Malino Brdo autobusem

Jednodenní zájezd se slevou 30 % na skipas

Proběhnuté zájezdy

L131
od 9.2.2019
do 9.2.2019
1 den
590 Kč
L132
od 27.2.2019
do 27.2.2019
1 den
590 Kč
L131
od 15.2.2020
do 15.2.2020
STOP - vyprodáno / zrušeno
1 den
590 Kč
L135
od 2.3.2020
do 2.3.2020
STOP - vyprodáno / zrušeno
1 den
590 Kč

Zajistili jsme pro Vás slevu 30 % na jednodenní skipas. Zavezeme Vás až na místo pohodlným autobusem. Parádně si zalyžujete a odpočinete bez nutnosti řízení a parkování. Skvělý areál na Slovensku s moderní lanovkou a upravenou sjezdovkou.

Malino BrdoStředisko Ružomberok - Malino Brdo najdete v dolním Liptově na úpatí pohoří Velká Fatra. Z místní části Hrabovo vede na Malino Brdo pohodlná 8-místná kabinová lanovka dlouhá 1770 m s kapacitou 1500 osob/hod. Přímo ve středisku najdeme čtyřsedačkovou lanovku, dva lyžařské vleky a několik menší vleků pro děti a začátečníky. Fronty u vleků jsou zde malé a díky vysoké kapacitě vleků rychle ubíhají. O to více lidí je však na svahu, což vidíme jako největší nevýhodu střediska. Celkem je zde 12 km sjezdovek. Nejdelší z nich má 3900 m a překonává výškový rozdíl 698 m. Je to nejdéle uměle zasněžovaná sjezdovka na Slovensku. V okolí je mnoho kilometrů udržovaných běžkařských tratí na klasické lyžování. Oblast je vhodná také na skialpinismus, sněžnice nebo jen tak procházky zimní krajinou. Doporučujeme také návštěvu místních lázní Bešeňová.

Program

4:00 odjezd z Kroměříže
8:30 příjezd Ružomberok, celodenní lyžování
17:00 odjezd ze střediska
21:00 příjezd do Kroměříže

Pozor - časy jsou orientační a budou upřesněny v pokynech na cestu, které obdržíte e-mailem týden před odjezdem.

Nocleh a strava

Jedná se o jednodenní zájezd bez ubytování.

Stravování:
Doporučujeme zabalit si drobnou svačinu na cestu do autobusu. Ve středisku je možné využít bohaté nabídky občerstvení v místních ski restauracích (platba v EUR).

Doprava

V základní ceně zájezdu je zahrnutá doprava. Tento zájezd realizujeme - v závislosti na počtu přihlášených – jedním nebo dvěma mikrobusy pro 8 osob, minibusem pro 19 osob. Díky tomuto výběru dopravních prostředků rušíme jen velmi málo zájezdů. Minimální počet účastníků pro konání tohoto zájezdu je 8 osob. Z aktivních cestovních kanceláří máme nejširší nabídku nástupních míst na Moravě.

U této akce nabízíme níže uvedená nástupní místa:

trasa vede dále přes Hulín, Holešov, Bystřici pod Hostýnem do Valašského Meziříčí, Rožnova pod Radhoštěm a dále na Slovensko přes Makov. Nástup je možný kdekoliv na trase.

Nástupní místo zvolte v přihlášce na zájezd v rolovacím menu. Minimální počet osob pro realizaci nástupního místa jsou 4 osoby. Čtrnáct dní před odjezdem na zájezd Vás budeme informovat o tom, zda Vaše nástupní místo této podmínce vyhovuje, případně se domluvíme na dalších možnostech (spolujízda s jiným klientem, nejbližší možné nástupní místo, apod.). Skupinám nabízíme další nástupní místa po vzájemné dohodě s CK.
Přesné časy a konkrétní realizovaná odjezdová místa budou upřesněna v závěrečných informacích k zájezdu, které obdržíte e-mailem 10-7 dní před odjezdem.

Důležité informace

Počasí:
Lokální informace o počasí: najdete zde..

Covid-19:
Informace o možnostech a podmínkách cestování najdete zde..

Pojištění na zájezdu:
Tento zájezd nezahrnuje komplexní pojištění na cesty, které velmi doporučujeme. Pojištění je možné objednat v rolovacím menu v průběhu rezervace zájezdu.
Informace ke komplexnímu pojištění najdete zde.

Technické vychytávky
Naši průvodci jsou vybavení GPS modulem pro jejich sledování. Používáme elektronické mapy ve formátu mapy.cz a komunikujeme s klienty ve skupině zřízené v aplikaci WhatsApp. Díky tomu je Vaše orientace jednodušší. Zájemci se mohou pohybovat i sami, bez doprovodu průvodce. Další informace obdržíte v pokynech na cestu.

V autobuse budeme vybírat peníze za skipas na 1 den pro středisko Malino Brdo. Pro naše klienty zajišťujeme skipas se slevou 30 % !

Ceny skipasů:

  • Dospělý 25 EUR - vybíráme 18 EUR
  • Junior/Senior: 23 EUR - vybíráme 16 EUR
  • Děti: 20 EUR - vybíráme 13 EUR

Termíny mimo hlavní sezónu mají jiné ceny skipasů. Postup výpočtu je ekvivalentní.
Ceny skipasů najdete zde

Cena

Cena za dopravu autobusem:

  • Dospělá osoba: 590 Kč
  • Dítě do 9,99 let: 490 Kč
  • Senior: 490 Kč

Cena nezahrnuje:

  • komplexní pojištění na cesty Union SPORT B

Nejlehčí program

Velmi lehký program vhodný pro průměrně zdatné turisty, rodiny s dětmi i seniory.

Další informace
Vybraný termín
Změnit
Termín:
9.2.2019 - 9.2.2019
Délka pobytu:
1 den
Destinace:
Slovensko
Strava z vlastních zásobAutobus
Cena 590 Kč
Doporučte zájezd ostatním

Vyražte s námi za dobrodružstvím