Tulln - květinová výstava - zahradnický veletrh

s prohlídkou města a nádherným ohňostrojem

Vyberte si termín

W229
od 3.9.2022
do 3.9.2022
1 den
790 Kč

Největší evropská květinová přehlídka dovedností rakouských zahradníků a floristů. S více než 200 000 květinami se celá jedna hala promění v moře barev, tvarů a vůní. Zahradnická inspirace a fotografické orgie. Zájezd zakončíme prohlídkou krásného města Tulln na Dunaji a obřím ohňostrojem nad městem.

Tulln květinová výstavaMezinárodní veletrh v Tullnu je nejdůležitější akcí pro pěstitele květin a zeleniny. Na 530 vystavovatelů zde představí všechny aktuální trendy v oblasti pěstitelství: květiny, rostliny, ovoce, zeleninu, ale také bazény a zahradní nábytek. S více než 200 000 vystavenými květinami se celá jedna hala výstaviště promění v největší evropskou výstavu květin, vypěstovaných těmi nejlepšími rakouskými květináři.
Budete si připadat jako na benátském karnevalu, díky kouzlům s květinami. Uvidíte benátská okna zdobená tisíci červených a fialových květů jiřin v těch nejživějších barvách, například čtyřmetrová maska se zde topí v moři červených a žlutých lilií.
Další témata jsou „Hudební festival“, ten připomíná „Woodstock“, kdy obrovské festivalové pódium na Mezinárodním zahradnickém veletrhu v Tullnu má krásnou květinovou výzdobu. Např. reproduktory jsou krásně vybarvené jiřinami, karafiáty a chryzantémami. Další témata, která na veletrhu najdete, jsou „Zahradní slavnost“, „Narozeniny dítěte“ a „Vánoce“, apod.
Celý program doplňují další specializované minivýstavy, jako jsou například akce s názvem „Království růží“, „Výstava zeleniny: 4 roční období – jaro, léto, podzim a zima” nebo “Zámecká zahrada”.
Vyzkoušet a poradit se můžete na téma, co je potřeba k pěstování rostlin a výzdobě exteriérů: uvidíte nejnovější trendy, výbavu a nástroje, návrhy zahrad, bazény, přírodní bazénová jezírka, terasové záhony, příslušenství pro pěstování květin, květináče, okrasné a ovocné stromy, květiny, zeleninu, trvalky, letní a zimní zahrady, zastiňovací systémy, zahradní nábytek, teakový nábytek, houpací sítě a zastřešení bazénů a mnoho dalšího.

Program

7:00 odjezd z Kroměříže a okolních měst
9:30 příjezd do Tulln, prohlídka veletrhu s květinami
18:30 - 20:00 prohlídka centra města Tulln
20:00 - 21:00 individuální volno ve městě
21:00 nádherný ohňostroj nad městem a nad Dunajem
22:00 odjezd zpět do ČR, příjezd kolem půlnoci.

Časy jsou orientační a budou upřesněny v závěrečných pokynech na cestu, které obdrží každý účastník zájezdu cca týden před odjezdem.

Nocleh a strava

V rámci veletržního areálu je k dispozici celá řada různých stánků s dobrotami. Můžete si samozřejmě vzít také svou vlastní svačinu, dostatek tekutin apod. V autobuse bude k dispozici pivo, nealko a teplé nápoje.

Doprava

Autobusový zájezd V základní ceně zájezdu je zahrnutá doprava. Tento zájezd realizujeme - v závislosti na počtu přihlášených – jedním nebo dvěma mikrobusy pro 8 osob, minibusem pro 19 osob nebo autobusem s kapacitou 49 míst. Díky tomuto výběru dopravních prostředků rušíme jen velmi málo zájezdů. Minimální počet účastníků pro konání tohoto zájezdu je 8 osob.
Z aktivních cestovních kanceláří máme nejširší nabídku nástupních míst na Moravě. U této akce nabízíme níže uvedená nástupní místa:

Nástupní místo zvolte v přihlášce na zájezd v rolovacím menu. Minimální počet osob pro realizaci nástupního místa jsou 4 osoby. Čtrnáct dní před odjezdem na zájezd Vás budeme informovat o tom, zda Vaše nástupní místo této podmínce vyhovuje, případně se domluvíme na dalších možnostech (spolujízda s jiným klientem, nejbližší možné nástupní místo, apod.). Skupinám nabízíme další nástupní místa po vzájemné dohodě s CK.
Přesné časy a konkrétní realizovaná odjezdová místa budou upřesněna v závěrečných informacích k zájezdu, která obdržíte e-mailem 10-7 dní před odjezdem.

Cena

Základní cena: 790 Kč

Cena zahrnuje:

  • dopravu autobusem
  • služby organizátora a průvodce
  • drobné občerstvení a nápoj v autobuse.

Cena nezahrnuje:

  • zlevněnou vstupenku pro naše zákazníky (dospělý 12 EUR, děti 6-15 let 3 EUR)
  • pojištění do zahraničí

Příplatky a slevy:

  • děti do 9,99 let v doprovodu dvou platících osob s námi jedou ZDARMA.
  • doprava z Ostravy, Olomouce (+200 Kč)

Nejlehčí program

Velmi lehký program vhodný pro průměrně zdatné turisty, rodiny s dětmi i seniory.

Další informace
Vybraný termín
Změnit
Termín:
3.9.2022 - 3.9.2022
Délka pobytu:
1 den
Destinace:
Rakousko
Strava z vlastních zásobAutobus
Cena 790 Kč
Doporučte zájezd ostatním

Vyražte s námi za dobrodružstvím