Tignes - Val d´Isere

Lyžařské šílenství za super cenu

Proběhnuté zájezdy

L622
od 12.1.2024
do 21.1.2024
10 dní
14 900 Kč

Lyžování v jednom z nejlepší rezortů Francie. Espace Killy vzniklo spojením střediska Tignes a Val d´Isere, dějiště světového poháru v alpském lyžování. Čekají Tě lyžařské orgie. Užiješ si dostatek sněhu, skvělé lanovky, boží sjezdovky i výhledy. Středisko má dokonce dva ledovce.

Lyžování ve Francii - Tignes Náš tradiční, dokonale vyladěný zájezd. Lyžování ve Francii, které máme rádi a vracíme se zde s železnou pravidelností.
Tignes a Val d´Isere patří k nejlepším ve Francii. Dostatek sněhu zaručuje nadmořská výška a přítomnost dvou ledovců. Bydlíme přímo na svahu u lanovky, ze které můžeme vyrazit hned ráno všemi směry. Středisko je vhodné pro začátečníky i pokročilé. V ceně zájezdu má každý svařené víno a večírek s hudbou. Čepujeme české pivo. Lyžování ve Francii je prostě nejlepší. V ceně máme zahrnutý skipas na celou oblast Espace Killy. Skládá se z oblastí Tignes 1800, Tignes 2100, Val Claret (ledovec Grande Motte 3656 m n.m.), dále Val D´Isere 1850 s přístupem do Col de l´Iseran (2762 m n.m.) s ledovcem Pissaillas na vrcholu Pte du Montet (3488 m n.m.). Na začátku pobytu realizujeme dobrovolnou skupinovou jízdu za účelem poznání celého resortu a zorientování našich klientů. Další dny již každý lyžuje ve skupinkách nebo individuálně podle svých zvyklostí a představ. V celém areálu najdeme 24 černých, 44 červených, 65 modrých a 21 zelených sjezdovek. Celkem tedy 154 sjezdovek v délce přes 300 km a na 90 moderních lyžařských vleků a lanovek. Nejnižší bod střediska je ve výšce 1550 m, nejvýše se dostaneme do výšky 3450 m n.m.
Neexistuje lyžař, kterého by tento lyžařský areál neuspokojil.

Program

Lyžování ve Francii - TignesPátek - odjíždíme ve večerních hodinách z Moravy a v nočních hodinách z Prahy
Sobota - kolem poledne přijíždíme do obchodu a nakupujeme sýry a víno :-)
Neděle - pátek nás čeká 6 nádherných lyžařských dní. Chodíme na bazén, nebo si užíváme programu místních instruktorů. Umíme pro tebe zajistit vycházky na sněžnicích, projížďku na sněžném skútru a jeden den nás čeká večírek s hudbou v garáži. Řidiči mají české pivo a každý dostane jednou za pobyt skvělý punč z červeného vína.
V sobotu ráno vyklízíme apartmány a odjíždíme domů, opět s nákupem ve francouzském obchodě. Návrat předpokládáme v neděli v dopoledních hodinách.

Nocleh a strava

Lyžování ve Francii - Tignes Máme poslední apartmány v rezidenci Bec Rouge, která patří podle našeho názoru k nejlepším v Tignes Le Lac. Najdeš ji ve čtvrti Lavachet (2100 m n.m.). Startujeme a končíme na schodech u lyžárny. Na lyžích dojíždíme přímo k Aeroski - lanovce na strategický vrchol Toviere (2704 m n.m.). Odtud můžeme hned ráno sjíždět na všechny strany. Máme to blízko k obchodům, do pekárny i do restaurace, stejně jako k večerní promenádě a relaxačnímu centru (bazén, sauna, apod.). Z residence je krásný výhled na jezero, vrchol Grande Motte (3656 m n.m.) a večer osvětlený Toviere (2704 m n.m.).
Ubytování ve Val Claret je novinkou v naší nabídce. Výhodou tohoto ubytování je blízký sjezd z vrcholu Grande Motte a také velmi příjemné spojení do Val d´Isere. Zde ubytujeme větší část naší skupiny.
Studio pro 4 osoby - tady je obývací pokoj s rozkládacím lůžkem pro dvě osoby a oddělený kout nebo palanda na chodbě. WC/koupelna, balkón, kuchyňský kout v obývací místnosti vybavený elektrickým plotýnkovým vařičem, ledničkou, mikrovlnkou, kávovarem a myčkou nádobí.

Doprava

autobusV základní ceně zájezdu je zahrnuta doprava. Cestujeme autobusem s kapacitou 49 míst. Nabízíme nástupní místa po celé Moravě, od Ostravy až po Brno (některá za příplatek) i v Čechách (Praha a Plzeň). Detaily je nutné vyplnit v rámci přihlášky. Autobus je po celou dobu s námi ve středisku. Vlastní doprava je také možná. Podrobné informace a fotky najdeš zde.
Cena

Základní cena: 14900 Kč včetně rozšířeného skipasu na oblast Espace Killy

Cena zahrnuje:

  • dopravu autobusem
  • 7x ubytování ve studiu pro 4 osoby včetně pobytové taxy
  • 6x rozšířený skipas Espace Killy
  • služby průvodce
  • parkovné, poplatky
  • DPH, pojištění proti úpadku a další náklady CK

Cena nezahrnuje:

  • stravování - můžeme ti ale nabídnout naše skvělé zavařené maso
  • závěrečný úklid - hravě provedeme svépomocí
  • povlečení - vlastní nebo můžeme zajistit za poplatek cca 13 EUR/osobu
  • komplexní pojištění na cesty - Union Sport A30

Lehký program

Zájezd vhodný pro aktivnější lidi, rodiny s většími dětmi a seniory.

Další informace
Vybraný termín
Změnit
Termín:
12.1.2024 - 21.1.2024
Délka pobytu:
10 dní
Destinace:
Francie (vč. Korsiky)
ApartmányStrava z vlastních zásobAutomobilem (Vlastní doprava)Autobus
Cena 14 900 Kč
Doporučte zájezd ostatním

Vyražte s námi za dobrodružstvím