Lyžování Polsko - Zieleniec

jednodenní lyžování se vším všudy

Proběhnuté zájezdy

L138
od 19.2.2021
do 19.2.2021
STOP - vyprodáno / zrušeno
1 den
490 Kč
L139
od 26.2.2021
do 26.2.2021
1 den
490 Kč
L140
od 12.3.2021
do 12.3.2021
Prázdninový termín
1 den
490 Kč

Jednodenní lyžování na upravených svazích. Tři sedačkové lanovky, řada menších vleků, půjčovna, lyžařské školy. Dohromady přes dvacet kilometrů sjezdovek, skvělé podmínky pro běžkaře.

zieleniec-snowboardLyžařské středisko Zieleniec v Orlických horách nabízí celkem dvacet kilometrů sjezdovek s umělým zasněžováním. Povozíte se na třech sedačkách a mnoha vlecích z nejvyššího vrcholu Šerlich (1025 m n.m.). Jezdí se na severní straně Orlických hor, kde je větší záruka kvalitního sněhu.
Středisko je otevřeno denně od 8:00 do 22:00. Všechny trasy jsou zasněžené a osvětlené.
Podrobnosti najdete na tomto webu.

Online kamera zde.


Program

Brzy ráno odjezd z nástupních míst na Moravě.
8:00 příjezd do střediska. Převléknutí do lyžařského oblečení, nákup skipasů, celodenní lyžování.
Během lyžování využijeme otevřených okének k občerstvení (klobásy, pivo, limo, polévky, apod.).
Po lyžování možnost drobných nákupů v otevřených obchodech ve středisku. Odjezd do ČR.
Příjezd ve večerních hodinách.

Garantujeme krásné počasí. V případě velmi špatné předpovědi se zájezd přesouvá na náhradní termín. V případě sporu o předpovědi počasí rozhoduje CK.

Nocleh a strava

Zájezd je jednodenní, bez ubytování.
Stravovat se můžete vlastními svačinami nebo prostřednictvím okének místních horských bufetů, kde se dosyta najíte místních specialit.

Doprava

V základní ceně zájezdu je zahrnutá doprava. Tento zájezd realizujeme - v závislosti na počtu přihlášených – jedním nebo dvěma mikrobusy pro 8 osob. Minimální počet účastníků pro konání tohoto zájezdu je 8 osob.
Z aktivních cestovních kanceláří máme nejširší nabídku nástupních míst na Moravě. U této akce nabízíme níže uvedená nástupní místa:

Nástupní místo zvolte v přihlášce na zájezd v rolovacím menu. Minimální počet osob pro realizaci nástupního místa jsou 4 osoby. Čtrnáct dní před odjezdem na zájezd Vás budeme informovat o tom, zda Vaše nástupní místo této podmínce vyhovuje, případně se domluvíme na dalších možnostech (spolujízda s jiným klientem, nejbližší možné nástupní místo, apod.). Skupinám nabízíme další nástupní místa po vzájemné dohodě s CK.
Přesné časy a konkrétní realizovaná odjezdová místa budou upřesněna v závěrečných informacích k zájezdu, která obdržíte e-mailem 10-7 dní před odjezdem.

Důležité informace

Rezervace bez rizika
V případě, že se zájezd neobsadí, nebo vzniknou omezení, která nám znemožní zájezd realizovat, vracíme zpět plnou částku zaplaceného zájezdu.

Garance krásného počasí
Zájezd se koná jen za předpokladu příznivé předpovědi počasí. Může být zima, nemělo by chumelit, pršet, apod. O počasí se před odjezdem radíme s účastníky zájezdu. V případě velmi špatné předpovědi vracíme peníze, nebo se zájezd koná v jiný termín.

Náročnost:
Sjezdovky jsou spíše méně náročné, vhodné pro lyžování v carvingovém oblouku i pro výuku dětí. Ve středisku je jedna červená a čtyři modré sjezdovky. Je dobré umět jezdit na lyžařském vleku typu kotva/poma.

Vybavení:
Budete potřebovat lyžařskou výbavu, oblečení na lyžování na jeden den a oblečení na převlečení do autobusu.

Počasí:
Lokální informace o počasí najdete zde..

Covid-19:
Pro cestování do Polska budete potřebovat negativní antigenní test ne starší než 48 hodin. Tento test je možné zajistit v každé nemocnici zdarma. Pro cestování mezi okresy budete mít vyřízeny dokumenty od cestovní kanceláře potvrzující výjimku pro cestování do zahraničí. Další informace najdete zde.

Pojištění na zájezdu:
Tento zájezd nezahrnuje komplexní pojištění na cesty, které velmi doporučujeme. Nabízíme také pojištění rizik spojených s onemocněním Covid-19. Pojištění je možné objednat v rolovacím menu v průběhu rezervace zájezdu.
Informace ke komplexnímu pojištění najdete zde.

Technické vychytávky
Naši průvodci jsou vybavení GPS modulem pro jejich sledování. Používáme elektronické mapy ve formátu mapy.cz a komunikujeme s klienty ve skupině zřízené v aplikaci WhatsApp. Díky tomu je Vaše orientace jednodušší. Zájemci se mohou pohybovat i sami, bez doprovodu průvodce. Další informace obdržíte v pokynech na cestu.

Cena

Základní cena: 490 Kč

Základní cena zahrnuje:

  • dopravu z nástupních míst - viz výše
  • dokumentaci k překročení hranic okresu v době lockdownu
  • práci řidiče, průvodce a organizátora v jedné osobě
  • činnost CK, DPH

Základní cena nezahrnuje:

Nejlehčí program

Velmi lehký program vhodný pro průměrně zdatné turisty, rodiny s dětmi i seniory.

Další informace
Vybraný termín
Změnit
Termín:
19.2.2021 - 19.2.2021
Délka pobytu:
1 den
Destinace:
Polsko
Strava z vlastních zásobDodávkou
Cena 490 Kč
Doporučte zájezd ostatním

Vyražte s námi za dobrodružstvím