Stuhleck s ubytováním

Dva dny lyžování v Alpách s polopenzí

Proběhnuté zájezdy

L237
od 14.3.2020
do 15.3.2020
STOP - vyprodáno
2 dny
4 500 Kč

Lyžování v blízkých Alpách na celý víkend. Užijeme si na lyžích sobotu i neděli s ubytováním s polopenzí asi 10 minut od sjezdovky. Cena včetně skipasu na dva dny.

stuhleck_zapad Lyžařský areál Stuhleck je se svou nadmořskou výškou a polohou v předhůří Alp dokonalým lákadlem moravských lyžařů. Nabízí dvě velmi moderní 6-ti sedačkové lanovky, dvě 4-sedačkové lanovky, 6 vleků. Celkem zde najdeme 24 km sjezdovek střední a snadné obtížnosti. Středisko je ideální pro výuku lyžování i těch nejmenších lyžařů. Vyzkoušet si můžeš také měřený rychlostní úsek, sáňkařskou dráhu, noční sjezdovku nebo klasické lyžování (běžky). Na závěr dne si můžeš na počítači zobrazit průběh tvého lyžování díky systému Skiline.

Program

Sobota 14.3. odjezd brzy ráno z nástupních míst. Příjezd na sjezdovku. Distribuce skipasů, celodenní lyžování. Odjezd na ubytování. Večeře. Možnost sauny.
Neděle 15.3. snídaně, opuštění ubytování, odjezd na svah. Celodenní lyžování. Po lyžování odjezd do nástupních míst.

Nocleh a strava

Ubytování je zajištěno v mládežnické ubytovně ve městě Langenwang. Autobusem jezdíme ke sjezdovce asi 15 minut. Pokoje jsou pro 4 osoby. Je možné na vyžádání zajistit i dvojlůžkový pokoj (omezený počet). Děti a mládež je možné ubytovat v noclehárně pro 10 osob za nižší cenu. K dispozici je společenská místnost, kde servírujeme polopenzi.

Jídlo zajišťujeme z českých zásob. Vaříme chutné jídlo, které se skládá z polévky, hlavního jídla a salátu. Na snídani je výběr z několika druhů snídaně (musli, ovoce, šunka, sýr, salám, párek nebo vaječina). K dispozici je čaj a káva. Najde se i něco sladkého ke kávě.

Doprava

autobus V základní ceně zájezdu je zahrnuta doprava. Na tento zájezd cestujeme kvalitním zahraničním autobusem s kapacitou 49 míst. Autobus je vybaven WC, klimatizací, barem a TV-videem. Nabízíme nástupní místa po celé Moravě, od Ostravy až po Brno. Detaily je nutné vyplnit v rámci přihlášky. Autobus je po celou dobu s námi ve středisku. Vlastní doprava je také možná.
Podrobné informace a fotky najdeš zde.

Důležité informace

Slevy:
Ceny dětských skipasů připravujeme.

Pojištění na zájezdu:
Tento zájezd nezahrnuje komplexní pojištění na cesty, které doporučujeme. Nabízíme také pojištění rizik spojených s onemocněním Covid-19. Pojištění je možné objednat v rolovacím menu v průběhu rezervace zájezdu.
Informace ke komplexnímu pojištění najdete zde.

Cena

Základní cena: 4 500 Kč

Cena zahrnuje:

  • dopravu a dovoz ke sjezdovce
  • ubytování v pokoji pro 4 osoby
  • 1x polopenzi (večeři a snídani)
  • skipas Stuhleck na dva lyžařské dny
  • pobytovou taxu
  • služby průvodce, DPH, pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje:

  • pojištění na cesty

Nejlehčí program

Velmi lehký program vhodný pro průměrně zdatné turisty, rodiny s dětmi i seniory.

Další informace
Vybraný termín
Změnit
Termín:
14.3.2020 - 15.3.2020
Délka pobytu:
2 dny
Destinace:
Rakousko
Horská chataPolopenzeAutobus
Cena 4 500 Kč
Doporučte zájezd ostatním

Reference

Lebedova
Lenka Lebedová

Dva dny neposlouchám v práci nic jiného, než chválu na super víkend. Všichni zúčastnění byli nadšení, na Vaši cestovku pějí samou chválu a nabádají mě k dalším akcím:-). Budeme se snažit něco zorganizovat a určitě se ozveme.

Vyražte s námi za dobrodružstvím