Babia hora - turistický výstup

Výstup na ledovou královnu Beskyd

Vyberte si termín

T134
od 17.8.2024
do 17.8.2024
Prázdninový termín
1 den
1 400 Kč
T136
od 28.9.2024
do 28.9.2024
Poslední volné místo
1 den
1 400 Kč

Proběhnuté zájezdy

T135
od 1.5.2024
do 1.5.2024
Svátek v zájezdu
1 den
1 400 Kč

Babia hora patří k nejvýznamnějším polským vrcholům, na kterou pravidelně chodil i papež Jan Pavel II. Národním parkem se vydáme postupně řídnoucím lesem až na Oravský hřeben, který nás krásnými výhledy dovede přes kamenité moře až na vrchol ve výšce 1 725 m. n. m.

Babia hora. Autor: Mateusz SzafraniecBabí hora (1 725 m) patří k nejvýznamnějším vrcholům v Polsku. Díky převýšení nad okolní terén a za hezkého počasí nabízí úžasné výhledy na Tatry. Je považována za nejvyšší horu Beskyd. Je to skvělé místo, kde lze velmi snadno zapomenout na běžné starosti a kde je možné v přírodě nabít novou energii z krásné horské krajiny. Čeká nás celkové převýšení asi 1 000 metrů s přestávkami na čaj a svačinku. Budeme mít dostatek času na focení a poznávání přírodních krás Národního Parku.
.

Program

Babia Gora. Foto Juraj Gavenda V brzkých ranních hodinách vyrazíme z nástupních míst do polského Barancowa. Odtud vystoupáme postupně až na vrchol hory, kde bychom mohli být po poledni. Následuje sestup se zastávkou v některé z místních chat na občertvení. Odpolední odjezd s návratem ve večerních hodinách do nástupních míst.

Nocleh a strava

Zájezd je bez ubytování. Svačinu si připrav z vlastních zásob, při sestupu bude možné se zastavit na chatě, kde výborně vaří.

Doprava

dodavky V základní ceně zájezdu je zahrnuta doprava. Nejčastěji jezdíme mikrobusy Ford Transit a Ford Tourneo pro 8 klientů + průvodce/řidič. Nabízíme nástupní místa po celé Moravě, od Ostravy až po Brno (některá za příplatek). Detaily je nutné vyplnit v rámci přihlášky. V autě je dostatek místa na nohy i zavazadla a cestovní rychlost je vyšší než autobusem. Podrobné informace a fotky najdeš zde.


Důležité informace

Odpovědi na všechny své otázky k obtížnosti, Covid-19, počasí, výbavě, půjčovně a k dalším tématům najdeš na této FAQ stránce.

Cena

Základní cena: 1 400,- Kč

Cena zahrnuje:

  • dopravu mikrobusem
  • vstup do národního parku
  • služby průvodce, řidiče a organizátora v jedné osobě
  • parkovné, poplatky
  • DPH, pojištění proti úpadku a další náklady CK

Cena nezahrnuje:

  • stravování
  • komplexní pojištění na cesty - Union Turista B

Lehký program

Zájezd vhodný pro aktivnější lidi, rodiny s většími dětmi a seniory.

Další informace
Vybraný termín
Změnit
Termín:
17.8.2024 - 17.8.2024
Délka pobytu:
1 den
Destinace:
Polsko
Strava z vlastních zásobDodávkaMinibus
Cena 1 400 Kč
Doporučte zájezd ostatním

Vyražte s námi za dobrodružstvím