Řeka Soča - rafting a kaňoning

Dobrodružství na nejkrásnější Slovinské řece

Vyberte si termín

V333
od 9.8.2024
do 11.8.2024
Prázdninový termín
3 dny
7 200 Kč
V334
od 30.8.2024
do 1.9.2024
Prázdninový termín
3 dny
7 200 Kč

Proběhnuté zájezdy

V331
od 14.6.2024
do 16.6.2024
3 dny
7 200 Kč
V332
od 5.7.2024
do 7.7.2024
Termín zrušen
3 dny
7 200 Kč

Máš jedinečnou příležitost vyzkoušet si pravý rafting na divoké vodě. Slovinská Soča je k tomu jako dělaná. Bezpečně tě svezeme na šestimístných raftech. Další den si vyzkoušíš kaňoning, turistiku nebo některou z krásných ferrat v okolí obce Bovec. Víkend nabitý zážitky v krásných Julských Alpách. Akce je ideální formou teambuildingu pro firmy a menší kolektivy.

rafting-na-rece-socaRafting řeka Soča patří k nejlepším v Evropě. Je zde mnoho obrovských kamenů, hlubokých lagun a řeka Soča zde opravdu teče. V ceně zájezdu máš zajištěno veškeré vybavení na raftování - neopren, vestu, přilbu, pádlo a raft s instruktorem, který jezdí řeku Soču pravidelně již mnoho let. Akce je vhodná také pro děti od 8 let. Během plavby budeme dělat pravidelné koupací zastávky a užijeme si řadu vodáckých her. Budeme se klouzat po raftech do průzračné řeky nebo se jen tak ohřívat na obrovských kamenech nad tyrkysovou lagunou průzračné řeky. Délka raftování se pohybuje kolem 3 hodin. Obyčejně začínáme na mostě Boka a končíme nad slalomovou tratí Trnovo. Obtížnost řeky se postupně zvyšuje a při optimálním stavu vody dosahuje obtížnosti WW IV. Splutí předchází dokonalá příprava a zaškolení. Zbytek dne je možné věnovat odpočinku nebo snadné turistice v okolí. Jsme schopni nabídnout také další aktivity, jako je speleologie, ZipLine, jízda na kajaku, nebo třeba degustace vína.

vodopad-kanoningDruhý den budeme věnovat kaňoningu. Canyoning je nové úžasné dobrodružství provozované ve volné přírodě. Jedná se o zdolávání vodopádů a lagun po proudu řeky za pomocí jištění. Některé vodopády budeme slaňovat (za asistence instruktora), menší budeme skákat do hlubokých tůní. Jiné překážky sjedeme po zadku jako na klouzačce. Vše se odehrává v úžasné nedotčené přírodě. Kaňoning je zážitek, který si nenech ujít. Pro základní klienty bez zkušeností volíme nejlehčí kaňon Sušec. Jedná se o kaňon bez slaňování, jen s tobogány, skoky a plaváním v túních. Je to vlastně přírodní aquapark. Celkem zde strávíme 3 hodiny. Pro zkušenější klienty jsme schopni zajistit kaňon Fratarica, Predelica nebo Kozjak.

Program

reka-soca-raftingPátek - vyrazíme během dne z nástupních míst, čeká nás přejezd Rakouska do Slovinska a nocování v kempu ve vlastních stanech.
Sobota - Vrhneme se na rafting: setkání s vodáky, školení, distribuce materiálu, přejezd na řeku. Sjedeme ten nejdelší možný úsek řeky Soča v úseku Golobar - Trnovo (WW IV) v délce asi 3 hod. V případě malého stavu vody budeme muset úsek zkrátit. Zbytek dne budeme věnovat turistice v okolí, koupání, grilování apod.
Neděle - dnes nás čeká druhý zážitek - kaňoning. Vyzkoušíme si snadnou variantu v kaňonu Sušec (pro zájemce zajistíme náročnější kaňoning v oblasti Fratarica, Predelica nebo Kozjak). Kaňoning je možno zaměnit za výstup na vrchol Mangart (2 677 m) pomocí zajištěné cesty via ferrata (A/B). Variantu druhého dne prosím uveď v poznámce tvé přihlášky na zájezd. Opět bude dost možností k odpočinku, koupání nebo individuální turistice. Odpolední odjezd k domovu s pozdně večerním až nočním příjezdem do nástupních míst.

Nocleh a strava

rafting-slovinsko-kempovaniUbytování
Bydlet budeme v kempu nedaleko obce Bovec ve vlastních stanech. Do centra města je to asi 10 minut chůze (obchod, restaurace, kavárny, procházka). Kousek od kempu je lanovka na vrchol Canin (2 200 m n.m.), odkud je možné zdolat snadnou ferratou (A) vrchol. Krásný vyhlídkový bod s nejvýše položenou restaurací ve Slovinsku.
Kemp samotný nabízí WC, sprchy s teplou vodou, ohniště, gril.

Stravování
Stavování není zahrnuto v ceně zájezdu. Počítáme s grilováním v sobotu večer (gril je na místě k dispozici). Pro skupiny a firemní akce jsme schopni zajistit bečku piva, víno, snídaně i kompletní grilování na zakázku.

Doprava

dodávky V základní ceně zájezdu je zahrnuta doprava. Nejčastěji jezdíme mikrobusy Ford Transit a Ford Tourneo pro 8 klientů + průvodce/řidič. Nabízíme nástupní místa po celé Moravě, od Ostravy až po Brno (některá za příplatek). Detaily je nutné vyplnit v rámci přihlášky. V autě je dostatek místa na nohy i zavazadla a cestovní rychlost je vyšší než autobusem. Vlastní doprava je také možná. Podrobné informace a fotky najdeš zde.


Důležité informace

Pojištění na zájezdu:
Tento zájezd nezahrnuje komplexní pojištění na cesty, které doporučujeme. Doporučujeme sjednat si naše připojištění Union Sport B. Toto pojištění zahrnuje jak rafting, tak kaňoning a via ferrata, stejně jako pojištění stornovacích poplatků. Pojištění je možné objednat v rolovacím menu v průběhu rezervace zájezdu.
Informace ke komplexnímu pojištění najdeš zde.

Cena

Základní cena: 7 200 Kč

Cena zahrnuje:

 • dopravu mikrobusem
 • 2x ubytování v kempu ve vlastním stanu
 • vybavení na rafting - neopren 3mm, vestu, přilbu, bundu, boty, pádlo, raft, průvodce, místní poplatky za splutí řeky, dopravu materiálu a osob podél řeky
 • vybavení na kaňoning - neopren 5mm, boty, přilbu, sedák, prostředky pro jištění, průvodce, místní poplatky
 • služby průvodce
 • parkovné, poplatky
 • DPH, pojištění proti úpadku a další náklady CK

Cena nezahrnuje:

 • stravování
 • komplexní pojištění na cesty - Union Sport B

Slevy:

 • vlastní doprava -900 Kč
 • druhý den bez kaňoningu -1 000 Kč
 • druhý den via ferrata místo kaňoningu -200 Kč
 • děti do 14,99 let -500 Kč

Středně těžký program

Zájezd vhodný pro běžné turisty, zkušené rodiny odrostlými dětmi a zdatné seniory.

Další informace
Vybraný termín
Změnit
Termín:
9.8.2024 - 11.8.2024
Délka pobytu:
3 dny
Destinace:
Slovinsko
Pod stanemKempStrava z vlastních zásobAutomobilem (Vlastní doprava)Dodávka
Cena 7 200 Kč
Doporučte zájezd ostatním

Vyražte s námi za dobrodružstvím