Víkend se cvičením v Maďarsku

nabídka pro instruktory

Prodloužený víkend se cvičením v Maďarsku patří mezi jistoty našich instruktorů. Klienti nepotřebují dlouhou dovolenou, cena je velmi příznivá, všichni si perfektně odpočinou v největším lázeňském komplexu v Evropě a samozřejmě máme zajištěné krásné prostory na cvičení jen kousek od lázní. Ubytováním v apartmánech, ale umíme zajistit i hotel s polopenzí.

lazne-uvnitrHajdússzoboszló jsou maďarské termální lázně, které se nacházejí kousek od města Debrecen ve východním Maďarsku. V lázních samotných najdeš 3 kryté bazény s odlišnou teplotou léčivé vody (32, 36 a 38 °C). Dále budeš moci navštívit až 4 otevřené bazény, které poskytují různé možnosti rekreace.
Vstupné do termálních lázní se pohybuje kolem 1 800 HUF (160 Kč) / den.

Jodobromová slaná voda je vhodná především pro revmatická onemocnění, chronické nemoci pohybového ústrojí a degenerativní postižení. Účinek procedur je prokázaný také u kožních onemocnění (ekzémy, herpes). Léčení je vhodné také u ženských zánětlivých onemocnění. U řady neplodných žen se po několikrát opakovaných léčebných kúrách konečně dostavilo těhotenství.

V areálu je k dispozici vodní palác (Aqua palace) s rozlohou až 15 000 m2. Jedná se o největší evropský lázeňský komplex. Najdeš zde dobrodružně zaměřené bazény (v ledové jeskyni, s kinem, tropický, římský, mořský nebo v jeskyni). V jednotlivých bazénech je řada zážitků (masáže, prameny, proudy, bublinky nebo vířivky). Vstupné do komplexu se pohybuje kolem 3 400 HUF (300 Kč) / den.

Otevřeno je denně 7 - 19 hod. Informace o lázních: http://www.hungarospa.hu/

Program

Jedná se o návrh programu. Definitivní program si určuje instruktor.

čtvrtek - odjedeme v nočních hodinách z Moravy přes Slovensko do Maďarska.
pátek - přijedeme do střediska, zacvičíme si na první hodině. Půjdeme se koupat do lázní a večer máme další cvičební hodinu.
sobota - ranní cvičení. Po celodenní relaxaci v lázních vyrazíš na další večerní hodinu.
neděle - ráno poslední cvičení, opustíme ubytování a můžeme si ještě užít půl dne v lázních. Poté vyrazíme na cestu zpět do ČR po stejné trase. Předpokládáme příjezd v nočních hodinách na Moravu.

Nocleh a strava

Ubytování je zajištěno v apartmánech, které se nacházejí přímo u hlavního vstupu do termálních lázní. Každý apartmán je pro 2-3 osoby a nabízí ložnici se dvěma lůžky a malou kuchyňku s obývacím pokojem, kde může přenocovat další osoba.

V základní ceně předpokládáme vlastní stravování v apartmánech, kde máme k dispozici elektrický plotýnkový vařič, ledničku a nádobí pro nenáročné vaření. V případě zájmu je možné doobjednat polopenzi.

Doprava

autobus V základní ceně zájezdu je zahrnuta doprava. Na tento zájezd cestujeme kvalitním zahraničním autobusem s kapacitou 49 míst. Autobus je vybaven WC, klimatizací, barem a TV-videem. Nabízíme nástupní místa po celé Moravě, od Ostravy až po Brno. Detaily je nutné vyplnit v rámci přihlášky. Autobus je po celou dobu s námi ve středisku. Vlastní doprava je také možná.
Podrobné informace a fotky najdeš zde.

Důležité informace

Toto je nabídka pro instruktory. Není možné se na tento zájezd přihlásit. Pokud jsi instruktor a chceš podobný zájezd zorganizovat pro své klienty, prosím kontaktuj nás e-mailem, nebo telefonicky na 604 273 673.

Pojištění na zájezdu:
Tento zájezd nezahrnuje komplexní pojištění na cesty, které doporučujeme. Nabízíme také pojištění rizik spojených s onemocněním Covid-19. Pojištění je možné objednat v rolovacím menu v průběhu rezervace zájezdu.
Informace ke komplexnímu pojištění najdete zde.

Cena

Základní cena: 3 900 Kč

Cena zahrnuje:

  • 3x ubytování v apartmánech u lázní,
  • dopravu autobusem z Ostravy a okolí (možno zajistit z libovolného místa v ČR),

Cena nezahrnuje:

  • stravování (možnost zajistit polopenzi za příplatek 250,- Kč/den)
  • komplexní pojištění do zahraničí
  • vstupné do termálních lázní (cca 200 Kč/den)

Děti do 6 let mají ubytování ZDARMA. Děti 6-14 let mají slevu 10 %.

Nejlehčí program

Velmi lehký program vhodný pro průměrně zdatné turisty, rodiny s dětmi i seniory.

Další informace
Vybraný termín
Termín:
upřesněte
Délka pobytu:
upřesněte
Destinace:
Maďarsko
ApartmányPolopenzeStrava z vlastních zásobAutobusDodávka
Cena od 3 900 Kč
Doporučte zájezd ostatním

Vyražte s námi za dobrodružstvím