Náš dárkový poukaz je krásný, barevný a jeho hlavní výhodou je, že je flexibilní. Můžeš darovat konkrétní zájezd, určitou sumu peněz nebo třeba konkrétní vybavení na některou z aktivit. Daruj náš dárkový poukaz a uvidíš v jejich očích štěstí.

poukazNemusíš se obávat uzavření hranic. Je jen otázka času, kdy se znovu otevřou. Pak bude naopak nedostatek míst. Ale ty budeš mít díky poukazu své místo dávno jisté.
Připravili jsme pro tebe bezpečnou rezervaci. Stačí ti totiž jen 1.000 Kč/osobu. Další peníze budeme vyžadovat až tři měsíce před odjezdem a doplatek zájezdu dokonce měsíc před odjezdem. Zájezd můžeš - i bez udání důvodů - zrušit 30 dní před odjezdem na zájezd. Máme jedny z nejlepších rezervačních a stornovacích podmínek.

Pokud tě zajímá, jak získat příspěvek od zaměstnavatele - informace najdeš zde..

Důležité informace

V rezervační poznámce uveď přesné znění, co by mělo být na poukazu uvedeno. Můžeš darovat konkrétní částku, nebo třeba konkrétní zájezd z naší nabídky.

Barevný poukaz s tvým textem ti zašleme e-mailem. Stačí vytisknout, nebo předat dále e-mailem. Vhodný dárek na dálku.
V Kroměříži ti můžeme poukaz předat také osobně, již vytištěný. Můžeme ti ho také zaslat vytištěný v obálce pozemní cestou.
Platba je možná také platební kartou. Dárek získáte doslova během několika minut.

Cena

Hodnotu poukazu necháváme na tobě, stačí ji uvést do poznámky ve tvé rezervaci.

Nejlehčí program

Velmi lehký program vhodný pro průměrně zdatné turisty, rodiny s dětmi i seniory.

Další informace
Vybraný termín
Termín:
upřesněte
Délka pobytu:
upřesněte
Destinace:
Česká republika
HotelPenzionHorská chataApartmányMobilní dům, karavan, chatkaPod stanemKempPlná penze / all inclusivePolopenzeSnídaněStrava z vlastních zásobAutomobilem (Vlastní doprava)AutobusDodávkaMinibusLeteckySpolujízda s instruktorem
Cena od 500 Kč
Doporučte zájezd ostatním

Vyražte s námi za dobrodružstvím