Salza

Vodácký víkend na nejkrásnější rakouské řece

Vyberte si termín

V202
od 19.7.2024
do 21.7.2024
Prázdninový termín
3 dny
6 900 Kč
V203
od 2.8.2024
do 4.8.2024
Prázdninový termín
3 dny
6 900 Kč
V204
od 19.8.2024
do 21.8.2024
Prázdninový termín
3 dny
6 900 Kč
V205
od 20.9.2024
do 22.9.2024
3 dny
5 900 Kč

Proběhnuté zájezdy

V201
od 21.6.2024
do 23.6.2024
3 dny
5 900 Kč

Víkend, který tě dokonale nabije. Uchvátí tě úžasná čistota vody a pravá alpská příroda. Stejně tak skvělá vodácká parta, grilování a večírky u kytary s případným komfortem ubytování v penzionu. Zažiješ opravdovou divokou vodu. Splutí soutěsky druhý den plavby je opravdový vodácký zážitek, stejně jako sportovní peřej ve Wildalpenu. U nás máš kompletní vybavení, dopravu a ubytování v ceně.

Program

Salza rafting Doporučujeme nejpohodlnější variantu - odjezd v pátek odpoledne, v sobotu a v neděli splutí Salzy, s nedělním návratem do nástupních míst. Pokud máš málo času a chceš dorazit vlastním autem, můžeš přijet k řece až v sobotu ráno. Zaškolí Tě zkušený vodák a večer si užiješ společnou zábavu u vodáckého táboráku. V okolí řeky je také možná celá řada procházek pro Tvůj nevodácký doprovod.
Podrobně rozepsaný program najdeš zde.

Nocleh a strava

pokoj-5 Základní cena zahrnuje ubytování ve vlastním stanu v krásném kempu nedaleko řeky. V závislosti na obsazenosti kempů využíváme kemp nedaleko Palfau nebo kemp u obce Wildalpen. Za příplatek můžeš bydlet v penzionu nebo v ubytovně, v každém případě pod střechou a na pevné posteli. Pro zájemce zajistíme bohatou snídani a nebo také grilování. Podrobný popis a fotografie najdeš zde.

Doprava

dodavky V základní ceně zájezdu je zahrnuta doprava. Na tento zájezd cestujeme jedním nebo dvěma mikrobusy pro 8 osob nebo minibusem pro 19 osob. Odjíždíme z celé řady nástupních míst na Moravě, od Ostravy až po Brno (některá za příplatek). Detaily je nutné vyplnit v rámci přihlášky. Vlastní doprava je také možná. Mikrobus řídí náš průvodce/řidič a je zde dostatek místa pro nohy i zavazadla.
Podrobné informace a fotky najdeš zde.


Důležité informace

Odpovědi na všechny své otázky najdeš na této FAQ stránce.
Pro firemní skupiny, uzavřené skupiny přátel a školní výlety dokážeme zajistit individuální podmínky a termíny. Zašli nám svou představu e-mailem.

Cena

Základní cena 5 900 - 6 900 Kč (dle termínu) při spaní ve vlastním stanu.
Lze dokoupit ubytování na pevné posteli a také snídaně a grilování.
Co vše cena zahrnuje, slevy a příplatky najdeš zde.

Středně těžký program

Zájezd vhodný pro běžné turisty, zkušené rodiny odrostlými dětmi a zdatné seniory.

Další informace
Vybraný termín
Změnit
Termín:
19.7.2024 - 21.7.2024
Délka pobytu:
3 dny
Destinace:
Rakousko
Mobilní dům, karavan, chatkaPod stanemKempPolopenzeSnídaněStrava z vlastních zásobAutomobilem (Vlastní doprava)Dodávka
Cena 6 900 Kč
Doporučte zájezd ostatním

Reference

vojtech-kralik
Vojtěch Králík

Rád bych vám chtěl poděkovat za dva super zážitky v tomto roce a jsem rád že jsem vybral vás . Nejen že jsem poznal spoustu super lidi ale ze spousty smích se stali přátelé ať už ze zákazníků tak i z vašich instruktorů. Stali jste se tvůrci založení skupiny Prdel 2022 která má už pevné základy. No a teď to nejdůležitější obrovská pochvala a poklona vaší instruktorce Petře Vaňkové. Takových lidí si vazte jsou to lidé kteří to dělají srdcem a na správném místě . Ať už profesionálním přístupem v daných akcích a situacích tak i zábavou kterou nezkazi či se zapojí. Měl jsem možnost být na hodně akcích ale nikdy jsem nenapsal děkovný dopis . Ale teď je to poprvé a doufám že ne naposled . Přikládám ještě video Na závěr vám přeji hodně úspěchů a spokojených zákazníků vám přeji. A doufám že příští rok s vama bude zase taková prdel jako letos s pozdravem Vojtěch Králík

Vyražte s námi za dobrodružstvím