Korutany na kole

Poznávání korutanských jezer a vyhlídek ze sedla kola

Proběhnuté zájezdy

C281
od 27.4.2023
do 1.5.2023
STOP - vyprodáno
5 dní
12 200 Kč

Pohodový zájezd na kolech za poznáním přírodních krás Korutan v Rakousku. Objedeme po cyklostezkách několik jezer a vyjedeme na kole nebo lanovkou na zdejší vyhlídkové vrcholy. V jezerech se budeme moci vykoupat. Na etapách nás podpoří náš minibus.

Korutany na koleKorutany jsou nejjižnější spolková země Rakouska. Sousedí s Itálií a Slovinskem. Korutany mají ze všech zemí Rakouska nejvíce slunečních dní, což slibuje stálejší a teplejší počasí. Hlavními turistickými atrakcemi Korutan je město Villach, velká jezera Wörthersee, Millstätter See a Ossiachersee, dále jezera Faaker See a Weissensee, národní parky v pohoří Vysoké Taury a Nockberge, dále Karavanky, Karnské, Gurktálské a Gailtalské Alpy, biskupská katedrála v Gurku, zámek Hochosterwitz aj.

Program

pyramidenkogel Během zájezdu navštívíš krásná jezera Magdalen See, Ossiacher See či Wörtersee, nádherná místa jako zřícenina hradu Landskron, vrchol hory Gerlitzen (1909 m n. m.) s vyhlídkou. Dále se podíváš na lázeňská města Velden, Pörtschach s jejich noblesní atmosférou, vesničku Maria Wörth na poloostrově vybíhajícím do jezera s významným gotickým kostelem. Při etapě na Gerlitzen budeš mít možnost vyjet nahoru lanovkou. Sportovně založení jedinci si mohou vychutnat stoupání s převýšením cca 1 500 metrů. Více informací a detail programu najdeš zde.

Nocleh a strava

Ubytování v Korutanech Ubytování je zajištěno v apartmánech, nedaleko jezera Ossiacher See, v klidné části Landskron. Apartmány mají pokoje po dvou až čtyřech lůžkách, nejčastěji velké dvojlůžko nebo pohodlná rozkládací sedačka. Každý apartmán má vybavenou kuchyňku. Součástí penzionu je také restaurace s čepovaným pivem, kde budeme večeřet a snídat. Snídaně jsou zahrnuty v ceně zájezdu.

Doprava

dodavky V základní ceně zájezdu je zahrnuta doprava. Na tento zájezd cestujeme jedním nebo dvěma mikrobusy pro 8 osob nebo minibusem pro 19 osob. Odjíždíme z celé řady nástupních míst na Moravě, od Ostravy až po Brno. Detaily je nutné vyplnit v rámci přihlášky. Vlastní doprava je možná. Mikrobus řídí náš průvodce/řidič a je zde dostatek místa pro nohy i zavazadla.
Podrobné informace a fotky najdeš zde.Důležité informace

Náročnost, rezervace bez rizika, počasí, pojištění, Covid-19, mapy a orientace na zájezdech.
Vše najdeš na jednom místě zde na této stránce. Pokud máš další dotazy, kontaktuj nás.

Cena

Základní cena: 12 200 Kč

Cena zahrnuje:

  • doprava osob a přeprava kol v cyklovleku
  • ubytování v apartmánech
  • snídaně na hotelu
  • informační materiály, průvodce, pojištění CK proti úpadku, DPH

Cena nezahrnuje:

  • lanovka na Gerlitzen
  • komplexní pojištění na cesty Union TURISTA B
  • vstupy do kulturních památek a vše co není uvedeno v odstavci "Cena zahrnuje"

Slevy:

  • vlastní doprava -1 000 Kč

Příplatky:

  • dvoulůžkový pokoj +1 000 Kč / osobu a pobyt

Lehký program

Zájezd vhodný pro aktivnější lidi, rodiny s většími dětmi a seniory.

Další informace
Vybraný termín
Změnit
Termín:
27.4.2023 - 1.5.2023
Délka pobytu:
5 dní
Destinace:
Rakousko
PenzionApartmánySnídaněAutomobilem (Vlastní doprava)Autobus
Cena 12 200 Kč
Doporučte zájezd ostatním

Reference

korutany na kole
Jiří Šilberský

Děkuji za organizaci zájezdu, byl výborný. Vaši průvodci za mě a myslím i za ostatní účastníky zasluhují velkou pochvalu. Manželka byla spokojená a to je rozhodující :-) Příští rok určitě někam pojedeme, až se dohodneme kam, tak se na vás klidně obrátím.

Vyražte s námi za dobrodružstvím