27. 10. 2022

Program zájezdu: Sardinie - pobyt a relaxace

Detailní program pobytového zájezdu na Sardinii.

1. den:
Ranní odjezd z nástupních míst přes Rakousko do Italského Livorna. Noční trajekt na Sardinii (22:00-6:00) s noclehem na palubě.

2. den:
Ráno přijedeme do Olbie nebo Golfo Aranci. Přejezd autobusem do kempu, koupání a relaxace po cestě na místní písečné pláži u kempu. Večeře.

3. den:
Snídaně. Celodenní koupání nebo výlet trajektem na ostrov La Maddalena. Po ostrově se můžeš pohybovat místní autobusovou dopravou na pláže nebo si uděláš pěší výlet na Garibaldiho pevnost s krásnými výhledy. Večeře.

4. den:
Snídaně. Dnes se můžeš koupat na poloostrově Capo Testa s nádhernými skálami a majákem. Doporučujeme procházku mezi útesy (1-2 hod.), kde je velmi fotogenické místo. Večeře.

5. den:
Autobusem cestovní kanceláře přejezd na nejkrásnější východní část ostrova. Odpolední koupání na pláži s výhledem na skalnaté východní pobřeží Sardinie. Večeře.

6. den:
Snídaně. Odpočinkový den na pláži. Pro zájemce plavba podél úžasných východních skal vysokých až 100 m na nafukovacím motorovém člunu. Několikrát zakotvíme na nepřístupných karibských plážích s bílým pískem Cala Luna, Cala Mariolu či Cala Goloritzé a budeme se koupat. Už samotná jízda na člunu je celoživotní zážitek.

7. den:
Snídaně. Celodenní koupání. Večeře v restauraci.

8. den:
Snídaně. Celodenní koupání. Večeře v restauraci.

9. den:
Snídaně, přejezd na krásnou pláž Su Barone u letoviska Orosei. Přejezd do Golfo Aranci nebo Olbie, nočním trajektrem do Livorna.

10. den:
Ráno z Livorna přes Itálii a Rakousko zpět do ČR. Příjezd ve večerních hodinách do nástupních míst.

Zájezd Sardinie - pobyt a relaxace

Další informace o zájezdu a rezervační formulář najdeš Zde

Nabízíme také aktivní dovolenou na Sardinii

V červnu a září můžeš vyrazit na kole po severní a východní Sardinii. Informace zde.
Během prázdnin nabízíme srpnový termín cyklo zájezdu po východní Sardiníí. Informace zde.

Radim Jaluvka
Autor:
Radim Jalůvka