Proběhnuté zájezdy

L621
od 5.1.2024
do 14.1.2024
10 dní
13 900 Kč

Známé středisko v Savojských Alpách mezi rezorty Tři údolí a Tignes - Val d´Isere. Skládá se z několika horských vesnic a spojuje střediska Les Arcs a La Plagne do rezortu Paradiski známou dvoupatrovou lanovkou Vanoise Express vedoucí nad hlubokým údolím. Skicentrum je známé také možnostmi lyžování ve volném terénu. Velké množství modrých sjezdovek umožňuje lyžování i začínajícím lyžařům a dětem.

Lyžování Les Arcs 1800Lyžařské středisko má nejvýše položenou lanovku na Aiguille Rouge s výstupní stanicí ve výšce 3226 m n. m. Z tohoto místa vede také značená černá sjezdovka s největším převýšením v Evropě (2026 m na délce 7 km). StřediskaLes Arcs a La Plagne spojuje dvoupatrová lanovka Vanoise Express. Vzniká tak obří středisko s názvem Paradiski s neuvěřitelnou celkovou délkou sjezdovek 425 km. Ve středisku je také sjezdovka pro měření rychlostního lyžování. Můžeš zkusit překonat rekordní rychlost 250 km/hod.

Program

copie-de-picture_organic_clothing_shooting_winter_21_action_thomas_delfino_credit_david_malacrida_www-elmerjack-com_hd-10Pátek: odjezd z nástupních míst na Moravě, v Praze a Plzni
Sobota: příjezd do nákupního střediska, výjezd do Les Arcs 1800, ubytování. Informace od průvodce, skipasy apod.
Neděle-pátek: šest dní lyžování ve středisku Paradiski
Sobota: dopolední vyklizení apartmánů, odjezd do ČR
Neděle: ranní příjezd do nástupních míst

Nocleh a strava

Lyžování Les Arcs 1800Ubytování je zajištěno ve středisku Les Arcs 1800. Ideální poloha nejblíže většině zajímavých lanovek a sjezdovek. Bydlíme blízko možného přejezdu do střediska La Plagne. Vše důležité k lyžování máme jako vždy co nejblíže k ubytování.
Máme zajištěny apartmány v rezidencích Belles Challes, Pierra Menta, Lauzieres nebo Miravidi. Všechny rezidence jsou ve stejné čtvrti přímo na malém náměstí s lanovkami a sjezdovkami. Apartmány jsou pro 4, 6 nebo 7 osob.
Vybavení apartmánů je tradiční, jako jsme v lyžařských střediscích ve Francii zvyklí. Očekávej spíše menší rozměry, v některých případech postele na patro, kuchyňský kout pro nenáročné vaření, toaletu a koupelnu, balkón nebo terasu. Velikost a pohodlí apartmánu vyvažují skvělé lyžařské podmínky a umístění rezidence téměř přímo na sjezdovce.

Doprava

autobus V základní ceně zájezdu je zahrnuta doprava. Cestujeme autobusem s kapacitou 49 míst. Nabízíme nástupní místa po celé Moravě, od Ostravy až po Brno (některá za příplatek) i v Čechách (Praha a Plzeň). Detaily je nutné vyplnit v rámci přihlášky. Autobus je po celou dobu s námi ve středisku. Vlastní doprava je také možná. Podrobné informace a fotky najdeš zde.Důležité informace

Skipas

V ceně je zahrnutý základní skipas Les Arcs. Rozšíření skipasu na celou oblast Paradiski je možné za příplatek.

Cena

Základní cena: 13.900 Kč

Cena zahrnuje:

 • dopravu autobusem
 • 7x ubytování v plně obsazeném apartmánu včetně energií a pobytové taxy
 • 6x skipas Les Arcs
 • služby průvodce
 • parkovné, poplatky
 • DPH, pojištění proti úpadku a další náklady CK

Cena nezahrnuje:

 • stravování
 • komplexní pojištění na cesty - Union Sport A30

Příplatky:

 • skipas Paradiski: +900 Kč

Slevy:

 • dítě do 5 let: zdarma, platí jen cestu 1.500 Kč
 • dítě do 10 let v doprovodu dvou dospělých osob: -500 Kč
 • senior nad 75 let: -5.000 Kč
 • vlastní doprava: -1.500 Kč

Lehký program

Zájezd vhodný pro aktivnější lidi, rodiny s většími dětmi a seniory.

Další informace
Vybraný termín
Změnit
Termín:
5.1.2024 - 14.1.2024
Délka pobytu:
10 dní
Destinace:
Francie (vč. Korsiky)
ApartmányStrava z vlastních zásobAutomobilem (Vlastní doprava)Autobus
Cena 13 900 Kč
Doporučte zájezd ostatním

Vyražte s námi za dobrodružstvím