Apartmány a hotel Medena Trogir

Nabídka pro instruktory

Toto je nabídka pro instruktory.
Dlouhodobá a oblíbená destinace našich instruktorů. Apartmánové městečko se nachází v hotelovém komplexu Medena na okraji Trogiru. Klienti mohou být ubytováni jak v hotelu s polopenzí, tak v apartmánech bez stravy nebo s polopenzí. Na cvičení jsou zde terasovité multifunkční hřiště mezi apartmány a pláží. Na výlety se jezdíme podívat na Plitvická jezera, Šibenik a krásný Split.

apartmany-medena

Sport a zábava


V areálu Medena*** mají klienti k dispozici stolní tenis, minigolf, tenisové dvorce, hřiště pro míčové hry, dětské hřiště, plážový volejbal, vodní sporty a další. Podél pobřežní promenády jsou plážové bary, kavárny, cukrárna, restaurace, kiosky, trampolíny, motokáry a další. Je možné si zde vypůjčit kola. Do městečka Trogir se dá pohodlně dostat místním lodním spojením (10 minut) nebo autobusem (5 minut).

Výlety


V této destinaci pořádáme krásný celodenní výlet do národního parku Plitvická jezera. Jedeme autobusem na okraj národního parku. Zde přestoupíme na výletní loď a jedeme asi 1 hodinu k branám parku. Odtud již vedou pěší chodníčky v krásné přírodě, podél řeky až k samotným kaskádám. V jedné části prohlídky je dovoleno koupání. Cestou zpět prohlížíme letovisko Šibenik.
Další pěkný výlet je prohlídka města Split, především jeho nejznámější památku - Diokleciánův palác. Jedná se o půldenní výlet.
Nesmí samozřejmě chybět celodenní výlet lodí - tzv. fishpicknick. Loď projíždí nejkrásnější zátoky a místa v okolí s možností koupání. Během dne se podává oběd (ryba nebo maso) s neomezenou konzumací vína.

Cvičební prostory


Cvičení je možné minimálně na třech místech. Nejvíce prostoru je na multifunkčním hřišti mezi apartmány a pláží. Povrch: beton. Kapacita hřiště je i padesát osob. Hřiště je využíváno také basketbalisty a na malý fotbal. Na stejné terase je ještě betonové hřiště na tenis. O kousek vedle je zajímavý prostor s pódiem na cvičení, kde běžně probíhají animace nebo představení hotelovým hostům. Ráno a večer je toto místo k dispozici také nám na cvičení. V neposlední řadě je možné cvičit s menší skupinkou na pobřeží, kde se nachází několik betonových mol. Pro pomalé a relaxační cvičení je vhodný nedaleký borový háj s podkladem z jehličí.
Ke všem zájezdům poskytujeme kvalitní aparaturu se stojanem, prodlužovací šňůrou, v případě zájmu také s mikroportem.

Pláže


Pláže se nacházejí 50-200 m od apartmánů (podle jejich polohy) a 200 m od hotelu. Na pláž se přichází přes borový háj resortu. Na pláži najdeme pozvolný přístup do moře vhodný i pro děti. Na pravé straně je jemná oblázková pláž, uprostřed pak betonová plata a mola se schůdky do vody. Bokem resortu jsou skalnatá zákoutí pro příznivce soukromí. Část oblázkové pláže je vyčleněna také nudistům.

Program

Program zájezdu závisí na každém instruktorovi. Klientům se snažíme nabídnout zcela konkrétní program, včetně naplánovaných výletů, typů cvičebních hodin, programu na večer, animací v resortu, apod.

Program začíná pátkem odpoledne (odjezd z nástupních míst) a končí nedělí ráno příjezdem do ČR. Pobyt je od soboty do soboty. Jiné rozdělení pobytových dní není možné.

Konkrétní program zde není uveden, protože se jedná o neprodejní nabídku pro instruktory. Jste-li koncový zákazník, hledejte nabídku s konkrétním termínem konání zájezdu a s konkrétním programem.

