Šumava na kole

Přejezd Šumavy na kolech

Vyberte si termín

C179
od 7.10.2022
do 9.10.2022
STOP - vyprodáno / zrušeno
3 dny
5 900 Kč

Proběhnuté zájezdy

C177A
od 20.5.2022
do 22.5.2022
3 dny
5 900 Kč

Chceš na kole přejet celou Šumavu, vidět její krásnou a nedotčenou přírodu? Užít si úžasné, převážně asfaltové cyklostezky? Vystoupat na vrchol kopce Pancíř (1214m n. m.), vidět kde pramení naše nejdelší řeka Vltava? Nechce se ti vymýšlet, jak zajistit aby jsi jel nalehko, nemusel se vracet do místa startu a řešit další strasti logistiky? Neváhej se přihlásit na náš cyklozájezd Šumavou.

Program

Šumava na kole - cykloturistika Národním parkem ŠumavaBěhem prodlouženého víkendu projedeme na kole celým NP Šumava, od Nýrska až po vodní nádrž Lipno. Na trase dlouhé 173 km uvidíme nedotčenou přírodu, ale přesto pojedeme po nádherných asfaltových cyklostezkách. Musíme počítat s tím, že to bude občas pořádně do kopce, například závěrečné stoupání na Pancíř (1214m) je velmi výživné, ale nakonec si řekneme, že to stálo za to. Na trase budeme mít nespočet příležitostí pořídit nádherné fotografie, vidět městečko Modrava, podíváme se kde pramení řeka Vltava a naši trasu zakončíme u vodní nádrže Lipno. Podrobný program akce najdeš zde.

Ubytování a stravování

Ubytování na trase cyklozájezdu Šumava na kole Ubytování je zajištěno v penzionech nebo chatách v pokojích pro 2 - 4 osoby. První den zájezdu budeme snídat z vlastních zásob, další dny už budeme snídat přímo na ubytování. 2x snídaně je zahrnuta v ceně zájezdu. Oběd si dáme po trase v některé z restaurací. Večeřet budeme v restauraci přímo na ubytování, případně v nedaleké restauraci.

Doprava

:240:1024 Šumava na kole - cykloturistika Národním parkem ŠumavaDopravu na tomto zájezdu zajišťujeme jednou nebo dvěma dodávkami pro 8 osob, případně minibusem - podle počtu účastníků. Řidiči zajistí aby nás dopravní prostředek čekal každý den v cíli na konci etapy, tak abychom mohli jet nalehko bez zbytečné zátěže. V případě dopravy pouze jednou dodávkou zajistí průvodce a řidič v jedné osobě převoz dodávky do cíle etapy a ke skupině se připojí později na trase. Více informací o dopravě, přepravě kol a nástupních místech se dozvíte zde.

Další informace

Náročnost, rezervace bez rizika, počasí, pojištění, Covid-19, mapy a orientace na zájezdech.
Vše najdeš na jednom místě zde na této stránce. Pokud máš další dotazy kontaktuj nás.

Základní cena

Základní cena zájezdu: 5900,- Kč. Slevy a příplatky najdeš zde.

Středně těžký program

Zájezd vhodný pro běžné turisty, zkušené rodiny odrostlými dětmi a zdatné seniory.

Další informace
Vybraný termín
Změnit
Termín:
7.10.2022 - 9.10.2022
Délka pobytu:
3 dny
Destinace:
Česká republika
PenzionHorská chataApartmányKempSnídaněStrava z vlastních zásobAutomobilem (Vlastní doprava)DodávkouMinibus
Cena 5 900 Kč
Doporučte zájezd ostatním

Reference

Martin Klečka
Martin Klečka

Parádně strávený víkend, perfektní trasa a program, výborný kolektiv, objednané počasí... Díky, že jsem mohl být u premiéry této akce! Radimovi palec nahoru, povedlo se mu to! Tohle je zájezd, který se bude líbit... A až tam pojedete, nezapomeňte se zastavit u Šumavského dědka v Nové Peci...

Vyražte s námi za dobrodružstvím