Šumava na kole

Přejezd Šumavy na kolech z Nýrska až do Lipna

Vyberte si termín

C173
od 26.8.2024
do 28.8.2024
Prázdninový termín
3 dny
5 900 Kč

Proběhnuté zájezdy

C171
od 17.5.2024
do 19.5.2024
3 dny
5 900 Kč
C172
od 12.7.2024
do 14.7.2024
STOP - vyprodáno
3 dny
5 900 Kč

Chceš na kole přejet celou Šumavu, vidět její krásnou a nedotčenou přírodu? Užít si úžasné, převážně asfaltové cyklostezky? Vystoupat na vrchol kopce Pancíř (1 214 m. n. m.), vidět kde pramení naše nejdelší řeka Vltava? Nechce se ti vymýšlet, jak zajistit aby jsi jel nalehko, nemusel se vracet do místa startu a řešit další strasti logistiky? Neváhej se přihlásit na náš cyklozájezd Šumavou.

Program

Šumava na kole - cykloturistika Národním parkem ŠumavaBěhem tří dnů projedeme na kole celým NP Šumava, od Nýrska až po vodní nádrž Lipno. Na trase dlouhé 173 km uvidíme nedotčenou přírodu, ale přesto pojedeme po nádherných asfaltových cyklostezkách. Občas to bude pořádně do kopce, například závěrečné stoupání na Pancíř (1 214m) je velmi výživné, ale nakonec si řekneme, že to stálo za to. Na trase pořídíme nádherné fotografie, uvidíme městečko Modrava, podíváme se kde pramení řeka Vltava a naši trasu zakončíme u vodní nádrže Lipno. Podrobný program najdeš rozepsaný zde.

Nocleh a strava

Ubytování během zájezduUbytování je zajištěno v penzionech nebo chatách v pokojích pro 2 - 4 osoby. Snídaně druhý a třetí den je zahrnuta v ceně zájezdu. Na trase budeme mít příležitost poobědvat a dát si vychlazené pivo či nealko na doplnění tekutin, takže není potřeba v kole tahat hromady jídla. Stačí jen např. müsli tyčinka na doplnění energie během etapy. Večeřet budeme v restauraci přímo na ubytování, případně v nedaleké restauraci.

Doprava

Dodavky CK FRČÍME V základní ceně zájezdu je zahrnuta doprava. Nejčastěji jezdíme mikrobusy pro 8 klientů + průvodce/řidič. Nabízíme nástupní místa po celé Moravě, od Ostravy až po Brno (některá za příplatek). Detaily je nutné vyplnit v rámci přihlášky. V autě je dostatek místa na nohy i zavazadla a cestovní rychlost je vyšší než autobusem. Vlastní doprava je také možná. Podrobné informace a fotky najdeš zde.
Řidiči zajistí, aby nás dopravní prostředek čekal každý den v cíli na konci etapy, abychom mohli jet nalehko bez zbytečné zátěže. V případě dopravy pouze jednou dodávkou zajistí průvodce a řidič v jedné osobě převoz dodávky do cíle etapy a ke skupině se připojí později na trase.

Důležité informace

Náročnost, rezervace bez rizika, počasí, pojištění, Covid-19, mapy a orientace na zájezdech.
Vše najdeš na jednom místě zde na této stránce. Pokud máš další dotazy kontaktuj nás.

Cena

Základní cena zájezdu: 5 900 Kč

Cena zahrnuje:

  • dopravu mikrobusem
  • přepravu kol v cyklovleku
  • 2x ubytování v penzionu nebo apartmánech
  • 2x snídani
  • parkovné a poplatky
  • DPH, pojištění proti úpadku a další náklady CK

Cena nezahrnuje:

  • stravování mimo výše uvedené
  • vstupy do navštívených objektů
  • komplexní pojištění na cesty

Středně těžký program

Zájezd vhodný pro běžné turisty, zkušené rodiny odrostlými dětmi a zdatné seniory.

Další informace
Vybraný termín
Změnit
Termín:
26.8.2024 - 28.8.2024
Délka pobytu:
3 dny
Destinace:
Česká republika
PenzionHorská chataApartmányKempSnídaněStrava z vlastních zásobAutomobilem (Vlastní doprava)DodávkaMinibus
Cena 5 900 Kč
Doporučte zájezd ostatním

Reference

Michaela Poledníková
Michaela Poledníková

Kouzelná trasa malebnou Šumavskou krajinou, nějaké ty kopce, ale za to parádní sjezdy a super občerstvovačky po cestě i se zážitkovou restaurací😉😀 Určitě doporučuji💪

Kamila Oršulíiová
Kamila Oršulíková

Super povedeny víkend program i trasa,prostředí Šumavy je pěkné. Doporučuji

Martin Klečka
Martin Klečka

Parádně strávený víkend, perfektní trasa a program, výborný kolektiv, objednané počasí... Díky, že jsem mohl být u premiéry této akce! Radimovi palec nahoru, povedlo se mu to! Tohle je zájezd, který se bude líbit... A až tam pojedete, nezapomeňte se zastavit u Šumavského dědka v Nové Peci...

Vyražte s námi za dobrodružstvím