Francie Tři údolí - Meribel Mottaret

V srdci největší lyžařské oblasti světa

Proběhnuté zájezdy

L611
od 8.1.2022
do 16.1.2022
9 dní
13 900 Kč

Tady není co řešit - největší lyžařská oblast světa. Přes 600 km sjezdovek. Ubytování přímo na svahu v srdci střediska u strategické lanovky Platiers a Pas du Lac. Studia pro 4 osoby, apartmány pro 4/5 osob nebo mezonety pro 6 osob. Nejlepší lyžovačka, jakou jste kdy zažili.

Středisko

img-left:/storage/img/%size%/9994-les3vallees-frcime.jpg:240:360les3vallees-frcime Splníte si svůj sen o dokonalém lyžařském světě. Skvělý systém propojení ubytování, lanovek a sjezdovek, jaký na světě nemá konkurenci. Největší lyžařská oblast světa Les 3 Vallées - Tři údolí v Savojských Alpách. Obtížnost sjezdovek pro každého, včetně obrovského výběru lyžování ve volném terénu.

Ubytování

hameau-du-mottaret Apartmány pro 4/5 osob. Dvě oddělené ložnice, vybavená kuchyňka, WC, sprcha na pokoji. Rezidence přímo na sjezdovce - v samém srdci Tří údolí, u nejlepších lanovek a sjezdovek. Singl klienty přidáme na pokoj k dalším účastníkům bez příplatku. Podívej se na vybavenost rezidence Le Hammeau du Mottaret

Doprava

bus-a-cyklovlek-modry Tento zájezd se jede autobusem. Nástupní místa od Moravy až po Plzeň. Autobus je s námi ve středisku, nikde nepřestupujeme ani nečekáme.
Vlastní doprava je možná se slevou 1500,- Kč.

Další informace

Náročnost, rezervace bez rizika, počasí, pojištění, Covid-19, mapy a orientace na zájezdech.
Vše najdeš na jednom místě zde

Program

les-menuires-valmont Odjíždíme netradičně v sobotu. Do střediska přijedeme v neděli. Odpočineš si po cestě a lyžovat začínáme v pondělí. Čeká Tě celkem 6 lyžařských dní. S lyžováním končíme v sobotu. Večer, příjemně unavení vyrazíme na cestu domů, která nám tak rychleji uteče. Do ČR přijedeš v neděli ráno. Máš tak dostatek času na odpočinek před návratem do práce. Jestli chceš, můžeme pro Tebe zajistit mimo lyžování také vycházky na sněžnicích, skialpové túry, jízdu na skútru, koupání a relax nebo bruslení či poznávání místní kultury a gastronomie.

Základní cena:13.900,- Kč

Slevy a příplatky najdeš zde

Lehký program

Zájezd vhodný pro aktivnější lidi, rodiny s většími dětmi a seniory.

Další informace
Vybraný termín
Změnit
Termín:
8.1.2022 - 16.1.2022
Délka pobytu:
9 dní
Destinace:
Francie (vč. Korsiky)
ApartmányStrava z vlastních zásobAutomobilem (Vlastní doprava)AutobusMinibus
Cena 13 900 Kč
Doporučte zájezd ostatním

Vyražte s námi za dobrodružstvím