Francie Tři údolí - Meribel Mottaret

Jarní lyžování v srdci největší lyžařské oblasti světa

Proběhnuté zájezdy

L611
od 17.3.2023
do 25.3.2023
Poslední volná místa
9 dní
14 900 Kč

Tady není co řešit - největší lyžařská oblast světa. Přes 600 km sjezdovek. Ubytování přímo na svahu v srdci střediska u strategické lanovky Platiers a Pas du Lac. Studia pro 4 osoby, apartmány pro 4/5 osob nebo mezonety pro 6 osob. Nejlepší lyžovačka, jakou jsi kdy zažil.

Středisko

mapa tři údolí Plníš si svůj sen o dokonalém lyžařském světě. Skvělý systém propojení mezi ubytováním, lanovkami a sjezdovkami nemá nikde na světě konkurenci. Tři údolí v Savojských Alpách je největší lyžařská oblast světa Les 3 Vallées. Skládá se z údolí St. Martin - Les Ménuires - Val Thorens, Meribel a Mottaret a Courchevel. Obtížnost sjezdovek je úplně pro každého, včetně úžasných možností lyžování ve volném terénu. Po lyžování rád zůstaneš na některé z obřích diskoték La Folie !

Program

les-menuires-valmont Odjíždíme v pátek večer. Do střediska přijedeme v sobotu odpoledne. Odpočineš si po cestě a lyžovat začínáš až v neděli. Čeká Tě celkem 6 lyžařských dní. S lyžováním končíme v pátek, kdy večer - příjemně unavení - vyrazíme na cestu domů. Přejezd nám tak rychleji uteče a získáš jeden volný den víkendu na relaxaci po zájezdu.
Jestli chceš, můžeme pro Tebe zajistit mimo lyžování také vycházky na sněžnicích, skialpové túry, jízdu na skútru, koupání a relax nebo bruslení či poznávání místní kultury a gastronomie.

Nocleh a strava

hammeau-du-mottaret Apartmány v rezidenci Hameau du Mottaret jsou pro 4-5 osob. Najdeš zde jednu oddělenou ložnici a rozkládací gauč v jídelně. Obě ložnice jsou odděleny zasouvacími dveřmi. K dispozici je vybavená kuchyňka, WC a koupelna. Rezidence se nachází přímo na sjezdovce - v samém srdci Tří údolí - v části Meribel-Mottaret. Hned ráno vyjedeš na nejlepší sjezdovky ve středisku. Singl klienty doplníme na pokoj k dalším účastníkům stejného pohlaví, bez příplatku. Další informace k ubytování a stravě najdeš zde.

Doprava

autobus V základní ceně zájezdu je zahrnuta doprava. Na tento zájezd cestujeme kvalitním zahraničním autobusem s kapacitou 49 míst. Autobus je vybaven WC, klimatizací, barem a TV-videem. Nabízíme nástupní místa po celé Moravě, od Ostravy až po Brno. Detaily je nutné vyplnit v rámci přihlášky. Autobus je po celou dobu s námi ve středisku. Vlastní doprava je také možná.
Podrobné informace a fotky najdeš zde.

Důležité informace

Náročnost, rezervace bez rizika, počasí, pojištění, Covid-19, mapy a orientace na zájezdech.
Vše najdeš na jednom místě zde

Cena

Základní cena: 14.900,- Kč

Cena zahrnuje: dopravu z Moravy a Čech, 6x ubytování, 6x skipas Mottaret-Meribel, energie, pobytové taxy, DPH a pojištění CK proti úpadku. Další informace, slevy a příplatky najdeš zde.

Lehký program

Zájezd vhodný pro aktivnější lidi, rodiny s většími dětmi a seniory.

Další informace
Vybraný termín
Změnit
Termín:
17.3.2023 - 25.3.2023
Délka pobytu:
9 dní
Destinace:
Francie (vč. Korsiky)
ApartmányStrava z vlastních zásobAutomobilem (Vlastní doprava)AutobusMinibus
Cena 14 900 Kč
Doporučte zájezd ostatním

Vyražte s námi za dobrodružstvím