Rafting a kaňoning Salza

Bezpečný sjezd řeky Salzy na raftu s programem

Vyberte si termín

R202
od 19.7.2024
do 21.7.2024
Prázdninový termín
3 dny
6 900 Kč
R203
od 2.8.2024
do 4.8.2024
Prázdninový termín
3 dny
6 900 Kč
R204
od 19.8.2024
do 21.8.2024
Prázdninový termín
3 dny
6 900 Kč
R205
od 20.9.2024
do 22.9.2024
3 dny
6 900 Kč

Proběhnuté zájezdy

R201
od 21.6.2024
do 23.6.2024
3 dny
6 900 Kč

Chceš si užít sjezd divoké řeky Salza v Rakousku? Nemáš na to, abys řídil vlastní kajak nebo kánoe? Přidej se k nám do raftu a užij si sjezd krásných peřejí i úžasné vodní soutěsky pod dohledem zkušeného vodáka. Další den můžeš vyzkoušet kaňoning, riverbug, ferratu nebo nenáročnou turistiku v nádherné přírodě Salzy.

raftingRafting - v ceně je zahrnutý celodenní sjezd řeky Salzy. Je to adrenalinový zážitek a plno zábavy. Raft řídí zkušený průvodce raftů s rakouskou licencí. Proto je cena vyšší než náš běžný zájezd na Salzu v kánoích. Rafting není možný pro děti do 7 let, pro neplavce, osoby se zhoršenou pohyblivostí a pro osoby pod vlivem drog nebo alkoholu. S tím nic nenaděláme. Naopak Tě čeká koupání v průzračné vodě, dobrovolný skok z 5m můstku do řeky a další zážitky. Jezdíme na raftu pro 4-10 osob s průvodcem. Záleží hodně na stavu vody v řece. Kompletní vybavení je v ceně.

Kaňoning - tedy canyoning v oblasti Salzy je novinkou v naší nabídce. Je to také dost adrenalinový zážitek a vyžaduje dobrou duševní i fyzickou kondici. riverbug Sestává z výstupu a následného slaňování nebo skákání v toku místního potoka, který se nachází nedaleko Salzy. Budeme se také brodit vodou, plavat nebo přelézat balvany nebo napadané stromy. Můžeš si vybrat variantu půldenního nebo celodenního kaňoningu. Kompletní vybavení je v ceně příplatku.

Riverbug - málo rozšířený druh vodního sportu z Nového Zélandu. Jezdíme na nafukovacích "křeslech" a za pomocí rukou a nohou řídíme toto plavidlo po vodní ploše - řece nebo třeba po jezeře či laguně. Je to zcela bezpečné, intuitivní, zábavné a jednoduché. Plavidlo Ti odpustí kdejakou chybu a zkrátka se jenom vezeš. Doporučujeme půldenní zážitek s akčním programem. Jezdíme maximálně ve skupinkách pro 6 osob. Kompletní vybavení je v ceně příplatku.

Program

vodopad1. den: Odjezd v odpoledních hodinách do Rakouska. Ubytování v kempu nebo v penzionu. Můžeme ještě ledasco probrat, popovídat si, nebo zazpívat prostonárodní písně. Můžeš dorazit vlastní dopravou až další den ráno.
2. den: Dnešní program rafting na řece Salza je přibližně od 9 do 16 hodin. První polovina řeky je méně divoká a budeš mít dost času si na raft a pádlování zvyknout a trochu se to naučit. V okolí Tě čeká nádherná příroda a za pěkného počasí vyhlídky na okolní hory. Druhá polovina dne je divočejší a pořádně si ji užijeme. Během dne tě čeká také pauza na oběd (v ceně). Končíme v kempu Saggraben, odkud máš zajištěnu dopravu zpět na základnu. Večery v kempech u řeky Salzy patří k nezapomenutelným. Za dobrého počasí budeme grilovat.
3. den: Dnešní program je variabilní. Můžeš se vydat na túru v okolí řeky Salzy nebo si můžeš vyzkoušet nenáročný kaňoning v okolní soutěsce s řadou vodopádků. Další volbou je nenáročný a hodně zábavný riverbug. V odpoledních hodinách vyrazíme k domovu, kam přijedeme večer.

Nocleh a strava

pokoj-5 Základní cena zahrnuje ubytování ve vlastním stanu v krásném kempu nedaleko řeky. V závislosti na obsazenosti kempů využíváme kemp nedaleko Palfau nebo kemp u obce Wildalpen. Za příplatek můžeš bydlet v penzionu nebo v ubytovně, v každém případě pod střechou a na pevné posteli. Pro zájemce zajistíme bohatou snídani a nebo také grilování. Fotky a informace najdeš zde. Zájezd jezdíme společně s programem našeho zájezdu Salza.

Doprava

dodavky V základní ceně zájezdu je zahrnuta doprava. Na tento zájezd cestujeme jedním nebo dvěma mikrobusy pro 8 osob nebo minibusem pro 19 osob. Odjíždíme z celé řady nástupních míst na Moravě, od Ostravy až po Brno (některá za příplatek). Detaily je nutné vyplnit v rámci přihlášky. Vlastní doprava je také možná. Mikrobus řídí náš průvodce/řidič, který se zároveň stará o organizaci na místě. V autech je dostatek místa na nohy i na zavazadla.
Podrobné informace a fotky najdeš zde.

Důležité informace

Odpovědi na všechny své otázky najdeš na této FAQ stránce.

Pro firemní skupiny, uzavřené skupiny přátel a školní výlety dokážeme zajistit individuální podmínky a termíny. Zašli nám svou představu e-mailem.

Cena

Základní cena: 6 900 Kč

Cena zahrnuje:

  • dopravu do Rakouska a zpět,
  • 2x ubytování v kempu ve vlastním stanu (penzion možný za příplatek 3000 Kč/os).
  • 1x celodenní rafting na řece Salza s obědem v ceně
  • parkování a vjezd podél řeky Salzy pro naši dodávku
  • DPH, pojištění CK proti úpadku aj. náklady cestovní kanceláře

Cena nezahrnuje:

  • stravování. Je možné zajistit 2x snídaně (+500 Kč), případně 1x grilování (+400 Kč)
  • program druhého dne - kaňoning (83-109 EUR), případně Riverbug (80 EUR) nebo individuální turistika (v ceně zájezdu). Program je nutné rezervovat předem, včetně platby.
  • komplexní pojištění Union Sport B (90 Kč/den)

Slevy a příplatky:
Sleva za vlastní dopravu: -500 Kč
Děti do 14 let: -500 Kč

Středně těžký program

Zájezd vhodný pro běžné turisty, zkušené rodiny odrostlými dětmi a zdatné seniory.

Další informace
Vybraný termín
Změnit
Termín:
19.7.2024 - 21.7.2024
Délka pobytu:
3 dny
Destinace:
Rakousko
PenzionPod stanemKempSnídaněAutomobilem (Vlastní doprava)DodávkaMinibus
Cena 6 900 Kč
Doporučte zájezd ostatním

Vyražte s námi za dobrodružstvím