Salza

Vodácký víkend na nejkrásnější rakouské řece

Vyberte si termín

V206
od 24.9.2021
do 26.9.2021
3 dny
3 900 Kč

Proběhnuté zájezdy

V203
od 24.7.2020
do 26.7.2020
Prázdninový termín
3 dny
3 900 Kč
V204
od 14.8.2020
do 16.8.2020
Prázdninový termín
3 dny
3 900 Kč
V205
od 28.8.2020
do 30.8.2020
Prázdninový termín
3 dny
3 900 Kč
V206
od 25.9.2020
do 27.9.2020
3 dny
3 900 Kč
V202
od 25.6.2021
do 27.6.2021
3 dny
3 900 Kč
V203
od 30.7.2021
do 1.8.2021
STOP - vyprodáno
3 dny
3 900 Kč
V204
od 13.8.2021
do 15.8.2021
STOP - vyprodáno
3 dny
3 900 Kč
V205
od 27.8.2021
do 29.8.2021
STOP - vyprodáno
3 dny
3 900 Kč

Jedna z nejkrásnějších evropských řek. Víkend, který Vás dokonale nabije. Uchvátí vás úžasná čistota vody a pravá Alpská příroda. Stejně tak skvělá vodácká parta, grilování a večírky u kytary. Pohoupete se na peřejích řeky „učitelky“ a naučíte se ovládání lodi na divoké řece. Splutí soutěsky druhý den plavby je opravdový vodácký zážitek, stejně jako sportovní peřej ve Wildalpenu. Nově nabízíme několik variant komfortu ubytování a stravy.

SalzaLetos nově zavádíme tři různé varianty komfortu ubytování a stravování:

 • Základní varianta - ve vlastním stanu
 • Prémiová varianta - se spaním na matraci a se snídaní
 • Luxusní varianta - se spaním v chatkách, se snídaní a s grilováním v ceně

Zájezd je možné absolvovat dopravou mikrobusem nebo vlastním autem (sleva 500 Kč/osobu).

Popis služeb Základní varianta Prémiová varianta Luxusní varianta
Společné ohniště v sobotu večer ANO ANO ANO
Ubytování ve vlastním stanu 2 noci ANO LZE LZE
Ubytování na matracích 2 noci - ANO LZE
2x snídaně v ceně - ANO ANO
Ubytování v chatce pro 4 osoby - 2 noci - - ANO
Grilování masa, sýru a zeleniny - - ANO
Možnost vlastní dopravy -500 Kč -500 Kč -500 Kč
Cena zájezdu 3900 Kč 4400 Kč 4900 Kč

TIP: Skupinám zajistíme kombinaci služeb dle přání.
Další informace najdete v sekci Ubytování a Strava - níže.

Program

1. den: Pátek odpoledne odjezd z nástupních míst do Rakouska. Ubytování podle zvolené varianty komfortu. Je možná také varianta ranního příjezdu bez prvního noclehu.

2. den: Snídaně podle zvolené varianty komfortu. Od 8:00 hod. základní školení k bezpečnosti, ovládání lodi a k programu. Přesun na začátek řeky pod přehradou. První den nás čeká splutí v délce 19 km plavby – obtížnost WW I – WW III. Plavba končí za Alpským městečkem Wildalpen. Cestou si vyzkoušíme legendární sportovní peřej, kde Vás řádně vyfotíme a natočíme. Večer nás čeká společný táborák. Luxusní varianta zájezdu má grilování v ceně. Ostatní budou mít možnost využít oheň pro vlastní grilování.

3. den: Snídaně podle zvolené varianty komfortu. Od 8:00 hod informační schůzka pro další den. Z kempu vyrazíme na místo včerejšího konce plavby. Druhá etapa plavby má délku asi 14 km - obtížnosti WW II - WW III. Dobrovolně si můžete skočit do průzračné řeky z třímetrového můstku nebo ze skály. Poslední úsek řeky vede v úžasné soutěsce, která je právem považována za nejhezčí úsek plavby. Na konci tohoto skvělého zážitku nás čeká pohodový odpočinkový úsek s možností koupání. Po vysušení lodí a zabalení věcí v kempu vyrážíme na zpáteční cestu domů. Příjezd do Brna v nočních hodinách.

