Tignes - Val d´Isere

Lyžařské šílenství za super cenu

Proběhnuté zájezdy

L621
od 11.3.2022
do 19.3.2022
STOP - vyprodáno
9 dní
14 500 Kč

Máme jedno volné místo na apartmánu pro 4 osoby pro muže nebo ženu, která je ochotná spát na patrové posteli v přítomnosti páru a jednoho muže.

Lyžování ve Francii - TignesLyžování ve Francii - Tignes]Náš tradiční, dokonale vyladěný zájezd. Lyžování ve Francii, které máme rádi a vracíme se zde s železnou pravidelností.
Tignes a Val d´Isere patří k nejlepším ve Francii. Dostatek sněhu zaručuje nadmořská výška a přítomnost dokonce dvou ledovců. Bydlíme přímo na svahu u lanovky, ze které můžeme vyrazit hned ráno všemi směry. Středisko velmi vhodné pro začátečníky i pokročilé. V ceně zájezdu má každý svařené víno a večírek s hudbou. Čepujeme české pivo. Lyžování ve Francii je prostě nejlepší. V ceně máme zahrnutý skipas na celou oblast Espace Killy. Skládá se z oblastí Tignes 1800, Tignes 2100, Val Claret (ledovec Grande Motte 3656 m n.m.), dále Val D´Isere 1850 s přístupem do Col de l´Iseran (2762 m n.m.) s ledovcem Pissaillas na vrcholu Pte du Montet (3488 m n.m.). Na začátku pobytu realizujeme dobrovolnou skupinovou jízdu za účelem poznání celého resortu a zorientování našich klientů. Další dny již každý lyžuje ve skupinkách nebo individuálně podle svých zvyklostí a představ. V celém areálu najdeme 24 černých, 44 červených, 65 modrých a 21 zelených sjezdovek. Celkem tedy 154 sjezdovek v délce přes 300 km a na 90 moderních lyžařských vleků a lanovek. Nejnižší bod střediska je ve výšce 1550 m, nejvyše se dostaneme do výšky 3450 m n.m.
Neexistuje lyžař, kterého by tento lyžařský areál neuspokojil.

Další informace

Náročnost, rezervace bez rizika, počasí, pojištění, Covid-19, mapy a orientace na zájezdech.
Vše najdeš na jednom místě zde

Program

Pátek - odjíždíme ve večerních hodinách z Moravy a v nočních hodinách z Prahy
Sobota - kolem poledne přijíždíme do obchodu a nakupujeme sýry a víno :-)
Neděle - pátek nás čeká 6 nádherných lyžařských dní. Chodíme na bazén, který máme v ceně nebo si užíváme programu místních instruktorů. Umíme pro Vás zajistit vycházky na sněžnicích, projížďku na sněžném skútru a jeden den nás čeká večírek s hudbou v garáži. Řidiči čepují české pivo a každý dostane skvělý punč z červeného vína.
V pátek po lyžování vyklízíme apartmány a na noc příjemně unavení odjíždíme domů do ČR. Návrat tedy předpokládáme v sobotu ve večerních hodinách. Po návratu nás čeká ještě příjemný relax v neděli, před návratem do práce.

Nocleh a strava

Rezidence Bec Rouge patří podle našeho názoru k nejlepším v Tignes Le Lac. Najdete ji ve čtvrti Lavachet (2100 m n.m.). Startujeme a končíme na schodech u lyžárny. Na lyžích dojíždíme přímo k Aeroski - lanovce na strategický vrchol Toviere (2704 m n.m.). Odtud můžeme hned ráno sjíždět na všechny strany. Máme to blízko k obchodům, do pekárny i do restaurace, stejně jako k večerní promenádě a relaxačnímu centru (bazén, sauna, apod.). Z residence je krásný výhled na jezero, vrchol Grande Motte (3656 m n.m.) a večer osvětlený Toviere (2704 m n.m.).
Apartmán pro 6 osob - na francouzské poměry prostorné ubytování s obývacím pokojem s rozkládacím lůžkem pro dvě osoby, oddělený kout nebo palanda na prostorné chodbě. Jedna samostatná ložnice pro dvě osoby. WC/koupelna, balkón, kuchyňský kout v obývací místnosti vybavený elektrickým plotýnkovým vařičem, ledničkou, mikrovlnkou, kávovarem, myčkou nádobí.
Studio pro 4 osoby - tady je obývací pokoj s rozkládacím lůžkem pro dvě osoby a oddělený kout nebo palanda na chodbě. WC/koupelna, balkón, kuchyňský kout v obývací místnosti vybavený elektrickým plotýnkovým vařičem, ledničkou, mikrovlnkou, kávovarem a myčkou nádobí.

Doprava

autobus V základní ceně zájezdu je zahrnuta doprava. Na tento zájezd cestujeme kvalitním zahraničním autobusem s kapacitou 49 míst. Autobus je vybaven WC, klimatizací, barem a TV-videem. Nabízíme nástupní místa po celé Moravě (od Ostravy až po Brno) i v Čechách (Praha a Plzeň). Detaily je nutné vyplnit v rámci přihlášky. Autobus je po celou dobu s námi ve středisku. Vlastní doprava je možná.
Podrobné informace a fotky najdeš zde.

Cena

Základní cena: 14 500 Kč včetně skipasu na Espace Killy

Cena zahrnuje:

  • dopravu pohodlným autobusem bez přestupování a čekání
  • 6x ubytování v apartmánu pro 6 osob nebo ve studiu pro 4 osoby
  • 6x již rozšířený skipas Espace Killy
  • pobytovou taxu
  • doprovod francouzsky mluvícího delegáta, DPH, poplatky
  • pojištění cestovní kanceláře proti úpadku

Cena nezahrnuje:

  • stravování - můžeme Vám ale nabídnout naše skvělé zavařené maso
  • závěrečný úklid - hravě provedete sami
  • pojištění léčebných výloh do zahraničí
  • povlečení - vlastní nebo můžeme zajistit za poplatek cca 13 EUR/osobu

Lehký program

Zájezd vhodný pro aktivnější lidi, rodiny s většími dětmi a seniory.

Další informace
Vybraný termín
Změnit
Termín:
11.3.2022 - 19.3.2022
Délka pobytu:
9 dní
Destinace:
Francie (vč. Korsiky)
ApartmányStrava z vlastních zásobAutomobilem (Vlastní doprava)Autobus
Cena 14 500 Kč
Doporučte zájezd ostatním

Vyražte s námi za dobrodružstvím