti úpadku
  • práci průvodce v průběhu pobytu

Cena nezahrnuje:

  • pojištění do zahraničí
  • různé další sportovní atrakce, vstupy a zážitky ve středisku

Lehký program

Zájezd vhodný pro aktivnější lidi, rodiny s většími dětmi a seniory.

Další informace
Vybraný termín
Změnit
Termín:
18.3.2019 - 23.3.2019
Délka pobytu:
6 dní
Destinace:
Ukrajina
PenzionPolopenzeMinibus
Cena 8 990 Kč
Doporučte zájezd ostatním

Vyražte s námi za dobrodružstvím