Nocleh a strava

Apartmány se nacházejí ve velké zahradě s borovicemi. Oblast je ohraničená mořem, recepcí, borovým lesem (vhodným na běhání) a zástavbou ve směru do města Trogir. Součástí celého komplexu jsou apartmány (starší a novější) a dále hotel Medena. U recepce je k dispozici obchod se smíšeným zbožím. Na pláži je řada barů a restaurací a obchůdků pro turisty.
Ubytování je zajištěno v klimatizovaných apartmánech pro 4-5 osob v těsné blízkosti moře.
V apartmánu jsou dvě oddělené dvoulůžkové ložnice a obývací místnost s kuchyňským koutem, TV/SAT, telefon, klimatizace, sprcha a WC. V obývací části je možné ubytovat pátou osobu na přistýlce. Všechny apartmány Medena jsou vybaveny balkonem nebo terasou. Za příplatek 1000 Kč/os. je možné vyžádat menší apartmán pro 2-3 osoby. Vzdálenost k pláži je cca 50 - 300 m (dle polohy apartmánu v hotelové zahradě).

Doprava

autobus V základní ceně zájezdu je zahrnuta doprava. Na tento zájezd cestujeme kvalitním zahraničním autobusem s kapacitou 49 míst. Autobus je vybaven WC, klimatizací, barem a TV-videem. Nabízíme nástupní místa po celé Moravě, od Ostravy až po Brno. Detaily je nutné vyplnit v rámci přihlášky. Autobus je s námi ve středisku, nikde nepřestupujeme ani nečekáme. Vlastní doprava je možná.
Podrobné informace a fotky najdeš zde.

Důležité informace

Výhody resortu:

 • přijatelná dojezdová vzdálenost z ČR
 • dostupná cena nerekonstruovaných apartmánů
 • dvě oddělené ložnice pro 2 osoby, možnost 5. osoby (dítě)
 • žádná lůžka na patro, lůžka na chodbě, apod.
 • skvělé terasy a posezení před apartmány,
 • možnost dokoupení cenově dostupné polopenze v hotelu Medena
 • možnost kombinace pobytu v hotelu a v apartmánech
 • skvělé cvičební prostory i pro několik skupin najednou
 • bezproblémové vztahy s recepcí,
 • široká nabídka vyzkoušených výletů,
 • dobře zavedená a často navštěvovaná destinace

Nevýhody resortu:

 • resort bez bazénu
 • brzy vyprodaná kapacita bez možnosti rozšíření v případě velkého zájmu
 • v sezóně poměrně hlučné a životaplné středisko

Cena

Cenu Vám rádi nabídneme na vyžádání. Cena závisí na konkrétním termínu, počtu osob, odjezdovém místě, službách, které budou zahrnuty v ceně. Mimo sezónu (červen) se koncová cena pro klienta pohybuje kolem 6500 Kč/osobu. V hlavní sezóně (červenec) je cena okolo 7500 Kč/osobu.

Cena většinou zahrnuje:

 • dopravu do Trogiru a zpět
 • 7x ubytování v apartmánech. V základní ceně počítáme s plnou obsazeností 4 osob na apartmánu,
 • pobytovou taxu
 • 2x denně cvičení
 • Delegát znalý místního prostředí. Delegát řeší různé problémy a dotazy na místě, organizuje výlety.
 • DPH, pojištění CK proti úpadku a všemožné poplatky

Cena nezahrnuje:

Příplatky:

 • komplexní pojištění na cesty Union TURISTA B 240 Kč

Slevy:

 • Vlastní doprava: -1000,- Kč
 • 5 osob na apartmánu: -500,- Kč/osobu

Nejlehčí program

Velmi lehký program vhodný pro průměrně zdatné turisty, rodiny s dětmi i seniory.

Další informace
Vybraný termín
Termín:
upřesněte
Délka pobytu:
upřesněte
Destinace:
Chorvatsko
HotelApartmányPolopenzeStrava z vlastních zásobAutomobilem (Vlastní doprava)Autobus
Cena od 6 900 Kč
Doporučte zájezd ostatním

Vyražte s námi za dobrodružstvím