Řidiče aut vlastní dopravy pomůžeme dopravit zpět k jejich vozům, aby se dostali zpět do kempu. Vaše auta využijeme pro logistiku pohybu podél řeky. Klienti s vlastní dopravou platí parkovné u řeky i v kempu. Doporučujeme proto využít pro příjezd na Salzu naši levnou dopravu mikrobusy.

Nocleh a strava

Máme pro Vás tři různé varianty komfortu ubytování a stravování:

 • Základní varianta - ve vlastním stanu
 • Prémiová varianta - se spaním na matraci a se snídaní
 • Luxusní varianta - se spaním v chatkách, se snídaní a s grilováním v ceně

Prémiová a Luxusní varianta se od základní varianty liší nejen ve způsobu nocování, ale především v možnostech stravování.

Varianty přehledně zobrazuje tabulka na začátku stránky.

Ubytování

Ubytování ve vlastním stanu - základní varianta
Zahrnuje místo v kempu, kde si každý postaví vlastní stan. Předpokládáme ubytování alespoň dvou osob v jednom stanu. Užijete kempovací nádobí, případně vařič. Individuálním klientům doporučujeme využít variantu noclehu na matraci.

Ubytování na matraci - prémiová varianta
Nad recepcí kempu se nachází velká podkrovní místnost vykládaná dřevem. Zde se nachází kvalitní matrace. V místnosti je teplo a sucho. K noclehu Vám bude stačit letní spacák nebo deka, případně malý polštářek.

Ubytování v chatkách - luxusní varianta
V prostřední části kempu se nachází omezené množství chatek. Každá chatka je pro 4 osoby. Spí se na postelích s matracemi. Chatky mají společné sociální zařízení. Chatky mají společné kryté posezení s přípojkou elektřiny. Chatky jsou chráněny od zbytku kempu stromy. Je to vhodné místo i pro uzavřené nebo VIP skupiny, které nechtějí být nikým rušeny (nebo nechtějí rušit ostatní v kempu).
Volná místa v chatce se pokusíme doplnit dalšími klienty. V opačném případě doplatíte příplatek za neobsazená lůžka. Grilování pod přístřeškem u chatek je možné při obsazení min. třech chatek. Při menším počtu budeme grilovat na grilu u ohniště.

Stravování

Vlastní strava - u základní varianty
Uvaříte si z vlastních zásob. K dispozici je tekoucí voda, menší zázemí společenské místnosti, rychlovarná konvice, večer rozdělaný oheň.

Snídaně - v ceně u prémiové a luxusní varianty
Prémiová a luxusní varianta komfortu v sobě zahrnuje 2x bohatou snídani. Připravujeme párky, vajíčka, užijete si výběr čajů, pečiva, zeleniny i ovoce. K dispozici je také sladký koutek a káva. Nezapomínáme ani na šunku, salámy a sýry. Klienti v základní variantě si připravují snídani z vlastních zásob. Mohou využít místní rychlovarnou konvici a zázemí menší jídelny s lavicemi a stoly.

Grilování - v ceně luxusní varianty
V ceně luxusní varianty je zahrnuté sobotní grilování. Každý dostane grilované maso, grilovaný sýr a zeleninu, salát, pečivo, hořčici, křen, kečup apod. Jídlo je kvalitní, doma připravené s láskou a v dostatečném množství.
Klienti v základní, prémiové a luxusní variantě mohou taktéž využít rozdělaného ohně a grilovat si sami své vlastní připravené potraviny přivezené z domu.

Doprava

V základní ceně zájezdu je zahrnuta doprava. Tento zájezd realizujeme - v závislosti na počtu přihlášených - jedním, nebo dvěma mikrobusy pro max 8 osob, popřípadě minibusem pro 19 osob. Díky tomuto výběru rušíme jen velmi málo zájezdů. Minimální počet účastníků pro konání tohoto zájezdu je 8 osob.
Z aktivních cestovních kanceláří máme nejširší nabídku nástupních míst na Moravě. U této akce nabízíme níže uvedená nástupní místa:

Minimální počet osob pro realizaci nástupního místa jsou 4 osoby. 14 dní před odjezdem na zájezd Vás budeme informovat o tom, zda Vaše nástupní místo této podmínce vyhovuje, případně se domluvíme na dalších možnostech (spolujízda s jiným klientem, nejbližší možné nástupní místo, apod.). Skupinám nabízíme další nástupní místa po vzájemné dohodě s CK.
Přesné časy a konkrétní realizovaná odjezdová místa budou upřesněna v závěrečných informacích k zájezdu, které obdržíte e-mailem 10-7 dní před odjezdem.

