Francie Tři údolí - Meribel Mottaret

V srdci největší lyžařské oblasti světa

Proběhnuté zájezdy

L611
od 11.1.2019
do 20.1.2019
Poslední volná místa
10 dní
11 700 Kč

Největší lyžařská oblast světa. Přes 600 km sjezdovek. Ubytování přímo na svahu v srdci střediska u strategické lanovky Platiers a Pas du Lac. Studia pro 4 osoby, apartmány pro 4/5 osob. Záruka skvělého lyžování i při nedostatku sněhu.

Lyžování ve Třech údolích (Les Trois Vallées) je obrovský zážitek. Nikde jinde není tak skvěle propojený systém lanovek, sjezdovek a ubytování. Mluvíme o největší lyžařské oblasti světa s 600 km vzájemně spojených sjezdovek. A my bydlíme přímo uprostřed v samotném srdci střediska. Na všechny strany máme stejně daleko. V přímém dojezdu máme strategické lanovky Platiers (spojení do Les Ménuires a Val Thorens a Pas du Lac (spojení na Saulire a dále do Courchevel). Přímo nad městečkem máme skvělou diskotéku.

Lyžařská oblast Méribel / Courchevel
V základní ceně našeho zájezdu je zahrnutý právě tento skipas. Čeká Vás 69 sjezdovek o délce 150 km. Konkrétně je to 11 zelených, 26 modrých, 24 červených a 8 černých. Jsou zde 2 olympijské sjezdovky, dva snowparky, dvě slalomové dráhy, 26 km tras pro klasické lyžování. Přímo v Mottaretu je večerní osvětlená sjezdovka. Na své si přijde i začátečník i pokročilý lyžař, freeridista nebo snowboarďák. Mezi nejlepší sjezdovky v okolí patří Mont Vallon (v dosahu jednou lanovkou), Saulire (v dosahu přímo z ubytování), Roc du 3 marches (v dosahu přímo z ubytování) nebo Tougnettes (v dosahu na 1 lanovku z ubytování). Nadmořská výška střediska je 1750 m. Vrcholy v okolí mají 2500-2800 m.

Lyžařská oblast Les Trois Vallées (Tři údolí)
Příplatek 1200,- Kč/osobu a pobyt je za tuto cenu jen u nás. Spojuje dohromady údolí Les Ménuires se St. Martin, Val Thorens, právě Meribel a Mottaret a Courchevel. Celkem neuvěřitelných 610 km sjezdovek ! 51 km černých, 209 km červených, 247 km modrých a 103 km zelených. Je zde 119 km běžeckých tratí a desítky lanovek a moderních vleků. Můžeme lyžovat ve volných terénech a užívat si další lyžařské laskominy.

Program

Na programu máme lyžování, ale pro zájemce můžeme zajistit také vycházky na sněžnicích, skialpové túry, koupání v bazénu, bruslení nebo poznávání místní kultury a gastronomie. Pravidelně vyrážíme v pátek v odpoledních hodinách. Do střediska přijíždíme v sobotu odpoledne po nákupu francouzských sýrů a vína v místním obchodě v údolí (Moutiers).
Zpět vyrážíme v sobotu dopoledne - hned po předání apartmánů. Nečekáme na autobus, protože je s námi celou dobu pobytu ve středisku. Do ČR zpět přijíždíme v neděli ráno. Máte tak dostatek času na odpočinek před návratem do práce.

Nocleh a strava

Ubytování je zajištěno v rezidenci Le Hammeau du Mottaret. Rezidence se nachází v horní části městečka Mottaret. Nejbližší lanovky jsou Platiers a Combes. Přímo z rezidence je možné na lyžích sjet na náměstí Mottaretu ke stanici Pas du Lac 1. Poloha je pro lyžaře ideální. Rezidence nabízí placené připojení k WiFi, lyžárnu, v dosahu je pekárna a obchod.

V nabídce máme dva druhy pokojů. Vaši volbu upřesněte v objednávce:
Studio 4 osoby (cca 27 m²):
Obytná místnost rozdělená zákoutím nebo posuvnou zdí. 4 samostatná lůžka nebo rozkládací gauč a 2 samostatná lůžka. Kuchyňský kout s elektrickým vařičem, mikrovlnou troubou, myčkou nádobí. Koupelna, WC, balkón nebo terasa.

Apartmán pro 4/5 osob (cca 30 m²):
Obytná místnost se dvěma lůžky nebo rozkládacím gaučem. V některých případech tři lůžka. Oddělená ložnice pro 2 osoby nebo v některých případech se třemi lůžky. Kuchyňský kout s elektrickým vařičem, mikrovlnou troubou, myčkou nádobí. Koupelna, WC, balkón nebo terasa.

Doprava

Dopravu zajišťujeme pohodlným autobusem s WC, klimatizací, TV-videem a bohatým barem.
Nástupní místa: Ostrava, Olomouc, Vyškov, Kroměříž, Brno, Praha, Plzeň. Další nástupní místa jsou možná po předchozí dohodě s CK.

Cena

Základní cena: 11.700,- Kč

Cena zahrnuje:

 • dopravu pohodlným autobusem bez přestupování a čekání
 • 7x ubytování ve studiu pro 4 osoby
 • 6x skipas Meribel/Mottaret
 • pobytovou taxu
 • doprovod francouzsky mluvícího delegáta, DPH, poplatky
 • pojištění cestovní kanceláře proti úpadku

Cena nezahrnuje:

 • stravování - můžeme Vám ale nabídnout naše skvělé zavařené maso
 • závěrečný úklid - hravě provedete sami
 • pojištění léčebných výloh do zahraničí - můžeme zajistit za 550 Kč
 • povlečení - vlastní nebo můžeme zajistit za poplatek cca 13 EUR/osobu

Můžete si přiobjednat:

 • skipas 3 údolí (příplatek 1200,- Kč/týden)
 • ubytování pro 5 osob v apartmánu s oddělenou ložnici (cena 11500,- Kč)
 • ubytování v apartmánu pro 5 osob zaplněném jen 4 osobami (cena 12000,- Kč)
 • ubytování ve studiu zaplněném jen 3 osobami (cena 12900,- Kč)
 • ubytování ve studiu zaplněném jen 2 osobami (cena 15000,- Kč)

Svou volbu zadejte v rolovacím menu vaší rezervace.

Lehký program

Zájezd vhodný pro aktivnější lidi, rodiny s většími dětmi a seniory.

Další informace
Vybraný termín
Změnit
Termín:
11.1.2019 - 20.1.2019
Délka pobytu:
10 dní
Destinace:
Francie (vč. Korsiky)
ApartmányStrava z vlastních zásobAutobus
Cena 11 700 Kč
Doporučte zájezd ostatním

Vyražte s námi za dobrodružstvím