Vídeň na kole a inlinech

Bezva sportovní víkend v krásné Vídni

Proběhnuté zájezdy

C221
od 15.4.2023
do 15.4.2023
1 den
990 Kč
C222
od 10.6.2023
do 10.6.2023
1 den
990 Kč
C223
od 1.7.2023
do 1.7.2023
Poslední volná místa
1 den
990 Kč
C224
od 7.10.2023
do 7.10.2023
STOP - vyprodáno
1 den
990 Kč

Možná nevíš, že Vídeň je protkaná hustou sítí bezpečných cyklistických stezek. Okolí Dunaje i jeho slepých ramen i přímo centrum města projedeme na vlastním kole, koloběžce nebo in-linech a navštívíme nejednu zajímavost. Během jednoho dne si tak prohlédneme téměř celé město i jeho okolí. Užijeme si také odpočinek v některé z vídeňských kaváren či restaurací. Krásný den plný poznání, ale také pohybu v historickém městě tě doslova nabije energií.

viden-na-kole-hofgarten Pohybovat se budeme na kole, koloběžce. Máme připraven program i pro in-line bruslaře. Naši trasu začínáme většinou na Dunajském ostrově a pokračujeme podél Dunajského parku k věži Donauturm. Odtud to není daleko k vídeňskému sídlu OSN. Dále pokračujeme po stopách historie a prohlédneme si nejkrásnější stavby a paláce historické Vídně. Až budeme unaveni, můžeme si zajít na tradiční Vídeňský řízek a nebo posedět v tradiční cukrárně DEMEL, kam chodívala mlsat již císařovna Sisi.

Bruslaři s in-line bruslemi se mohou vyřádit na Dunajském ostrově. Tento pás zeleně má na délku 21 km a na šířku až 250 metrů. Je uměle vybudovaný a rozděluje Dunaj mezi Vídní a Klosterneuburgem (centrem rakouského vinařství) na hlavní tok a jeho rameno - Nový Dunaj. Vznikl v rámci protipovodňových opatření, jehož základem se stalo paralelní rameno Dunaje. Toto rameno, které běžně zaplňuje stojící voda, je při hrozících povodních naplňováno vodou z hlavního toku Dunaje a chrání tak Vídeň před záplavami. Jeho vznik mezi léty 1972 až 1988 je ojedinělým evropským konceptem! Slouží Vídeňanům k rekreaci a odpočinku, je protkán sítí cyklostezek a pro děti jsou zde hřiště a další atrakce.

Program

Vídeň na kole Brzy ráno nástupní místa na Moravě. Časy závisí na množství nástupních míst a počtech klientů v jednotlivých městech. 10:00 hod - příjezd do Vídně, vyložení kol, rozdělení do skupin (cyklo, in-line atd.)
18:00 hod - odjezd z Vídně
20-21 hod - příjezd do nástupních míst

Uvedený program se může změnit v závislosti na počasí, dopravních opatřeních ve Vídni, uzávěrkách cest, apod. Časy nástupních míst zasíláme předem v pokynech na cestu.

Zájezd se koná zároveň se zájezdem Vídeň pro děti. Vezměte své děti s sebou do Vídně. Zatímco vy budete sportovat, děti si prohlédnou ZOO a Mořský svět.

Nocleh a strava

Jednodenní zájezd bez ubytování.
Stravovat se můžeš z vlastních zásob nebo v restauračních zařízeních a rychlých občerstvení Vídně. V autobuse bude možné si objednat teplé nápoje (káva, čaj, horká čokoláda, případně pivo, limo).

Doprava

dodavky V základní ceně zájezdu je zahrnuta doprava. Na tento zájezd cestujeme jedním nebo dvěma mikrobusy pro 8 osob nebo minibusem pro 19 osob. Odjíždíme z celé řady nástupních míst na Moravě, od Ostravy až po Brno. Detaily je nutné vyplnit v rámci přihlášky. Vlastní doprava je možná. Zájezd se koná při zaplnění minimálně 8 osob. Minibus řídí náš průvodce/řidič a je zde dostatek místa pro nohy i zavazadla.
Podrobné informace a fotky najdeš zde.


Cena

Základní cena: 990 Kč

Cena zahrnuje:

  • přepravu z Kroměříže a dalších nástupních míst
  • technický doprovod a průvodce
  • materiály a mapky
  • poplatky, parkovné a další náklady CK

Cena nezahrnuje:

  • stravování
  • vstupy do navštívených objektů
  • komplexní pojištění na cesty Union TURISTA B

Nejlehčí program

Velmi lehký program vhodný pro průměrně zdatné turisty, rodiny s dětmi i seniory.

Další informace
Vybraný termín
Změnit
Termín:
15.4.2023 - 15.4.2023
Délka pobytu:
1 den
Destinace:
Rakousko
Strava z vlastních zásobAutobusDodávkou
Cena 990 Kč
Doporučte zájezd ostatním

Vyražte s námi za dobrodružstvím