Důležité informace

Přečtěte si důležité informace v sekci Otázky a odpovědi k zájezdu Salza.

Pro skupiny min. 8 osob můžeme zajistit individuální péči v libovolný termín v roce. Akci doporučujeme firmám jako skvělý teambuilding nebo akci pro VIP klienty. Pro firmy můžeme zajistit ubytování v chatkách nebo i v apartmánech nebo v penzionu, raut, sud piva, víno, grilování a další služby.

Rezervace bez rizika
Znamená, že v okamžiku rezervace zájezdu uhradíte pouze zálohu ve výši 1.000 Kč/osobu. Tři měsíce před odjezdem uhradíte se platí záloha na zájezd do 50 % ceny zájezdu. Doplatek do plné ceny platíte až měsíc před odjezdem na zájezd. Dle všeobecných obchodních podmínek můžete zájezd zrušit bez poplatku až do doby 30 dní před odletem (srovnejte s konkurencí).

Covid-19:
Informace o možnostech a podmínkách cestování: najdete zde..

Pojištění na zájezdu:
Tento zájezd nezahrnuje komplexní pojištění na cesty SportB, které velmi doporučujeme. Nabízíme také pojištění rizik spojených s onemocněním Covid-19. Pojištění je možné objednat v rolovacím menu v průběhu rezervace zájezdu.
Informace ke komplexnímu pojištění najdete zde.

Technické vychytávky
Naši průvodci jsou vybavení GPS modulem pro jejich sledování. Používáme elektronické mapy ve formátu mapy.cz a komunikujeme s klienty ve skupině zřízené v aplikaci WhatsApp. Díky tomu je Vaše orientace jednodušší. Zájemci se mohou pohybovat i sami, bez doprovodu průvodce. Další informace obdržíte v pokynech na cestu.

Cena

Popis Základní varianta Prémiová varianta Luxusní varianta
Cena zájezdu 3900 Kč 4400 Kč 4900 Kč

Vybranou variantu zvolte v přihlášce formou rolovacího menu.

Základní cena zahrnuje:

 • dopravu mikrobusem a svoz lidí a materiálu podél vody u dopravy CK
 • svoz řidičů k autům u vlastní dopravy
 • zapůjčení vodáckého vybavení (dvoumístná nafukovací kánoe Gumotex Baraka, neopren, vodácká bunda, pádlo, plovací vesta a přilba (výšku, váhu a velikost, nahlaste v poznámce v rezervaci)
 • 2x nocleh v kempu ve vlastním stanu, na matraci nebo v chatce (dle zvolené varianty komfortu),
 • snídaně, případně grilování (při variantách prémium a luxus)
 • zkušené vodácké instruktory s výbavou (kayak, házečky pro záchranu, lékárnička, apod.)
 • parkovné našich vozidel v kempu a u vody, poplatek za sjezd řeky
 • DPH, pojištění CK proti úpadku, služby CK

Cena nezahrnuje:

 • stravování (u základní varianty)
 • Komplexní pojištění Union Sport B

Slevy a příplatky:

 • vlastní doprava -500 Kč
 • neobsazené lůžko v chatce pro 4 osoby +1000 Kč/lůžko

Středně těžký program

Zájezd vhodný pro běžné turisty, zkušené rodiny odrostlými dětmi a zdatné seniory.

Další informace
Vybraný termín
Změnit
Termín:
24.9.2021 - 26.9.2021
Délka pobytu:
3 dny
Destinace:
Rakousko
Mobilní dům, karavan, chatkaPod stanemKempPolopenzeSnídaněStrava z vlastních zásobAutomobilem (Vlastní doprava)Mikrobus
Cena 3 900 Kč
Doporučte zájezd ostatním

Vyražte s námi za dobrodružstvím