Ferraty v okolí Innsbrucku

Pětidenní intenzivní akce plná ferrat a vysokohorské turistiky. Poznejte s námi rozmanitost Stubaiských Alp!

Vyberte si termín

F231
od 14.2.2036
do 19.2.2036
5 dní
0 Kč

Během pěti dnů na vás čekají jak celodenní ferratové túry a výstupy až do výšky 3.000 m.n.m., tak kratší sportovní zajištěné cesty. Vychutnáte si zubaté hřebenové pasáže s panoramatickými výhledy, nebo se zchladíte na krátké ale výživné ferratě vedoucí v korytu burácející řeky. Náročnost a rozmanitost zajištěných cest na tomto kurzu je tedy velmi pestrá. Akce je určena spíše pro zkušenější ferratisty, kteří chtějí objevovat nové oblasti.

web_innsbruck_7Stubaiské Alpy jsou nádherná část tyrolského pohoří ležícím západně od Brennerského průsmyku a jihozápadně od města Innsbruck. Jsou vyhlášené svými ledovci lemujícími nejvyšší třítisícové vrcholy, jímž dominuje Zuckerhütl (3505 m). Přestože jsou Stubaiské Alpy budovány především žulou, najdeme v nich i mocné vrstvy vápenců. Díky tomu nám některé hřebeny připomínají italské Dolomity. Posuň s námi pod taktovkou zkušeného horského průvodce svoje lezecké dovednosti a nakoukni do světa alpských horských velikánů. Více informací o programu najdeš zde.

Doprava

fordDoprava je zahrnuta v ceně zájezdu. Nejčastěji jezdíme dodávkami Ford Transit a Ford Tourneo pro 8 klientů + průvodce. Díky tomu můžeme nabídnout řadu nástupních míst na Moravě. Vlastní doprava je ale také možná (sleva 500 Kč). V autě je dostatek místa na nohy i zavazadla a cestovní rychlost je mnohem vyšší než autobusem. Díky menší skupince si Raxalpe opravdu užijete. Pro více informací o dopravě a nástupních místech klikni zde.

Základní cena zahrnuje

  • dopravu (při vlastní dopravě sleva 500 Kč)
  • 4x ubytování se snídaní
  • práci průvodce a instruktora
  • materiály, mapky a další služby cestovní kanceláře
  • DPH, pojištění cestovní kanceláře proti úpadku, poplatky

'''Více informací o cenách najdeš v

Další informace

Odpovědi na všechny své otázky k obtížnosti, Covid-19, počasí, výbavě, půjčovně a k dalším tématům najdeš na této FAQ stránce

Vybraný termín
Změnit
Termín:
14.2.2036 - 19.2.2036
Délka pobytu:
5 dní
Destinace:
Rakousko
Cena 0 Kč
Doporučte zájezd ostatním

Vyražte s námi za dobrodružstvím